Jump to content




DJD

Recommended Posts

...φερέσυχνα...

Όταν έκανα στον πΟΤΕ αίτηση μόνο για τηλέφωνο, για να εξασφαλίσω ότι δε θα πάρω φερέσυχνο, μου είπαν να βάλω μια ψηφιακή υπηρεσία (και έβαλα αναγνώριση κλήσεων που χρεώνει 1.50€ το μήνα!!!).

Με dsl δεν παίζουν φερέσυχνες, οπότε απαραιτήτως θα παίξει ξεχωριστή γραμμή.

Link to comment
Share on other sites

ναι μη το βγάλετε δε ζητάω κάτι τέτοιο μπορώ να αντιληφθώ ότι ενοχλεί η άποψη μου.

Βέβαια νομίζω ότι δε ξέρω πόσο δημοκράτικό κάνει το λάμπη κάτι τέτοιο αλλά είμαστε όλοι εδω να περνάμε καλα και να ασχολούμαστε με τεχνολογία οπότε δεν έχει νόημα να χαλιέμαι κ γω κ σεις για ενα ακυρο θεμα . Τουλάχιστον μπορώ να βλέπω τη συζήτηση αλλα να μη μπορω να ποστάρω;

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε έναν κανόνα, ο οποίος λέει "Στις καταχωρήσεις απαγορεύεται η χρήση υβριστικής γλώσσας. Λέγοντας υβριστική γλώσσα εννοούμε οποιαδήποτε χρήση λέξης/πρότασης που προσβάλει/μειώνει/θίγει μέλος ή ακόμα και τον ίδιο τον δικτυακό τόπο. Οι moderators και administrators του TheLab.gr έχουν το δικαίωμα να διαγράψουν το θέμα/καταχώρηση χωρίς περαιτέρω εξηγήσεις καθώς και να αφαιρέσουν το δικαίωμα συμμετοχής στο TheLab.gr στα μέλη που δεν συμμορφώνονται. Υβριστική γλώσσα θεωρείται ακόμα αν οι λέξεις "κρύβονται" πίσω από τα @,@ ή οποιοδήποτε σύμβολο χρησιμοποιείται για να "καμουφλαριστεί" η λέξη. Δεν έχει σημασία το πως είναι γραμμένο, αλλά ποιο είναι το νόημα του.".

Ο λόγος που έχουμε αυτόν τον κανόνα δεν είναι για να "κόβουμε" αυτούς που δεν μας αρέσουν αλλά να αποτρέπουμε να προκαλείται το κοινό αίσθημα και να διαταράσσεται η φυσιολογική ροή της συζήτησης - ο οποίος είναι και το κύριο μέλημά μας ως mods/admins. Άρα το Thread ban το οποίο έχεις από το μεταναστευτικό δεν υφίσταται λόγω προσωπικής εμπάθειας στις απόψεις σου, αλλά κυρίως για την τήρηση της ομαλής ροής της συζήτησης και την αποφυγή μετατροπής του θέματος σε American Bar.

Αν νομίζεις ότι μπορείς να συμμετέχεις στην συζήτηση του θέματος χωρίς να προκαλείς το κοινό αίσθημα, τότε δεν έχω κανένα πρόβλημα να παρακολουθείς και να δημοσιεύεις.

Link to comment
Share on other sites

Που να δεις μια περίοδο που είχαμε βάλει και dislike. Εκεί να δεις τι είχε γίνει. Κίεβο πήγαμε να γίνουμε :p

Το ξέρω (δεν το θυμάμαι), για αυτό τα βγάλατε.. Εδώ like κάνεις και σε εγκαλούν, με τα dislikes θα ήταν κόλαση..

Πλάκα έχει στο Κίεβο τώρα..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.