Jump to content




DJD

Recommended Posts

ΔΙΑΚΟΠΕΣΣΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ.

Mετά απο 380 μέρες, άδεια επιτέλουςςς....

Άντε να σχολάσω να φύγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Έγινε επεξεργασία από swatoner
Link to comment
Share on other sites

Καυκάς: Φωτιστικό 193€. Με τη "γενναία" έκπτωση που μας έκαναν, πήγε στα 135€. Σε κατάστημα της επαρχίας με παραγγελία online μας κόστισε 75€

Ακριβώς το ίδιο.

μπορείς με πμ να μου στείλεις το κατάστημα που παρήγγειλες γιατί ψάχνομαι για κάτι φωτιστικά;

Link to comment
Share on other sites

μπορείς με πμ να μου στείλεις το κατάστημα που παρήγγειλες γιατί ψάχνομαι για κάτι φωτιστικά;

τι πμ; δεν το στέλνει χύμα γιατί η κοπέλα μου έχει στο σπίτι της γυμνούς τους γλόμπους και τυφλώνομαι?

[MENTION=173]Wizard![/MENTION] σε παρακαλώ ρίχτο χύμα... :D

Link to comment
Share on other sites

Πολλά καταστήματα που έχουν 50 στην Ελλάδα μην περιμένεις να είναι φθηνά.

Θα μου πεις γιατί την αρχική τιμή τη βάζουν χ2.5 από αυτή που βρήκες...

Γιατί μπορούν.

Όποιος πάρει, πήρε.

Link to comment
Share on other sites

μπορείς με πμ να μου στείλεις το κατάστημα που παρήγγειλες γιατί ψάχνομαι για κάτι φωτιστικά;
τι πμ; δεν το στέλνει χύμα γιατί η κοπέλα μου έχει στο σπίτι της γυμνούς τους γλόμπους και τυφλώνομαι?

[MENTION=173]Wizard![/MENTION] σε παρακαλώ ρίχτο χύμα... :D

Eshop Electric

Link to comment
Share on other sites

Φέρε λάμπες

Μου θύμησες ένα σκηνικό που έμαθα πρόσφατα από φίλο μου.

Είχε πάει ο πατέρας του στον τυπά του δήμου που αλλάζει λάμπες στις κολώνες γιατί είχαν καεί δύο κοντά στο σπίτι του. Του είπε αγόρασε τις λάμπες γιατί δεν έχουμε και πάρε με τηλέφωνο να έρθω να τις αλλάξω, όπως και έγινε :wassat:

Ούτε λάμπες δεν έχει ο δήμος μας.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε λάμπες δεν έχει ο δήμος μας.

Εμάς δεν έχει ούτε κολώνες φωτισμού, ούτε δίκτυο ύδρευσης, ούτε δρόμο που να είσαι σίγουρος ότι αν βρέξει θα μείνει στη θέση του, ούτε κάδους απορριμμάτων, και είμαστε εντός οικισμού. Φυσικά δημοτικά τέλη και 80% επιπλέον στο λογαριασμό του νερού για "ανάπτυξη και βελτίωση του δικτύου" πληρώνουμε...

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Link to comment
Share on other sites

Μου θύμησες ένα σκηνικό που έμαθα πρόσφατα από φίλο μου.

Είχε πάει ο πατέρας του στον τυπά του δήμου που αλλάζει λάμπες στις κολώνες γιατί είχαν καεί δύο κοντά στο σπίτι του. Του είπε αγόρασε τις λάμπες γιατί δεν έχουμε και πάρε με τηλέφωνο να έρθω να τις αλλάξω, όπως και έγινε :wassat:

Ούτε λάμπες δεν έχει ο δήμος μας.

Παντου γινεται αυτο.

Τις λαμπες τις παιρνεις εσυ (αν θες φιλε αλλιως σκοταδισμος)

και οοοοοοπωωωωωτεεεε εχει κεφια ο υπαλληλος θα τις βαλει.

Αναλογα ποσο στραβοξυλο μπορει να ειναι μπορει να σε πει οτι δεν κανουν

η να τις βαλει σε μια κολωνα μεσα στα χωραφια να φωτιζει τις αλεπουδες.

Τα τελευταια με συνεβησαν για αυτο τα αναφερω.

Link to comment
Share on other sites

Παντου γινεται αυτο.

Τις λαμπες τις παιρνεις εσυ (αν θες φιλε αλλιως σκοταδισμος)

και οοοοοοπωωωωωτεεεε εχει κεφια ο υπαλληλος θα τις βαλει.

Αναλογα ποσο στραβοξυλο μπορει να ειναι μπορει να σε πει οτι δεν κανουν

η να τις βαλει σε μια κολωνα μεσα στα χωραφια να φωτιζει τις αλεπουδες.

Τα τελευταια με συνεβησαν για αυτο τα αναφερω.

Μόνο εγώ είμαι περίεργος και θα αρνούμουν δηλαδή; Γιατί ακριβώς πληρώνετε δημοτικά τέλη; Προσωπικά θα σημείωνα το όνομα του υπαλλήλου, θα έκανα μια έγγραφη καταγγελία στο Δήμο και θα σταμάταγα να πληρώνω δημοτικά τέλη από όπου μπορώ.

Κάποια στιγμή πρέπει να σταματήσει ο παραλογισμός. Το τελευταίο διάστημα που έμπλεξα με λανθασμένες χρεώσεις στην Cosmote όλοι μου έλεγαν πάλι "πλήρωσέ τα να ξεμπλέξεις" - ξέρω τουλάχιστον 10 άτομα που αυτό έκαναν. Ε, δεν τα πλήρωσα.

Κάτι μου λέει ότι αν όλοι αρχίσουμε να απαιτούμε το αυτονόητο, μπορεί και να γίνει τελικά. Με έναν στους δέκα δεν πρόκειται να ιδρώσει το αυτί τους.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.