Jump to content




DJD

Recommended Posts

ρε κάθε φορά που βρέχει γίνονται ατυχήματα και δυστυχήματα?στη θες-αλλο-νικη απτο πρωί 5 ατυχήματα και 1 δυστυχημα με ενας 23χρονο.Η απροσεξιά του έλληνα φταίει ή οι δρόμοι?

Στην αγγλία που υποθέτω βρέχω κάθε μέρα, έτσι ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Δεδομένου πως αύριο αναχωρώ για παρά κάτι 3 μήνες σε μέρη εξωτικά και δυνητικά υποανάπτυκτα, και με αμφίβολη παρουσία ιντερνέτ, θέλω να σας χαιρετήσω, να σας στείλω αγάπη, και να δώσω ίσως ΛΙΓΟ νωρίς ευχές για ένα ευτυχισμένο 2014, και καλές γιορτές και ότι καλύτερο σε όλους!

Σας φιλώ και αν και το ξέρετε θα μου λείψετε λίγο ;)

ΥΓ. ΣΚΑΣΕ ΓΙΑΣΝΑ!

Link to comment
Share on other sites

Δεδομένου πως αύριο αναχωρώ για παρά κάτι 3 μήνες σε μέρη εξωτικά και δυνητικά υποανάπτυκτα, και με αμφίβολη παρουσία ιντερνέτ, θέλω να σας χαιρετήσω, να σας στείλω αγάπη, και να δώσω ίσως ΛΙΓΟ νωρίς ευχές για ένα ευτυχισμένο 2014, και καλές γιορτές και ότι καλύτερο σε όλους!

Σας φιλώ και αν και το ξέρετε θα μου λείψετε λίγο ;)

ΥΓ. ΣΚΑΣΕ ΓΙΑΣΝΑ!

περιμενουμε φωτοζ απο εξωτικα μερη και γκομενακια....:big_boss: καλα να περασεις !

Link to comment
Share on other sites

Δεδομένου πως αύριο αναχωρώ για παρά κάτι 3 μήνες σε μέρη εξωτικά και δυνητικά υποανάπτυκτα, και με αμφίβολη παρουσία ιντερνέτ, θέλω να σας χαιρετήσω, να σας στείλω αγάπη, και να δώσω ίσως ΛΙΓΟ νωρίς ευχές για ένα ευτυχισμένο 2014, και καλές γιορτές και ότι καλύτερο σε όλους!

Σας φιλώ και αν και το ξέρετε θα μου λείψετε λίγο ;)

ΥΓ. ΣΚΑΣΕ ΓΙΑΣΝΑ!

Να προσεχεις μωρη.

Και να θυμασαι εκει στα εξωτικα ΠΡΩΤΑ πιανεις κι τσεκαρεις ! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Και ενώ ήμουν χαρούμενος που για μισή μέρα το PC σε idle δεν crashάρε (ακόμα περιμένω κάποιο σχόλιο στο αντίστοιχο τόπικ) ξυπνάω το πρωι, λέω κάτσε να δω την σειρά που με πήρε ο ύπνος χθες.. 10 λεπτά μετά, τσαφ σβήνουν τα πάντα.

Έπεσε το ρευμα σε όλη την πολυκατοικία για κάποια έργα που κάνουν.

Κοιμάμαι άλλες 2 ώρες, μπαίνω FB από το κινητ, να δω αν έγραψαν κάτι για το ρευμα, λένε θα το φτιάξουν μέχρι τις 15:00..

Ωραία σκέφτομαι, θα καθαρίσω την κάρτα γραφικών!

Ανοίγω το μηχάνημα βγάζω την κάρτα, ΩΠ, δεν έχω κατσαβίδι για τέτοιες βίδες.. Κοιτάω έξω, βρέχει.. λέω δεν μαμιέται, ντύνομαι, αδιάβροχο κτλ, πήγα και αγόρασα ένα σετάκι μικρά κατσαβίδια, ανοίγω, καθαρίζω, (ήρθε και το ρευμα), καθαρίζω και τα φίλτρα σκόνης, καθαρίζω και τον 200mm ανεμιστήρα, ανοίγω.. 5 λεπτά μετά κρασάρει.

Εν ολίγοις, δεν έχω διαβάσει τίποτα, το PC έχει κάποιο πρόβλημα, έκανα ποδήλατο στην βροχή, έδωσα 5,60 για 6 κατσαβίδια και το σπίτι θέλει ταχτοποίηση...

Link to comment
Share on other sites

Χθες.

Φευγω απο τη εταιρια.

Βγαινω εξω, παταω σκατα.

Ανεβαινω πανω στη μηχανη.

Ξεπαρκαρω.

Βαζω το αριστερο ποδι κατω.

Παταω μια σκατουλα και γλιστραω.

Στο ΤΣΑΚ δεν επεσα κι δεν εσπασα τα πλαστικα της μηχανης.

Φτανω σπιτι, αλλαζω παπουτσια.

Παμε με τον σκυλο βολτα.

Γυρναω σπιτι κι καταλαβαινω οτι ξανα πατησα σκατα.

Το καταλαβα λιιιιιιιιγο αργα κι εκανα π00τανα ολο το πατωμα.

Καθαρισα, betadine, χλωρινη.

Πηγα επαιξα ΚΙΝΟ.

Εδωσα 4ε και πηρα τα @@ μου...

:fun:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.