Jump to content




DJD

Recommended Posts

Ενταξει η κοινωνια δεν ξερει τι θελει.

Δεν μας νοιαζει πλεον να κανουμε κατι καλο η να φτιαξουμε πραγματα.

Μας νοιαζει απλα να ψωφησει η κατσικα του γειτονα!

Αν θυμαστε σε καποιο θρεντ ειχα γραψει για το προβλημα με ανθρωπους απο τη λαικη που ερχονται κι χεζουν στο παρκο μας.

Σαββατο πρωι και αφου ειμαστε 4 ατομα παρεα με τα σκυλια μας βολτα ξαφνικα βλεπουμε να σκαει μυτη μια τυπισσα.

Ειχαμε ξανα συζητησει για μια κυρια η οποια ερχεται τα πρωινα κι κραταει χαρτομαντιλα στο χερι.

Που λετε λεπον κανει μια δεξα αριστερα και τσουπ εξαφανιζεται πισω απο τον θαμνο.

Που να σου γαμησω λεω σε τσακωσα, και παμε 3 ατομα προς το "μερος"

Δεν πλησιασαμε πολυ για να μην δουμε κατι που δεν θα θελαμε.

Τη ωρα που σηκωνεται μας βλεπει και μενει κοκκαλο.

Φυσικα ηρεμα κι πολιτισμενα της λεμε δε ντρεπεσαι ?

Ο δημος μας πληρωνει καθε σ/κ για χημικες τουαλετες κι ερχεσαι κι χεζεις εδω περα ?

Μαζεψε τα γρηγορα !

Εκεινη αφενος ντροπιασμενη ξεκινησε να φευγει σιγα σιγα με δικαιολογιες τυπου μια φορα εγινε κλπ.

Της λεει η γνωστη μου "τι μια φορα, κι το περασμενα σαββατο σε ειχα δει να φευγεις κλπ"

Ναι ναι λεει θα ερθω να ριξω νερο κι τετοια κι φευγει !

Στο μεταξυ εχεσε στο τσιμεντο ! ουτε καν στο χωμα ρε μλκες και τα χαρτια τα εριξε παρα περα!

Ετσι οπως αρχιζει κι κοβει λασπη, σιγα μη σε αφησω να φυγεις λεω μωρη κι τη ακολουθαω.

Της λεω βρες κατι να τα μαζεψεις αλλιως σε εχω κανει ρομπα !

Τσουκου τσουκου εκοβε βολτες για να μη παει στο παγκο της αλλα δε μπορει λεω θα πας στη θεση σου μωρη.

Παει και της λεω εχεις 5 λεπτα αν δεν ερθεις παιρνω τηλ τη αστυνομια.

Γυρισα στο παρκο εγω @@ φυσικα δεν ηρθε κανεις.

Τηλ στο 100 πιο πολυ για να ρωτησουμε τι γινεται σε τετοια περιπτωση και η κοπελα λεει στελνω περιπολικο.

Σκανε οι καπς μετα απο 1,5 ωρα, λογικο θα μου πειτε, σκατα ηταν δεν θα πηγαιναν πουθενα.

Δινω τη ταυτοτητα μου κλπ κλπ μου λεει ποια κυρια ειναι ?

Μια με φασολακια του λεω τι να σου πω ?

Τεσπα παμε μαζι με τον καπς στο παγκο της, με το που με ειδε της κοπηκαν τα παντα, ανασες ποδια ηπατα κλπ.

Της κανει ο καπς, ερχεστε μαζι στο περιπολικο ?

Οχι λεει δεν εκανα τιποτα, καλα της λεει ελατε μια βολτα δεν χρειαζεται να γινει εδω.

Οχι οχι λεει δεν ερχομαι.

Ωραια της λεει ταυτοτητα.

Εχετε ενταλμα ? πεταγεται ο αντρας της.

Μετα απο 2facepalm του καπς τεσπα του δινει τη ταυτοτητα.

Μου εκανε τεραστεια εντυπωση ποσα ψεμματα σε ποσο μικρο χρονικο διαστημα μπορει να πει καποιος !

