Jump to content




DJD

Recommended Posts

Η κατάντια του να ρωτάς Labίτη για απλά καθημερινά πράγματα: Του ζητάς να σου προτείνει ledοταίνια για να βάλεις στον πάγκο της κουζίνας σου, και σου προτείνει τούμπανη RGB τηλεχειριζόμενη :jester:

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει αυτό γίνεται χρόνια τώρα.

- Γεια σας θέλω να μου προτείνετε Η/Υ για flash games

- Α! εύκολο. Χρειάζεσαι έναν 4770, 16GB 2400MHz, Titan, 256GB SSD,..... :jester:

Έτσι όπως έχουν καταντήσει τα flash games -κακογραμμένα-, επεξεργαστής και μνήμη δεν απέχουν πολύ από τα πραγματικά requirements για να μη σέρνεται το πισί.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι όπως έχουν καταντήσει τα flash games -κακογραμμένα-, επεξεργαστής και μνήμη δεν απέχουν πολύ από τα πραγματικά requirements για να μη σέρνεται το πισί.

Θα με κάνεις να αρχίσω να ψάχνω posts σου σε θέματα "Θέλω να στήσω ένα απλό PC" :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μου θυμίζετε την εποχή που πρωτοεμφανίστηκε το google και όλοι γκρίνιαζαν "δεν πιάνει μία μπροστά στην altavista". Στην αρχή το έλεγα κι εγώ. Όμως, όπως κάποτε το google, έχει βελτιωθεί δραματικά και -το σημαντικότερο- έχει κίνητρο να γίνει καλύτερο.

Από αρκετές απόψεις, bing search + windows phone αυτή τη στιγμή είναι καλύτερος συνδυασμός από google search + android.

Α, είδατε ότι το τελευταίο update στο google maps θέλει ντε και καλά να διαβάζει τις επαφές σας; Μάλλον θα βγάζει πιο ακριβείς χάρτες αν ξέρει ποιοι είναι οι γνωστοί μου...

Link to comment
Share on other sites

Πολύ δυνατό το τμήμα Microsoft Research που κρύβεται πίσω από το bing. Πάρα πολύ δυνατό. Από τις καλύτερες αποφάσεις του Ballmer να μη διακόψει το συγκεκριμένο project (bing/microsoft research)

Link to comment
Share on other sites

To χρησιμοποιώ μόνο για αναζήτηση εικόνων.

Όπου είναι και μέτριο. Έψαχνα τις προάλλες μια συγκεκριμένη φωτογραφία. Την είχα περιγράψει με 10 τρόπους, δεν την έβρισκε με τίποτα κι ας είχα φτάσει μέχρι την σελίδα νο 50.

Βρήκα 2-3 άλλα που ήταν μόνο για εικόνες και χωρίς ιδιαίτερη περιγραφή μου την έφεραν στην 1η σελίδα.

Link to comment
Share on other sites

Όπου είναι και μέτριο. Έψαχνα τις προάλλες μια συγκεκριμένη φωτογραφία. Την είχα περιγράψει με 10 τρόπους, δεν την έβρισκε με τίποτα κι ας είχα φτάσει μέχρι την σελίδα νο 50.

Βρήκα 2-3 άλλα που ήταν μόνο για εικόνες και χωρίς ιδιαίτερη περιγραφή μου την έφεραν στην 1η σελίδα.

links?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.