Jump to content




DJD

Recommended Posts

σήμερα φεύγω για διακοπές...σε 5 ώρες θα είμαι στο δρόμο...άντε γιατί είχαν αρχίσει και έτρεμαν τα χέρια μου από τα νεύρα...κυριολεκτώ..

σε όσους γύρισαν καλή σαιζόν και σε μας που φεύγουν καλό καλοκαίρι ρεεε

Link to comment
Share on other sites

σήμερα φεύγω για διακοπές...σε 5 ώρες θα είμαι στο δρόμο...άντε γιατί είχαν αρχίσει και έτρεμαν τα χέρια μου από τα νεύρα...κυριολεκτώ..

σε όσους γύρισαν καλή σαιζόν και σε μας που φεύγουν καλό καλοκαίρι ρεεε

Καλά να περάσεις.

Σου συνιστώ ανεπιφύλακτα να μην ασχοληθείς με την πολιτική όσο θα είσαι σε διακοπές.. Χαλαρώνει το μυαλό.

Link to comment
Share on other sites

Καλά να περάσεις.

Σου συνιστώ ανεπιφύλακτα να μην ασχοληθείς με την πολιτική όσο θα είσαι σε διακοπές.. Χαλαρώνει το μυαλό.

εγώ σου συνιστώ ούτε τον υπόλοιπο καιρό να ασχολείσαι :p

Link to comment
Share on other sites

Καλά να περάσεις.

Σου συνιστώ ανεπιφύλακτα να μην ασχοληθείς με την πολιτική όσο θα είσαι σε διακοπές.. Χαλαρώνει το μυαλό.

thanks φίλε! εσύ γιατί ασχολήθηκες στην κατασκήνωση ε; χμμμμμ; :D Πάντως το μόνο με το οποίο θα ασχοληθώ είναι τα εξής...

Επισκέψεις σε μουσεία, βόλτες στην Las Ramblas, που θα φάω, τι θα πιω κλπ...Τα προβλήματα μου θα είναι να διαλέξω μαγαζί, γιατί μπήκε το πετραδάκι στην παντόφλα, γιατί έχει άμμο στα πόδια μου και τίποτα άλλο...

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή να πάω εκεί ή και πιο πάνω προς Badalona μεριά;

https://www.google.com/maps/preview#!q=CA+Canaletes+Sant+Marti&data=!1m4!1m3!1d28344!2d2.1956295!3d41.3872673!4m15!2m14!1m13!1s0x0%3A0x3ef2abda290de548!3m8!1m3!1d28344!2d2.1956295!3d41.3872673!3m2!1i1280!2i909!4f13.1!4m2!3d41.3991373!4d2.2104406

αν και δεν τολμάω να αφήσω τα πράγματά μου ανεπίβλεπτα..γενικά έχω ακούσει πολύ πράγμα με pickpockets...

Link to comment
Share on other sites

να πω και εγώ τον πόνο μου !

σήμερα έρχονται τα φανακι που θα αντικαθιστούσε στο παλιό στο tagan , όταν τα παράγγειλα λέω τι 14cm τι 13,5cm (13,5cm είναι το μαμά) τέλος πάντων μέχρι να έρθουν σήμερα άδειασα το νερό της υδρόψηξης (πήγα στο super market και πήρα μια κουμούτσα απιονισμένο νερό) ζήτημα να έμεινε ένα 1λίτρο ....

την ώρα που τελείωνα και χάζεβα με την υδρόψηξη έρχονται και τα φανάκια όλο χαρά τα ανοίγω πάω να δοκιμάσω ΦΤΟΥ ΣΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΒΙΔΩΣΩ ?

τέλος πάντων μια βίδα και το υπόλοιπο με σιλικόνη :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Γράψε άκυρο αχαχα εγώ παιδεύομαι με linux σε ένα netbook, μου εβγαλε update για 2 προγράμματα, τα κάνει και μετά μου έβγαλε αλλα 1800 προς update.. Τα κατέβασε και κάνει ήδη μια ώρα install και θέλει άλλες 3 ώρες και 40 λεπτά λέει... Έχω πάθει φρίκη :/

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.