Jump to content




DJD

Recommended Posts

Μπορείς όμως να κατεβάσεις τη μικρή σου ψησταριά στον κήπο της πολυκατοικίας, σε σημείο που δεν ενοχλεί τους άλλους.

Λίγες περιπτώσεις. Άλλοι δεν έχουν κήπο, άλλοι έχουν bbq στο μπαλκόνι (κτιστό), άλλες είναι μεγάλες και δεν κουβαλιούνται, κλπ. Εμάς και στο κήπο που είναι, αν ψήσουμε αρνί/κατσίκι/ζυγούρι/προβατίνα, γίνεται τόσο έντονο ντουμάνι, που η κάπνα φτάνει στην απέναντι πολυκατοικία στον 3-4 όροφο.

Link to comment
Share on other sites

Τσικνοπέμπτη. Κάποιοι θα δούνε τον Παοκ, κάποιοι το μπάσκετ και κάποιοι θα γράφουν report για εργασία στο Latex.Όμως, από σεβασμό και μόνο θα χτυπήσω και 2 πιτόγυρα :D

Γράφω μάθημα 6-9. Ούτε μπάσκετ, ούτε ΠΑΟΚ, ούτε φαΐ. Αίσχος πια...

Sent from my Find 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έκανα μια βόλτα με τα πόδια και εδώ και 2 ώρες ψήνουν κάτι αληταράδες..ντροπή τους.

ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΤΟ ΠΟΘ:

Οι ειδοποιήσεις για νέα απάντηση σε thread που παρακολουθώ έρχονται στο yahoo mail.

Τώρα τελευταία μετά τις αλλαγές, τον τίτλο του θέματος στο email μου το εμφανίζει μισό..

Δλδ, παλιά έλεγε "Απάντηση στο μήνυμα "Ανέκδοτα, αστείες φώτος...."

Τώρα γράφει : "Απάντηση στο μήνυμα "Ανέκ.."

Είναι θέμα yahoo, για να κάνω νέο θρεντ σε κάποιο τέτοιο κομμάτι, ή είναι θέμα του λάμπη οπότε να πάω στο ανάλογο θρεντ?

Link to comment
Share on other sites

Τσικνοπέμπτη. Κάποιοι θα δούνε τον Παοκ, κάποιοι το μπάσκετ και κάποιοι θα γράφουν report για εργασία στο Latex.Όμως, από σεβασμό και μόνο θα χτυπήσω και 2 πιτόγυρα :D

έχει ενδιαφέρον θέμα πάντως :p

Link to comment
Share on other sites

Πάλι καλά που το βγάζει broken image...

Το είδα από την ειδοποίηση μέσω mail. Κάτι άψητα χοιρινά σουβλάκια (ξυλάκια-καλαμάκια) ήταν.

ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΤΟ ΠΟΘ:

Οι ειδοποιήσεις για νέα απάντηση σε thread που παρακολουθώ έρχονται στο yahoo mail.

Τώρα τελευταία μετά τις αλλαγές, τον τίτλο του θέματος στο email μου το εμφανίζει μισό..

Δλδ, παλιά έλεγε "Απάντηση στο μήνυμα "Ανέκδοτα, αστείες φώτος...."

Τώρα γράφει : "Απάντηση στο μήνυμα "Ανέκ.."

Είναι θέμα yahoo, για να κάνω νέο θρεντ σε κάποιο τέτοιο κομμάτι, ή είναι θέμα του λάμπη οπότε να πάω στο ανάλογο θρεντ?

Το ίδιο ακριβώς μου κάνει και εμένα μετά τις αλλαγές. Αν το μαρκάρω σα διαβασμένο και ξανά σαν αδιάβαστο, μου εμφανίζει όλο τον τίτλο.

Link to comment
Share on other sites

Και τώρα που δεν έμεινε ούτε κόκκαλο για γλύψιμο .... πίσω στην δουλειά ...

Mary ΤσικνοVectorDraw σε όλους. Από της 12 σήμερα και μέχρι τώρα κρασιά (σπιτικά) και κρέας.

Link to comment
Share on other sites

να πηγαίνεις για ποδοσφαιρο 7χ7 και να επιστρεφεις με εισαγωγη στο νοσοκομειο για αποκολληση αμφιβληστροειδους.:rant:

Συνήθως αυτοί που παίζουν σε τέτοιες φάσεις την πατάνε με τα γόνατα, τώρα εσύ πως την πάτησες με το μάτι δεν ξέρω. :p

Περαστικά.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδες.

Αλλα δεν ημουν εγώ αλλά ο κολλητός μου.

Λιγο τον ακουμπησε η μπαλα στο ματι να φανταστητε ουτε καν πρήστηκε και του έκανε τοση ζημια.

Έγινε επεξεργασία από artyom
Link to comment
Share on other sites

Τα καλά, θα προλάβω το ματς. Τα κακά, τι διάολο έβαλες ρε φίλε σήμερα; ήρθαμε άρρωστοι και με κίνδυνο να χάσουμε το ματς, χάσαμε το φαγητό, ε, δείξε λίγο σεβασμό στις θυσίες και βάλε 2 θέματα να περάσουμε και άλλα δύο ότι θες...

Sent from my Find 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.