Jump to content




DJD

Recommended Posts

σε εμάς ήρθε ευτυχώς αλλά μέχρι να ερθει μας τα έπρηξε τα συκώτια.

Επίσης από Δευτέρα μάλλον θα αλλάξω όλο το ραγουλικό του πίνακα γιατι εχω αρχίσει να βλέπω διάφορα περίεργα.

Link to comment
Share on other sites

σεισμός?

δεν κατάλαβα τπτ,είμαι τόσο κουρασμένος που και το κρακεν να εμφανιστεί δεν σηκώνομαι :p

Parenting done right:banging:

bNHJVPJ.jpg

καταπληκτικός big daddy και η μικρή αδελφή αλλά ο τύπος τα σπάει :T:

Έγινε επεξεργασία από wrong method
Link to comment
Share on other sites

Μαμω τη ΔΕΗ. Για κάνα δίωρο θα είμαστε χωρίς ρεύμα...

Εμείς εχθές ήμασταν χωρίς από 7:30 μέχρι 13:00. Ευτυχώς είχαν ειδοποιήσει κι έτσι κανονίσαμε τις δουλειές μας εκτός. Έκλεισα το γενικό, γιατί στην επαναφορά, ειδικά το ψυγείο μπορεί να την ακούσει. Φάγαμε αβγά με μπέικον και καλαμπόκι, αφού οι εστίες μας είναι γκάζι. Μόνο καφέ δεν ήπια, αλλά πήρα απέξω.

Link to comment
Share on other sites

Σε εμάς εδώ το ρεύμα ρέει άφθονο όπως και ο καφές :hehe:

ε για αυτό εχτές πήγα για καφέ και έγινα ΣΚ@ΤΑ !!!

σκηνικό ξάπλα στον καναπέ σηκώνω το ποτήρι το φέρνω κοντά μου και εκεί που πάω να ρουφήξω την τρίτη γουλιά μου παφφφφφφφφφφφφφ σπάει ο πάτος του ποτηριού και χύνεται στο παντελόνι μου και μετά στον καναπέ τ 350/400 ml καφέεε FRAPPE , ειχα γίνει λες και με είχε πιάσει διάρροια ! :happy2:

Link to comment
Share on other sites

ε για αυτό εχτές πήγα για καφέ και έγινα ΣΚ@ΤΑ !!!

σκηνικό ξάπλα στον καναπέ σηκώνω το ποτήρι το φέρνω κοντά μου και εκεί που πάω να ρουφήξω την τρίτη γουλιά μου παφφφφφφφφφφφφφ σπάει ο πάτος του ποτηριού και χύνεται στο παντελόνι μου και μετά στον καναπέ τ 350/400 ml καφέεε FRAPPE , ειχα γίνει λες και με είχε πιάσει διάρροια ! :happy2:

με ζεστο καφέ το ξέρω ότι γίνεται με φραπέ πρώτη φορά το ακούω χχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

πάλι καλά που ήταν καφές,φαντάσου να ήταν π.χ καμιά βυσσινάδα :p

Δεν ξέρω, στην Ολλανδία είναι.. Μόνο Eindhoven δεν έχει πάει από τις γνωστές πόλεις

μα,στην Ολλανδία δεν έχει κοράλλια.....

ή έχει; :whistling

Έγινε επεξεργασία από wrong method
Link to comment
Share on other sites

με ζεστο καφέ το ξέρω ότι γίνεται με φραπέ πρώτη φορά το ακούω χχαχαχα

Μου είχε γίνει με coca-cola, σε ποτήρι από μουστάρδα.

μα,στην Ολλανδία δεν έχει κοράλλια.....

ή έχει; :whistling

νεότερες φήμες τον τοποθετούν νότια της Ολλανδίας, στο Βέλγιο, τα κοραλια που κολλάνε?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.