Jump to content




DJD

Recommended Posts

Φτασαμε στους 6 μηνες χωρις τσιγαρο πλεον!

Οντας καπνιστης του 1,5 πακετου την ημερα(30 τσιγαρα), σημαινει οτι αυτες τις 180 μερες που ειμαι ακαπνος, γλιτωσα τον εαυτο μου απο:

~180 Χ 30 = 5400 τσιγαρα:happy2:

Εγω ειμαι 2 μηνες χωρις τσιγαρο και το γιορτασα τρεχοντας σε αγωνα 5 χιλιομετρων στην Θεσσαλονικη (μεσα στους 450 καλυτερους χρονους: 23 λεπτα και 46 δευτερολεπτα)

Έγινε επεξεργασία από stefanakos8
Link to comment
Share on other sites

Φτασαμε στους 6 μηνες χωρις τσιγαρο πλεον!

Οντας καπνιστης του 1,5 πακετου την ημερα(30 τσιγαρα), σημαινει οτι αυτες τις 180 μερες που ειμαι ακαπνος, γλιτωσα τον εαυτο μου απο:

~180 Χ 30 = 5400 τσιγαρα:happy2:

265 μερες χωρις τσιγαρο.

Θα ειχα κανει πολυ πανω κι πολυ κατω περιπου 5300 τσιγαρα.

3,50 *265 = 927ε

μπραβο και απο εμενα... αλλα μια ερωτηση.. :p η ferrari σας που ειναι? :p

Link to comment
Share on other sites

μπραβο και απο εμενα... αλλα μια ερωτηση.. :p η ferrari σας που ειναι? :p

Με 900 ευρω που γλιτωσα απο 6 μηνες καπνισματος με το ζορι παιρνεις zastava ρε:hehe:

Πηρα 780Gtx και waterblock να την "ντυσω" και ειχα και ρεστα απο αυτο το ποσο, τωρα που το σκεφτομαι:hehe::hehe:

Έγινε επεξεργασία από 9000+rpm
Link to comment
Share on other sites

Μια βδομάδα δεν μπόρεσε να την πιάσει για να την βγάλει φωτογραφία, πως θα την πιάσει για να της βάλει γιλέκο (και θα την ξαναπιάσει για να της το βγάλει πριν πάθει κάτι από την θερμοκρασία).

Τι χάνεις? Ακούω δημόσια δέσμευση!:)

Link to comment
Share on other sites

Τι χάνεις? Ακούω δημόσια δέσμευση!:)

Αν την πάρεις φωτογραφία, φορώντας το ανακλαστικό γιλέκο (ή οτιδήποτε άλλο, μην σε βάζω σε έξοδα) δίπλα στο plexi κουτί σου, ή πάνω στο plexi κουτί σου (σε αυτή την περίπτωση βγάζω τον περιορισμό της ένδυσης), δεν θα ποστάρω στις ειδήσεις για 2 βδομάδες.

Link to comment
Share on other sites

Αν την πάρεις φωτογραφία, φορώντας το ανακλαστικό γιλέκο (ή οτιδήποτε άλλο, μην σε βάζω σε έξοδα) δίπλα στο plexi κουτί σου, ή πάνω στο plexi κουτί σου (σε αυτή την περίπτωση βγάζω τον περιορισμό της ένδυσης), δεν θα ποστάρω στις ειδήσεις για 2 βδομάδες.

Πάνω στο κουτί και ένας μήνας αποχή. Αν δεν δεχτείς είσαι κότα.:p

Link to comment
Share on other sites

Πάνω στο κουτί και ένας μήνας αποχή. Αν δεν δεχτείς είσαι κότα.:p

3 βδομάδες και μόνο αν φοράει κάτι (κολιέ, ledοταινία, καλώδιο SATA, whatever) και ΔΕΝ είναι δεμένη/συγκρατημένη.

EDIT

O hayabusa, o Wizard! o Colt και άλλοι, μάλλον σου έρχοντε να βοηθήσουν..

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

3 βδομάδες και μόνο αν φοράει κάτι (κολιέ, ledοταινία, καλώδιο SATA, whatever) και ΔΕΝ είναι δεμένη/συγκρατημένη

Ένας μήνας πάνω στο κουτί και δίπλα στο σφυροδρέπανο. Παρακάτω δεν πάω!

Link to comment
Share on other sites

Ένας μήνας πάνω στο κουτί και δίπλα στο σφυροδρέπανο. Παρακάτω δεν πάω!

Για έναν μήνα δεν γράφω τίποτα στο Ειδησεοthread αν είναι πάνω στο plexy κουτί σου, δίπλα στο σφυροδρέπανο, και τίποτα δεν την περιορίζει / εμποδίζει να πηδήξει κάτω.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.