Jump to content




DJD

Recommended Posts

καμία αλλαγή....ή δεν το είδε ακόμη ή το είδε και ετοιμάζει την εκδίκησή του....ύποπτη η σιωπή :whistling

superextrawhatever KUDOS στον [MENTION=699]ΝTG[/MENTION] για το εμοτιον με το σκάψιμο.nice find man :worship::worship:

Έγινε επεξεργασία από wrong method
merged
Link to comment
Share on other sites

Today's Timeline

10:00 HOL: Α, ναι! Αν θέλετε να κάνετε διακοπή της σύνδεσης πρέπει να κάνετε την αίτηση νωρίτερα, γιατί μπορεί να πάρει και ένα μήνα.

14:00 ME: Fax προς HOL με αίτημα διακοπής στις 26/10.

20:00 ♪ ΚΛΙΚ ♪ Ο αριθμός που καλέσατε δεν υπάρχει ♪

:fist:

Τέλος πάντων θα ζήσω κι εγώ 4 μέρες ως τρωγλοδύτης (με pigeon internet)... Περαστικά μας.

Link to comment
Share on other sites

Για χαβαλέ γίνονται όλα.:)

edit: δεν προλαβαίνω σήμερα και αύριο τελειώνω αργά το βράδυ. Θα προσπαθήσω Τετάρτη.

Αν δεν τα καταφέρω μέχρι Παρασκευή βράδυ, δεν ποστάρω στο ΠΟΘ για ένα μήνα.

edit no.2: Ξέρει κανείς σας από υπνωτισμό κτλ.? Το αλκοόλ δεν τη πιάνει!:hehe:

Μόλις έκανα subscribe στο thread για να δω τέλος της εβδομάδας την κότα του Λάκη με/χωρίς γιλέκο πάνω στο κουτί, (ή εναλλακτικά το ένα μήνα ban)

Link to comment
Share on other sites

Ποιo ban?
Αν δε τη βγάλεις φωτό με το γιλέκο θα φας μπαν
Μόλις έκανα subscribe στο thread για να δω τέλος της εβδομάδας την κότα του Λάκη με/χωρίς γιλέκο πάνω στο κουτί, (ή εναλλακτικά το ένα μήνα ban)

Δεν είπα ένα μήνα. Είπα μπαν :p

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν είπαμε γιλέκο με τον Myralis. Που να το βρω το γιλέκο?:p

Για έναν μήνα δεν γράφω τίποτα στο Ειδησεοthread αν είναι πάνω στο plexy κουτί σου, δίπλα στο σφυροδρέπανο, και τίποτα δεν την περιορίζει / εμποδίζει να πηδήξει κάτω.
Link to comment
Share on other sites

Today's Timeline

10:00 HOL: Α, ναι! Αν θέλετε να κάνετε διακοπή της σύνδεσης πρέπει να κάνετε την αίτηση νωρίτερα, γιατί μπορεί να πάρει και ένα μήνα.

14:00 ME: Fax προς HOL με αίτημα διακοπής στις 26/10.

20:00 ♪ ΚΛΙΚ ♪ Ο αριθμός που καλέσατε δεν υπάρχει ♪

Εγώ μετακόμισα 31 Μαρτίου και 30 είχα κάνει αίτηση για διακοπή.

Μου το έκοψαν στις 25 Απριλίου και μου έστειλαν και λογαριασμό για τις 25 μέρες (που φυσικά δεν έχω πληρώσει)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μετακόμισα 31 Μαρτίου και 30 είχα κάνει αίτηση για διακοπή.

Μου το έκοψαν στις 25 Απριλίου και μου έστειλαν και λογαριασμό για τις 25 μέρες (που φυσικά δεν έχω πληρώσει)

Συμπέρασμα: η διακοπή χρειάζεται από 6 ώρες έως 25 μέρες ± 1 μήνα. :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.