Jump to content




DJD

Recommended Posts

Ε ναι, εντάξει αναμενόμενη ήταν η αντίδραση του astro και καλά έκανε. Απλά εκεί δεν μπορούσα να μην σχολιάσω. Anyway... πάει αυτό. :)

....στο μεταξύ ακριβώς από κάτω από το Post του astro ποστάρανε την ίδια είδηση που ξεκίνησε τον διάλογο. lol

Έγινε επεξεργασία από yanni
Link to comment
Share on other sites

πωωωωωωω γιατι μα γιατί όλες οι μακακίες να γίνονται νύχτα ....

κάθομαι 12:30 ώρα πατάω να ανοίξω το pc μπάλες (καταλάβατε τι ήθελα να πω) πάρε μια BSOD έτσι για να γουστάρεις ψάχνω στο google για f4 code , σκληροί πάω κοιτάω σκληρούς ολα οκ πάω να μπουτάρω μπαίνω bios ανεβάζω τάση κάπου κάνω reboot κολλάει το to mobo sto debug led να γράφει c1 ε ρε φούστη λέω βραδιάτικα . το κλείνω το ξανανοίγω γυρνάω εργοστασιακά και δωστου πάλη o/c χωρίς πολλά τον πήγα 4,2 με 1,3500 από το bios το cpuz βλέπει 1,312 ( το δικό μου κομμάτι για να είναι στα 4 θέλει από bios 1,3 bananaki βγήκε) και τώρα τρέχω linx του έβαλα 10 λούπες των 10GB αει σιχτίρ βραδιάτικα τα νεύρα μου θέλω ψυχολογική υποστήριξη :confused:

edit

δεν άντεξε πάμε πάλη στα 4

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

πωωωωωωω γιατι μα γιατί όλες οι μακακίες να γίνονται νύχτα ....

κάθομαι 12:30 ώρα πατάω να ανοίξω το pc μπάλες (καταλάβατε τι ήθελα να πω) πάρε μια BSOD έτσι για να γουστάρεις ψάχνω στο google για f4 code , σκληροί πάω κοιτάω σκληρούς ολα οκ πάω να μπουτάρω μπαίνω bios ανεβάζω τάση κάπου κάνω reboot κολλάει το to mobo sto debug led να γράφει c1 ε ρε φούστη λέω βραδιάτικα . το κλείνω το ξανανοίγω γυρνάω εργοστασιακά και δωστου πάλη o/c χωρίς πολλά τον πήγα 4,2 με 1,3500 από το bios το cpuz βλέπει 1,312 ( το δικό μου κομμάτι για να είναι στα 4 θέλει από bios 1,3 bananaki βγήκε) και τώρα τρέχω linx του έβαλα 10 λούπες των 10GB αει σιχτίρ βραδιάτικα τα νεύρα μου θέλω ψυχολογική υποστήριξη :confused:

edit

δεν άντεξε πάμε πάλη στα 4

Έτσι πληκτρολογείς;

keyboard-smash-o.gif

Link to comment
Share on other sites

κοντεύω να γίνω έτσι

παίδες μια ερώτησης πολύ γρήγορα και απαντήστε μου και μετά ριχτέ μου κάρτα

το NB frequency τι πρέπει να είναι έχω ξεχάσει διπλάσιο από την ταύτα των ραμ ? (χ58)

Link to comment
Share on other sites

κοντεύω να γίνω έτσι

παίδες μια ερώτησης πολύ γρήγορα και απαντήστε μου και μετά ριχτέ μου κάρτα

το NB frequency τι πρέπει να είναι έχω ξεχάσει διπλάσιο από την ταύτα των ραμ ? (χ58)

Δε ξέρω

Link to comment
Share on other sites

Δε θα τη φας εσύ, θα τη φάμε εμείς που θα απαντήσουμε.

Εγώ την έφαγα , έχω καλές σχέσεις με τον άστρο και όποτε ζητάω κάρτα η μπάν ή και τα δύο μαζί μου τα δίνει :p

Επίσης το βρήκα είναι το ΔΙΠΛΑΣΙΟ:jester: τελικά το ήξεραααααααααααααααααααααααα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.