Jump to content




DJD

Recommended Posts

Σιγά το τρομερό! Εγώ πήγα σε ταβερνάκι και φάγαμε κοτόπουλο ψητό, το πιο νόστιμο που έχω φάει, μέχρι να σκάσουμε, πήραμε σαλάτα πίτες ψημένες, τζατζίκια τυροκαυτερές, μπύρες όσο θέλαμε και ο λογαριασμός μας ήρθε 8,80 το άτομο. Με κανονικές τιμές, όχι τίποτα προσφορές.

Για αυτό δε δίνω και μεγάλη σημασία στις προσφορές τύπου "13" ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Δε με έχεις δει από κοντά. Αλλά ούτε και από φωτό;

Λοιπόν, άμα θέλετε να μαζευτούμε να πάμε.

Δεν είπα τπτ για σένα. Λαμπήτης και όχι καλοφαγάς δεν πάει μαζί. Για την παρέα σου είπα :p

Κανονίστε μάσα και φάτε και για μένα. Εγώ πριν τα Χριστούγεννα δεν με βλέπω Ελλάδα :(

Link to comment
Share on other sites

Κι αυτοί, μετά από 8-9 ώρες στην παραλία ρακέτα κολύμπι, δεν είχαν ΚΑΘΟΛΟΥ όρεξη!!:p:P

Θα σου έλεγα, άμα ήξερα.

Μόνο να σε καθοδηγήσω ξέρω.

Όπως έρχεσαι από παραλιακή, μπαίνεις Βουλιαγμένης. Κάπου έχει ένα φανάρι που είναι ένα εμπορικό κέντρο (City Plaza νομίζω). Στρίβεις δεξιά. Ο δρόμος έχει διάζωμα στο κέντρο*. Μετά από κάποια μέτρα, έχει δεξιά ένα γυμναστήριο. Απέναντι διαγώνια είναι η ταβέρνα. Ελπίζω να σε φώτισα.

*Το βρήκα, Ανθέων λέγεται.

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

Και επειδή έφαγα εκεί, πρέπει να θυμάμαι πως το λένε;

Έχω φάει πολλές φορές εκεί, πρόπερσι πρώτη φορά, αλλά ποτέ δε ρώτησα πως λέγεται το μαγαζί. Μεταξύ μας το λέμε, το κοτοπουλάδικο.

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

Και επειδή έφαγα εκεί, πρέπει να θυμάμαι πως το λένε;
Γιατί όποιος μένει εδώ σφυρίζει ?

:hehe:

σορρυ, αυτό μου θύμισε....

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=ZV1HL0VSfTg]Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΦΡΑΞΗ - ΞΕΧΑΣΑΤΕ ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ ΣΑΣ ΚΥΡΙΕ; - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

1.40 h 100σταρα στα σκοπια..

στο τελωνειο ειχε ενα ωραιο milf, και εναν μπαρμπα μεγαλο...

καθονται και 2 με βαρεμενο υφος απλωμενοι σε 2 καρεκλες...

σταματω κατεβαινω, με το ζορι με λεει αυτη, εχετε κατι να δηλωσετε?

της λεω ενα μπουκαλι, ποτο.

και με λεει φυγε.

ηθελα να πω, 5 κιλα κοκαινη. αλλα θα με εψαχναν μετα...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.