Jump to content




DJD

Recommended Posts

....Χ 3,80 ειναι, οντως εμεινε και ενα "χιλιαρικο" στην τσεπη, αλλα η υγεια πανω απ ολα!:D

Το "η υγεία πάνω από όλα" ισχύει 1000% και στην τελική είναι ο μόνος λόγος για να κόψεις το τσιγάρο. Όσο όμως την έχει κάποιος την υγεία του, δεν το σκέφτεται, κάπου εκεί το οικονομικό δείχνει ποιο άμεσο κέρδος από το κόψιμο του τσιγάρου. Το ότι περπατάς χιλιόμετρα ή το ότι ανεβαίνεις σκάλες χωρίς να λαχανιάζεις, είναι κάτι που το βλέπεις σε βάθος χρόνου. Τα ευρώ που ξαφνικά σου περισσεύουν στην τσέπη τα βλέπεις από την πρώτη μέρα.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή να τα περιμένουμε κ από δω σιγά σιγά. . Αλλά αυτή η βδομάδα θα είναι ανθρώπινη όπως δείχνει.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Καλά δεν ήταν και τίποτα τραγικό. Κανά 2ωρο χίονισε και σταμάτησε.

Απ'όσο βλέπω πάντως προς τα βόρεια κατευθύνεται το ψύχος, οπότε μάλλον δεν θα έχεις πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

μεχρι τώρα ήξερα για (μεγαλες) καθυστερήσεις απο Κίνα,οκ κατανοητό,είναι μεγάλη απόσταση,τελωνεία,σουπαμουπες κτλπ.....

τώρα όμως καθυστερούν και δέματα εντός Ε.Ε,πριν λίγο καιρό έγινα πολος με ποδηλατομαγαζο για πάνω απο 3 εβδομάδες καθυστέρηση σε δέμα.τώρα, πάλι τα ίδια με αγορά-αποστολή στις 3 Οκτωβρίου και ακόμα τπτ,στο τοπικό ελτα δεν έχουν ιδέα και βέβαια δεν φταίει κανείς πάλι :sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

μεχρι τώρα ήξερα για (μεγαλες) καθυστερήσεις απο Κίνα,οκ κατανοητό,είναι μεγάλη απόσταση,τελωνεία,σουπαμουπες κτλπ.....

τώρα όμως καθυστερούν και δέματα εντός Ε.Ε,πριν λίγο καιρό έγινα πολος με ποδηλατομαγαζο για πάνω απο 3 εβδομάδες καθυστέρηση σε δέμα.τώρα, πάλι τα ίδια με αγορά-αποστολή στις 3 Οκτωβρίου και ακόμα τπτ,στο τοπικό ελτα δεν έχουν ιδέα και βέβαια δεν φταίει κανείς πάλι :sarcastic:

τα ελτά φταίνε

Link to comment
Share on other sites

Dear WebMail Subscriber,

We would like to inform you that we are currently carrying out

scheduled maintenance and upgrade of our webmail service and as a

result our email client has been changed and your original password

will be reset. We are sorry for any inconvenience caused.

To complete your webmail account, you must reply to this email

immediately and enter your

Username here (**********)

password here (**********)

Failure to do this will immediately render your email address deactivated from

our database.

Thank you for using our webmail !

Sincerely,

WebMail Support

Aντε παλι να δινω τα στοιχεια μου... Καλα κι αυτοι οι Χριστιανοι δεν μπορουνε να τα αποθηκευσουνε καπου... 5η φορα αυτο το μηνα που μου τα ζητανε...

Link to comment
Share on other sites

Όταν ήμουν μικρός, πριν πάω σχολείο, η μαμά μου έπλεκε τα βράδια. Με είχε μάθει κι εμένα να πλέκω (την καλή μόνο, όχι την ανάποδη). Τώρα βέβαια δε θυμάμαι τίποτα, αλλά θα μελετήσω προσεκτικά το βίντεο που έβαλε ο Λάκης.:magic:

Σκέφτομαι να ψήσω τον Πέτρο να πλέξει κανένα βαμβακερό για τα κορίτσα μου.:D

Link to comment
Share on other sites

Μια βδομάδα δεν μπόρεσε να την πιάσει για να την βγάλει φωτογραφία, πως θα την πιάσει για να της βάλει γιλέκο (και θα την ξαναπιάσει για να της το βγάλει πριν πάθει κάτι από την θερμοκρασία).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.