Jump to content




DJD

Recommended Posts

Τι γαμάτα ξεκίνησε η μέρα!

Σήμερα στο taxi όπως πήγαινα στην δουλειά με την κοπέλα μου. είχε ο ταξιτζής ένα διαφημιστικό με αυτά τα βραχιόλια ισορροπίας.. δεν άντεχα πολύ και άρχισα να τα θάβω στην κοπέλα μου.

μετά από λίγο πετάγεται και λέει ο ταρίφας πως οδός δουλεύουν και πως το έχει κάνει σε γιατρούς και είπαν πως οδός έτσι είναι και αλλα τέτοια όμορφα.

φυσικά του απάντησα πως όλα αυτά είναι μπούρδες και έβαλε στοίχημα μαζί μου την κούρσα.

φτάσαμε στην εταιρία, του έδειξα σε 5' όλα τα κόλπα με ένα κέρμα αντί για το βραχιόλι!

οποτε πήγα στην δουλειά μου σήμερα με taxi τζάμπα XD

EPIC! του είπα πως είναι όλα tricks και μου απάντησε πως δεν το ήξερε χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Ερώτησις στο ΠΟΘ με υψηλό δεικτη επικινδυνότητας για permanent ban....αυτές οι αηδίες-σηματάκια του αστρολάβου που ποστάρει τελευταία αντί για τις γάτες του τι σημαίνουν ;

... Και ετσι αρχισε ο καυγας.

Link to comment
Share on other sites

Τι γαμάτα ξεκίνησε η μέρα!

Σήμερα στο taxi όπως πήγαινα στην δουλειά με την κοπέλα μου. είχε ο ταξιτζής ένα διαφημιστικό με αυτά τα βραχιόλια ισορροπίας.. δεν άντεχα πολύ και άρχισα να τα θάβω στην κοπέλα μου.

μετά από λίγο πετάγεται και λέει ο ταρίφας πως οδός δουλεύουν και πως το έχει κάνει σε γιατρούς και είπαν πως οδός έτσι είναι και αλλα τέτοια όμορφα.

φυσικά του απάντησα πως όλα αυτά είναι μπούρδες και έβαλε στοίχημα μαζί μου την κούρσα.

φτάσαμε στην εταιρία, του έδειξα σε 5' όλα τα κόλπα με ένα κέρμα αντί για το βραχιόλι!

οποτε πήγα στην δουλειά μου σήμερα με taxi τζάμπα XD

EPIC! του είπα πως είναι όλα tricks και μου απάντησε πως δεν το ήξερε χαχαχαχαχα

σου έδωσαν άδεια απο το στρατόπεδο;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.