Jump to content




DJD

Recommended Posts

καλημέθρα.χτες το flash,σήμερα τα java applets κολλάνε το σύμπαν,μήπως να το γυρίσω στο κέντημα-πλέξιμο-βελονάκι; :crazy:

Εγώ ούτε install δεν μπορώ να κάνω και τα παράτησα :D

Καλημέρα ! Κάνει κρύο ή ιδέα μου?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ούτε install δεν μπορώ να κάνω και τα παράτησα :D

Καλημέρα ! Κάνει κρύο ή ιδέα μου?

Δεν κάνει κρύο στην Ελλάδα, κρύο δεν έκανε ποτέ..

~Locomondo~

Στάλθηκε από το Android κινητό μου με το Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν κάνει κρύο στην Ελλάδα, κρύο δεν έκανε ποτέ..

~Locomondo~

Κι απ' αλλού προκύπτει (λυπάμαι, δεν έχω διαβάσει το πρωτότυπο):

“The hottest places in hell are reserved for those who, in times of great moral crisis, maintain their neutrality.”

― Dante Alighieri, Inferno

ΥΓ: Δε σ' έχω βάλει στο μάτι τις τελευταίες μέρες, συμπτωματικά μου βγαίνουν τα σχόλια! :p

Link to comment
Share on other sites

Κι απ' αλλού προκύπτει (λυπάμαι, δεν έχω διαβάσει το πρωτότυπο):

“The hottest places in hell are reserved for those who, in times of great moral crisis, maintain their neutrality.”

― Dante Alighieri, Inferno

ΥΓ: Δε σ' έχω βάλει στο μάτι τις τελευταίες μέρες, συμπτωματικά μου βγαίνουν τα σχόλια! :p

Δεν κατάλαβα το σχόλιο σου πάντως.. :confused:

Στάλθηκε από το Android κινητό μου με το Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κλαίω απο τα γέλια. Η διπλανή χώρισε μάλλον.

Προφανώς μιλάει με τη κολλητή της τηλέφωνο

-Μα ναι πήγε με την άλλη αλλά σα τον Πάνο μου δεν έκανε κανείς μασάζ. θα τον κερδίσω πάλι θα δεις! Μια ξεπέτα είναι.

Η φίλη προφανώς κάτι της λέει και νευριάζει η γειτόνισσα :whistling

-Απορώ τι κάθομαι και στα λέω, ζηλεύεις που ο Βαγγέλη σου δε σου κάνει μασάζ. Να δεις που σε κερατώνει κιόλας! Αλλά που να βρεις άντρα σα το Πάνο μου. Μια περαστική είναι η άλλη θα δεις και εσύ, απλά δε θες να το καταλάβεις και μου το παίζεις υπεράνω.

Η άλλη πιθανόν την έβρισε και της το έκλεισε, ακούστηκε κάτι να σπάει και μετά κλάαααααααααααααααααααααααμα του θανάτου και να βρίζει τον εαυτό της. Συνεχίζει βέβαια αλλά το κακό είναι ότι άρχισαν και σπάνε ποτήρια. Αναρωτιέμαι αν θα μείνει τίποτα μέχρι να τελειώσω το γράψιμο :hehe:

Η δικιά μου τον έδιωξε, και τον πήγε δικαστήριο για διατροφή και νοίκι. Βέβαια το σχετικό μπινελικάκι πέφτει ακόμα...

Τα μαθαίνω με το ζόρι από το σπιούνο της πολυκατοικίας.

Link to comment
Share on other sites

Τσίμπησα 2 ζευγάρια monoprice 8323 από Αμαζόνιο, κάνα 45ρι βγήκαν και τα 2 με τα μεταφορικά.

Φακ, πολύ vfm. Καλή ποιότητα για ένα 20ρικο, removable cable (έχει ένα μακρύ και ένα κοντό). Και είναι και βολικά, παρ'όλο που διάβασα το ενάντιο. Και συμπαθητικός ήχος, λίγο bass heavy. Άμα θέλει να τη βγάλει κάποιος στα πολύ φτηνά, δεν είναι καθόλου άσχημα. Τώρα vs superlux δεν έχω ιδέα. Αλλά τα lux παίζουν και ~70% πιο ακριβά :p.

Link to comment
Share on other sites

Cool, βάλανε φώτα στο ταβάνι, με αισθητήρες κίνησης στο διάδρομο του dorm. Περπατάω και ανάβουν ένα-ένα.

Στάλθηκε από το Android κινητό μου με το Tapatalk

είναι led τα φώτα ?

Link to comment
Share on other sites

Cool, βάλανε φώτα στο ταβάνι, με αισθητήρες κίνησης στο διάδρομο του dorm. Περπατάω και ανάβουν ένα-ένα.

Στάλθηκε από το Android κινητό μου με το Tapatalk

ωρα για vine

Link to comment
Share on other sites

Αθάνατος Έλληνας, βγαίνει στο μπαλκόνι παίρνει μια βαθιά ανάσα κι αμέσως είναι σε θέση να γνωρίζει όλη τη χημική σύνθεση του ξύλου που καίει ο γείτονας.

Link to comment
Share on other sites

Cool, βάλανε φώτα στο ταβάνι, με αισθητήρες κίνησης στο διάδρομο του dorm. Περπατάω και ανάβουν ένα-ένα.

Στάλθηκε από το Android κινητό μου με το Tapatalk

Α εμας ήρθαν κατι junkies τις προάλλες και κλεψανε την καλωδίωση απ τα φώτα στο διαδρομο αφου ξηλωσαν την ψευδοροφή, μαλλον για να πουλήσουν τον χαλκο για την δόση τους. GG

<3 <3

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.