Αρχικα εκανε πως δεν με εχει ξανα δει, μετα λεει φοβηθηκε που τη ακολουθησαμε.

Μετα λεει απλα πηγα να κανω τα τσισα μου κλπ κλπ.

Το κερασακι της τουρτας ?

Μας εβρισαν οι περαστικοι, γιατι ? ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΣΚΥΛΙΑ !

Λεει κι τα σκυλια χεζουν, ναι τα μαζευουμε κυριε, ναι αλλα τα μικροβια μενουν κατω.

Ωραια θες να σου φερω τη κουραδα της κυριας να τη παρεις σπιτι ?

Σε καποια φαση αρχισε να βριζει κι να φωναζει πως ειμαστε ανωμαλοι κι οτι τη βλεπαμε να κανει "τσισακια".

Περαν της προφανης υγειονομικης παραβασης (αφου δεν επλυνε τα χερια της μετα τη περιπετεια στη φυση)

Τα στοιχεια της θα τα ζητησει ο δημαρχος για να κινηθει νομικα.

Ντροπη και αισχος εν ετη 2013 να γινονται τετοια πραγματα :suicide2:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για να έχει κάποιος δικαιώματα για νέο θέμα τι χρειάζεται? Προσπαθώ να ανεβάσω μια αγγελία.

να διαβαζει τους κανονες :) <3 οι αγγελιες εχουν καπιους "εξτρα" κανονες. αλλα διαβασε και τους κανονες του φορουμ και δεν θα εχεις καμια απορια :)

Link to comment
Share on other sites

πολωνέ, η βλακεία είναι ανίκητη ρε..τι παλεύεις?

Μπορεί να είναι πανταχού παρούσα, αλλά δεν είναι ανίκητη. Καλά κάνει και την αντιμάχεται. Το πρόβλημα είναι συνήθως ότι ο λογικός κόσμος φοβάται να μιλήσει. Έχω χαρακτηριστικά παραδείγματα για αργότερα.

Link to comment
Share on other sites

χαχχαχαχαχα έχετε ένταλμα είπε ο κεφτές

τα σκυλιά ειναι ποιο καθαρά , αν έχουν χώμα χέζουν στο χώμα , αυτή ήθελε να πετρώσει να μείνει ενθύμιο "το άγαλμα τσι άγνωστης κουράδας" :nada:

πιάνει και τα φατσολάκια μετά η βρωμιάρα και πάνε τα κολοβακτηρίδια της παντού! :-O:-O:-O

Δωκε της μπουνιά στα δόντια την επόμενη φορά και του άντρα της κλοτσά στα ομελέτιτα! :neo:

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να είναι πανταχού παρούσα, αλλά δεν είναι ανίκητη. Καλά κάνει και την αντιμάχεται. Το πρόβλημα είναι συνήθως ότι ο λογικός κόσμος φοβάται να μιλήσει. Έχω χαρακτηριστικά παραδείγματα για αργότερα.

χαρά στην υπομονή του τότε...εγώ έχω πολλάκις αντισταθεί μέχρι που απλά σήκωσα τα χέρια ψηλά και δεν χάνω τον χρόνο μου με χαμένες υποθέσεις / καμένα χαρτιά...

Link to comment
Share on other sites

τέτοιου είδους @@ριες γίνονται όχι μόνο γιατί αυτοί που τις κάνουν είναι "άξεστοι" ( για να μην πω χειρότερα ) αλλά και γιατί οι νόμοι ( γραπτοί και άγραφοι ) δεν εφαρμόζονται από τα όργανα και από τους συμπολίτες που "φοβούνται" και "δεν θέλουν να μπλέξουν" και έχουν "βαρεθεί και χάσει την υπομονή τους"....κάποιος , κάπου, κάποια στιγμή πρέπει να ξυπνήσει και να ενεργοποιήσει και τους γύρω του...ο πολώνός κάνει αυτό που θα πρεπε να κάνει ο καθένας μας...

...και δεν μιλάω για τη μεθόδευση του @n@l...:jester:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.