Jump to content




DJD

Recommended Posts

Που είναι η γνωστή εικόνα "ΝΟ" του αστρογατουλη σήμερα? Πονάει το δάχτυλο, πονάει το κεφάλι, έχω πολύ διάβασμα και δουλειά...

Στάλθηκε από το Android κινητό μου με το Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Που είναι η γνωστή εικόνα "ΝΟ" του αστρογατουλη σήμερα? Πονάει το δάχτυλο, πονάει το κεφάλι, έχω πολύ διάβασμα και δουλειά...

Στάλθηκε από το Android κινητό μου με το Tapatalk

Τόσα παυσίπονα κυκλοφορούν εκεί, κάνεις και διάλειμμα ;)

Link to comment
Share on other sites

Το έχασαν οι Καλαματιανοί, μετά τις ανακοινώσεις για εκτοξεύσεις στο διάστημα.:pΓυμνός άντρας αναστάτωσε το κέντρο της Καλαμάτας - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Online

διάβασες παρακάτω στα σχόλια;

ειναι καποιος απο τους γνωστους που βλεπουμε σε διαφορα σημεια της πολης?

δλδ, με το μπαρδον Κε Γατε,έχετε πολλούς που κυκλοφορούν τσίτσιδοι εκεί κάτω; :p

Link to comment
Share on other sites

ελπίζω να γίνει καλοκαίρι μην αρπάξουμε και κανένα κρύωμα :p

Αν κυκλοφορούσα τσίτσιδος μεταξύ τσίτσιδων Καλαματιανών, θα ανησυχούσα μην αρπάξω και τίποτα άλλο...

Εδώ ντυμένοι είμαστε και μας έχει :man_in_love: όλους. Just sayin'.

Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι πολλοί και σε περιμένουν στο ετήσιο συνέδριό τους :hehe:
ελπίζω να γίνει καλοκαίρι μην αρπάξουμε και κανένα κρύωμα :p
Αν κυκλοφορούσα τσίτσιδος μεταξύ τσίτσιδων Καλαματιανών, θα ανησυχούσα μην αρπάξω και τίποτα άλλο...

Εδώ ντυμένοι είμαστε και μας έχει :man_in_love: όλους. Just sayin'.

[MENTION=1006]wrong method[/MENTION] Πάνε με το ποδήλατο να μπορείς να φύγεις γρήγορα.. Απλά, κλείδωσε την σέλλα.

Link to comment
Share on other sites

Ματιά στο παρελθόν: Κοσκωτάς, Ολυμπιακός, ΠΑΣΟΚ, και Άντζελα Δημητρίου για φινάλε.:hehe:Φωτοαφιέρωμα: Γιώργος Κοσκωτάς. | ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ | Lightbox | LiFO

Σαν τώρα θυμάμαι που γυρνούσα απ΄ το Γυμνάσιο, η μάνα μου μαγείρευε μεσημεριανό, και στο κανάλι 29 έβριζε ο Γιαννόπουλος παρέα με την Αγάπη.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.