Jump to content




DJD

Recommended Posts

Να καούν τα μεγάφωνα της εκκλησίας και να μην έχουν λεφτά να αγοράσουν καινούρια. Επίσης και του από πάνω να καούν. Είχα από τη μία την εκκλησία και από την άλλη τον ηλίθιο με το Χατζηγιάννη. Τώρα παίζει Πλούταρχο.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Link to comment
Share on other sites

Μα δε μου αρέσει αυτή η μουσική :p Θέλω βοήθεια από τον [MENTION=9387]victor[/MENTION] να μου δώσει λινκ για καμία ομιλία με θέμα "δεν υπάρχει θεός" στα ελληνικά να την έχω πρόχειρη στην επόμενη λειτουργία.

Ο γείτονας δε νιώθει. Παίζει να βάζει τη μουσική και να φεύγει. Απλά για να μας σπάσει τα τέτοια.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Link to comment
Share on other sites

Μα δε μου αρέσει αυτή η μουσική :p Θέλω βοήθεια από τον [MENTION=9387]victor[/MENTION] να μου δώσει λινκ για καμία ομιλία με θέμα "δεν υπάρχει θεός" στα ελληνικά να την έχω πρόχειρη στην επόμενη λειτουργία.

Ο γείτονας δε νιώθει. Παίζει να βάζει τη μουσική και να φεύγει. Απλά για να μας σπάσει τα τέτοια.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Με

ή και
, θα έχεις εγγυημένο αποτέλεσμα...

P.S. : Δώσε βάση στο χαρακτηρισμό του 2ου βίντεο "Greek traditional folk music with progressive sound of 70s"

Link to comment
Share on other sites

Κατάφερα και χάλασα τον ανεμιστήρα 15αυγουστο χωρίς να είναι οι γονείς εδώ . το αστείο είναι ότι δεν τον χάλασα ακριβώς, έσπασα την βάση (την πάτησα και δεν με άντεξε :p ) και τώρα κάνω πατέντες(με καρέκλες και το γραφείο) για να με φυσά.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.