Jump to content




DJD

Recommended Posts

Είδα δυο ωραία όνειρα χθες. Το ένα με αριθμημένα κουτάκια, το άλλο με family guy
εγώ είδα ότι ήμουν πόκεμον, πετούσα, είδα ένα εχθρό αλλά η μάχη μάλλον πήγαινε για ισοπαλία. Ξύπνησα αλλά ο εχθρός ήταν 3 ώρες μετά όταν ανέβαινα τις σκάλες του μετρό.

**** την ώρα και τη στιγμή που υπάρχω :confused:

Link to comment
Share on other sites

μισό λεπτό,κοιμήθηκες στο σπίτι και ξύπνησες στο μετρό;

μιλάμε για τον απόλυτο περιορισμό κόστους καθώς εξάλειψες μια ολόκληρη (σχεδόν) ώρα :p

να υποβάλεις αίτηση για πατέντα

/καλημέρθρα

Link to comment
Share on other sites

Άλλο να πίνεις freddo στους 20°C, με μια λιακάδα να με το συμπάθειο :p

Δεν διαφωνώ, το καλό εδώ με τον ήλιο μια φορά στις τόσες είναι ότι πραγματικά μπορώ να απολαύσω αυτές τις στιγμές.. Στην Ελλάδα ο ήλιος είναι καθημερινός και ο φρεντο από τον Μάη γίνεται ρουτίνα..

Στάλθηκε από το Android κινητό μου με το Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ήπια τον πρώτο φρέντο. ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!

[MENTION=1498]SLN[/MENTION]

Κλασσικος αστρομπαλος

Αν εξαιρεσεις 2 μερες που ειχα τα λαιμα μου και πηρα ελληνικο, καθε μερα φρεντο επινα... 229 Αυγουστου που λεει κι ο Wizzy :p

Link to comment
Share on other sites

εννοείτε φραπεδιά ΟΛΟ το χειμώνα ακόμα και με το πρωινό τσιγάρο στις 7:30 το πρωί στη βεράντα με 2 βαθμούς.

Για απόλαυση μιλάμε ή για συνταγή 100% σερπαντίνα/κομφετί ?

Link to comment
Share on other sites

Έψαχνα κάτι στο ebay, και βλέπω ότι ο seller μένει στην ίδια ακριβώς περιοχή με εμένα, παρόλα αυτά το shipping calculator βγάζει ότι νάνε. :tongue:

μισό λεπτό,κοιμήθηκες στο σπίτι και ξύπνησες στο μετρό;

μιλάμε για τον απόλυτο περιορισμό κόστους καθώς εξάλειψες μια ολόκληρη (σχεδόν) ώρα :p

να υποβάλεις αίτηση για πατέντα

/καλημέρθρα

Περίπου,

να το πω πιο καθαρά, είχα δει κάτι στον ύπνο μου με κάποιον που είχα "προηγούμενα" δυσάρεστα στο παρελθόν και μετά ξύπνησα. (όχι μετά από αυτά που μου έκανε δεν συγχωρώ)

Πήγαινε μια χαρά η μέρα, ντύθηκα, έκανα κανονικά τη διαδρομή και τον βρίσκω μπροστά μου. Δεν ξέρω αν ήταν με όμοια φάτσα άλλο άτομο η κάτι. Δεν θέλω να ξέρω. Έκανα ότι δεν είδα.

Page 1366

bj0i.jpg

Έγινε επεξεργασία από Pokemon640
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.