Jump to content




DJD

Recommended Posts

Άμα δε βαριέστε, βγείτε έξω και κοιτάξτε ανατολικά. Το φωτεινό σημείο στον ουρανό είναι ο Δίας και οι 4 μεγαλύτεροι δορυφόροι του είναι όλοι στη μια μεριά (από κάτω) και σχεδόν ευθυγραμμισμένοι και είναι ωραίο θέαμα. Άμα έχετε και καμιά D800 ή D7100 ή D5300 ή D5200 ή D3200 (ή άλλη μάρκα αντίστοιχη ή με πυκνότερα πίξελς) και κάνα 300άρη ή μεγαλύτερο, βγάλτε και καμιά φωτογραφία.

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

Άμα δε βαριέστε, βγείτε έξω και κοιτάξτε ανατολικά. Το φωτεινό σημείο στον ουρανό είναι ο Δίας και οι 4 μεγαλύτεροι δορυφόροι του είναι όλοι στη μια μεριά (από κάτω) και σχεδόν ευθυγραμμισμένοι και είναι ωραίο θέαμα. Άμα έχετε και καμιά D800 ή D7100 ή D5300 ή D5200 ή D3200 (ή άλλη μάρκα αντίστοιχη ή με πυκνότερα πίξελς) και κάνα 300άρη ή μεγαλύτερο, βγάλτε και καμιά φωτογραφία.

Εσύ που τα έχεις αυτά, έβγαλες καμία για εμάς που το διαβάσαμε μόλις; :)

Link to comment
Share on other sites

"Ειδικό Τέλος Μείωσης Εκπομπών Αερίων Ρύπων"

ή αλλιώς πως να αυξήσουμε την τιμή της κιλοβατώρας χωρίς να φαίνεται ότι την αυξήσαμε.

Ανάπτυξη..... καθίκια....... :mad:

Link to comment
Share on other sites

"Ειδικό Τέλος Μείωσης Εκπομπών Αερίων Ρύπων"

ή αλλιώς πως να αυξήσουμε την τιμή της κιλοβατώρας χωρίς να φαίνεται ότι την αυξήσαμε.

Ανάπτυξη..... καθίκια....... :mad:

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!! Ρε τους (αυτό που σκεφτήκατε πρώτο), τι φαντασία έχουν. Έχουμε, όμως, πλεόνασμα. Μπορεί όχι ταμειακά, αλλά έχουμε. Οπότε θα έρθουν καλύτερες μέρες. Μη φοβάστε.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Link to comment
Share on other sites

Εσύ που τα έχεις αυτά, έβγαλες καμία για εμάς που το διαβάσαμε μόλις; :)

Το θέμα το έχω φωτογραφίσει πολλές φορές, οπότε χτες έβγαλα 2-3 φωτό στο χέρι, ούτε τρίποδο ούτε τίποτα επειδή ήξερα ότι κάποιος θα ζητήσει. Με τη D200 δεν μπορώ να κάνω κάτι καλύτερο, οπότε έχω παραιτηθεί (προσωρινά) από το σπορ της αστροφωτογράφησης.

Να μια ασπρόμαυρη (σε 100% crop) με 300mm.

Dias_zps611e017f.jpg

Link to comment
Share on other sites

:rant::rant::rant::rant::rant::rant:

:devil::devil::devil::devil::devil::devil:

:wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall:

μόλις παρέλαβα κινητό από το ebay για τον αδερφό μου

ο πωλητής με διαβεβαίωνε ότι είναι σούπερ κ τρομερό κ φορούσε screen protector κ θήκη και το κινητό τώρα έχει γρατζουνιές κ 2-3 μικρά σπασιματάκια στο γύρο γύρο σκληρό περίβλημα...

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥ :suicide2:

Link to comment
Share on other sites

Πιάνουν ακόμα και τα Pm.

Το θέμα είναι ότι βαριέμαι την όλη διαδικασία κ νευριάζω που ο άλλος ήθελε να το σπρώξει κ έλεγε ότι να'ναι... και του ζήτησα και φώτος κ το απέφυγε!!!!!

ΓΚΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
Link to comment
Share on other sites

Πιάνουν ακόμα και τα Pm.

Το θέμα είναι ότι βαριέμαι την όλη διαδικασία κ νευριάζω που ο άλλος ήθελε να το σπρώξει κ έλεγε ότι να'ναι... και του ζήτησα και φώτος κ το απέφυγε!!!!!

ΓΚΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ

τράβα του και μια αρνητική αξιολόγηση να στρώσει και report

Link to comment
Share on other sites

Άμα δε βαριέστε, βγείτε έξω και κοιτάξτε ανατολικά. Το φωτεινό σημείο στον ουρανό είναι ο Δίας και οι 4 μεγαλύτεροι δορυφόροι του είναι όλοι στη μια μεριά (από κάτω) και σχεδόν ευθυγραμμισμένοι και είναι ωραίο θέαμα. Άμα έχετε και καμιά D800 ή D7100 ή D5300 ή D5200 ή D3200 (ή άλλη μάρκα αντίστοιχη ή με πυκνότερα πίξελς) και κάνα 300άρη ή μεγαλύτερο, βγάλτε και καμιά φωτογραφία.

Εσύ είσαι καλός :D

Μήπως να σου δώσω το κινητό μου να στέλνεις notifications ?

Τώρα είδα το post σου γαμώτο!

Link to comment
Share on other sites

Πόσο ΓΤΠ παίζει να είναι τα router της ASUS; 5 άτομα ξέρω που έχουμε, και οι 5 έχουμε προβλήματα. Το δικό μου τα κακάρωσε σήμερα τελείως μετά από κάτι λιγότερο από χρόνο. Εφόσον απόδειξη δε βρίσκω, θέλω να βρω έναν πολύ άσχημο τρόπο για να το καταστρέψω και να το ποστάρω στη σελίδα τους στο FB. Any ideas? :p

Link to comment
Share on other sites

Πόσο ΓΤΠ παίζει να είναι τα router της ASUS; 5 άτομα ξέρω που έχουμε, και οι 5 έχουμε προβλήματα. Το δικό μου τα κακάρωσε σήμερα τελείως μετά από κάτι λιγότερο από χρόνο. Εφόσον απόδειξη δε βρίσκω, θέλω να βρω έναν πολύ άσχημο τρόπο για να το καταστρέψω και να το ποστάρω στη σελίδα τους στο FB. Any ideas? :p

Ρίξτο σε άζωτο.

Άστο μέσα για 2 λεπτά.

Μετά πιάσε το και άφησε το να πέσει από το 1 μέτρο :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.