Jump to content




DJD

Recommended Posts

Ερώτησις στο ΠΟΘ με υψηλό δεικτη επικινδυνότητας για permanent ban....αυτές οι αηδίες-σηματάκια του αστρολάβου που ποστάρει τελευταία αντί για τις γάτες του τι σημαίνουν ;

22364763.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Το μήνυμα στέλνεται φορώντας τα γαντάκια της εικόνας που αγόρασα για 2 ευρώ.. RjDcQcQ.jpg

Στάλθηκε από το Android κινητό μου με το Tapatalk

Άμα πάρεις note 3, θα γράφεις με τέτοια γάντιαumasy3as.jpg

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γκαντεμηδες, έκοψα το δάχτυλο μου καθώς έκοβα τυρί.. πήγα στο νοσοκομείο και περιμένω να με φτιάξουν..

Θα έκανα σχόλιο για τα νοσοκομεία και τον Άδωνη, αλλά δεν ξέρω αν είμαι σε ιδιωτικό ή δημόσιο νοσοκομείο.. μάλλον δημόσιο πανεπιστημιακό είναι, αφού έχει σχέση με το Πανεπιστήμιο μου..

Στάλθηκε από το Android κινητό μου με το Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πως γινεται αυτο;

Ευκολο.. 1 κιλό τυρί = 7.3 ευρω, αλλά δεν είναι κομμένο.

anolon-cheese-slicer-52201.jpg

Με το δεξί κρατούσα το εργαλέιο με το άλλο κρατούσα το τυρί και μου ξέφυγε... και πήρε και νύχι, αλλα δεν είναι βαθύ..

Μου έβαλε μια βλάκεία να το κρατάει κλειστό, μου έβαλε και bandages, μου έκαναν και μία ένεση αντιτετανικό, και γύρισα σπίτι.

πώς γίνεται αυτό;;; :Ρ

περαστικά κ πρόσεχε!

Είμαι στην Ολλανδία, δεν ξέρω το καθεστώς εδώ, σίγουρα συνεργάζεται με το πανεπιστήμιο, και μάλλον είναι δημόσιο. Πάντως ήταν Νοσοκομείο αλά Grey's Anatomy, House M.D. κτλ, είδα ελάχιστους ασθενείς..

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.