Jump to content




DJD

Recommended Posts

Δεν παίρνεις κ καμια κορτιζόνη. Όλα τα παυσιπονο αντιπυρετικα πήρες. Μήπως σκέφτεσαι να ρωτήσεις και κανα φαρμακοποιό αντι να το παίζεις tom cruise μπροστά απο το φαρμακείο του σπιτιού σου?

Sent from my Pantoflini N7100

Link to comment
Share on other sites

Σιγά ρε παιδιά παυσίπονα πήρε του περιπτέρου, δε πήρε και κανένα mesulid και βάλε :p

Τι να λέμε και εμείς του άλλου φύλλου που το κοκτέιλ το έχουμε μόνιμο κάθε μήνα; :p

Περαστικά βρε

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ,το κοκτέιλ πονσταν-ντεπον ή παναντολ-ντεπον δεν είναι δίκη μου επινόηση,είναι παλιά συνταγή για τέτοιες αλλά και πχ περιπτώσεις.μετά από μεθύσι

γενικά μιλώντας, είμαι κατά των χαπιών και σπάνια παίρνω ακόμα και ασπιρίνη

Link to comment
Share on other sites

θα μπορούσαμε να κληρώσουμε π.χ μια γαλοπούλα όπως κάνανε παλιά
τελικά οι κατάρες του ακατονόμαστου πιάσανε τόπο....πυρετός,συνάχι καταροηηηηηη...είμαι με κοκτέιλ παναντολ-ποσταν-ντεπον τις τελευταίες ώρες.οουααααααα :sick:

Τώρα αποκαλύφθηκε το ύπουλο σχέδιο... ο κύριος θέλει να φτιάξει κοτόσουπα! Η Εμμανουέλα θα ζήσει ρε!:p

Link to comment
Share on other sites

Μα γιατί ; ο ύπνος είναι καλό πράμα , ένα από τα τρία καλύτερα σε αυτή τη ζωή !!!

Είδα κάτι τώρα και σκέφτομαι ότι αν ήμουν οθόνη αφής , θα είχα πολλά νευρά ...πάρα πολλά νευρά συνεχεία , θα σκότωνα άνθρωπο που λένε

ξέρεις τι είναι να σε πατάνε και να σε ζουλάνε συνεχεία με το δάκτυλο ;

για να καταλάβετε σας έχει τύχει να θέλει κάποιος να σας πει κάτι και να σας κάνει ταπ ταπ με το δάκτυλο ; ( στο μπράτσο στην πλάτη , στον ωμο ):angry:

κάπως έτσι πρέπει να αισθάνονται και οι οθόνες αφής !!!

Link to comment
Share on other sites

Ωραια μερα σημερα. Τελικα ο κΟΤΕ αποφασισε να μην εχω ουτε ιντερνετ σημερα.

Ειμαι μια ευτυχισμενη πελατισσα. Δε θα παω σε αλλο παροχο. Ο ΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ.

ΜΗ ΣΧΕΣΩΩΩΩ

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

τελικά οι κατάρες του ακατονόμαστου πιάσανε τόπο....πυρετός,συνάχι καταροηηηηηη...είμαι με κοκτέιλ παναντολ-ποσταν-ντεπον τις τελευταίες ώρες.οουααααααα :sick:

Πρόσεχε τα panadol, depon. Έχουν την ίδια δραστική ουσία και αυστηρό ημερήσιο περιορισμό δόσης.

Mobile

Link to comment
Share on other sites

Δε γίνεσαι με panadol+depon ταυτόχρονα. Αλλο το οτι είναι αντιενδεδειγμένο.

Τα όρια της ενδεδειγμένης δόσης, απ τα όρια βλαβερης δόσης στα περισσότερα φαρμακα και ειδικά σε αυτά χωρις συνταγή γιατρού είναι 2-3x.

Link to comment
Share on other sites

Fun fact: Χθες, λίγο μετά το κάζο του Λιάπη με το ΙΖΑ-4000, ανακάλυψα ζωντανά ότι το ΙΖΑ-4010 το έχει ένα Lexus SUV. Αν και έμοιαζε πιο λετζίτ η πινακίδα, ξαφνικά μου φαίνονται όλοι ύποπτοι. :D

Πλάκα πλάκα δεν θέλω να σκέφτομαι τι θα γινόταν αν ο Λιάπης χτυπούσε κάποιον με το τζιπ. Μπορούσε άνετα να την κάνει και να πάει στη πιλοτή του να ξεβιδώσει τις πινακίδες. Ας του έπαιρνες την πινακίδα, θα ισχυριζόταν ότι έκανες λάθος, αφού αυτουνού δεν κινείται και τις έχει παραδώσει στην εφορία.

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα πλάκα δεν θέλω να σκέφτομαι τι θα γινόταν αν ο Λιάπης χτυπούσε κάποιον με το τζιπ. Μπορούσε άνετα να την κάνει και να πάει στη πιλοτή του να ξεβιδώσει τις πινακίδες. Ας του έπαιρνες την πινακίδα, θα ισχυριζόταν ότι έκανες λάθος, αφού αυτουνού δεν κινείται και τις έχει παραδώσει στην εφορία.

7cd.jpg

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω απλά εννοεί ότι η παρακεταμόλη δε συμπαθεί το συκώτι σας, οπότε χρειάζεται προσοχή. :fie:

Εννοώ την υπερδοσολογία και τις συνέπειές της. Δε ξέρω τι σκεφτηκες. :nada:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.