Jump to content




DJD

Recommended Posts

Από προχθές θα πρέπει ν' αλλάξω όνομα σε RoboTαμτάκο. Έχω 6 βίδες και μια πλάκα στον εξωτερικό και 3 βίδες στον εσωτερικό αστράγαλο του αριστερού μου ποδιού. Οπότε θα μου κρατάτε παρέα Αύγουστο και Σεπτέμβριο τουλάχιστον..."αμφισφύριο κάταγμα ποδοκνημικής"

Καλημέρα ανάρρωση!

Να πω "σιδερένιος" μάλλον δεν έχει νόημα ε ; :hehe:

Sent from my Galaxy Note using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ένας τύπος (Ρώσσος μάλλον) έδερνε τη γυναίκα του στο δρόμο έξω από το σπίτι μου. Αντράκι μεγάλο, μόλις ξεκίνησα να τους πλησιάσω άρχισε να τρέχει. 50 φέυγα χρονών - μεθυσμένος και τράβαγε μπουκέτα στη γυναίκα του στο πάτωμα στο δρόμο...

Ο ράμπο απείλησε ότι θα φέρει και το πιστόλι του από το σπίτι. Καλά μεγάλε του λέω, κάτσε να μπορείς να βρεις το σπίτι σου πρώτα και μετά το συζητάμε...

Κάλεσα και την αστυνομία καμιά ώρα τώρα, μάλλον έχουν να ασχοληθούν με πιο σοβαρά θέματα, δεν έχουν έρθει. Τα βρήκαν και έφυγαν οι προαναφερθέν υποθέτω. Βέβαια με τέτοια συμπεριφορά ένας από τους δύο θα βρεθεί στο νοσοκομείο λίαν συντόμως.

Link to comment
Share on other sites

Από προχθές θα πρέπει ν' αλλάξω όνομα σε RoboTαμτάκο. Έχω 6 βίδες και μια πλάκα στον εξωτερικό και 3 βίδες στον εσωτερικό αστράγαλο του αριστερού μου ποδιού. Οπότε θα μου κρατάτε παρέα Αύγουστο και Σεπτέμβριο τουλάχιστον..."αμφισφύριο κάταγμα ποδοκνημικής"

Εδώ θα 'μαστε για παρέα! Πώς τα κατάφερες και το έκανες καλοκαιρινό το πόδι? :(

Περαστικά :)

Link to comment
Share on other sites

Από προχθές θα πρέπει ν' αλλάξω όνομα σε RoboTαμτάκο. Έχω 6 βίδες και μια πλάκα στον εξωτερικό και 3 βίδες στον εσωτερικό αστράγαλο του αριστερού μου ποδιού. Οπότε θα μου κρατάτε παρέα Αύγουστο και Σεπτέμβριο τουλάχιστον..."αμφισφύριο κάταγμα ποδοκνημικής"

Περαστικά και καλή ανάρρωση! :hm:

Link to comment
Share on other sites

περαστικά :wassat:

ααα να πω και εγω κάτι να περάσει η ώρα

εχτές που γύρναγα από το μεγάλο πεύκο και πήγαινα Πειραιά μέσω προαστιακού βρέθηκα στο ελευθέριο Βενιζέλος :yes4: (oh YES)

μα καλά τι ζώα αυτοί όλοι τους που έχουν φτιάξει τις γραμμές (δρομολόγια)

μα κανένας δεν βρέθηκε να μας πει κατεβαίνετε εκεί και αλλάζεται μέσο (ούτε τώρα ξέρω που να αλλάξω μέσω) ο οδηγός του προαστιακού ήτανε λες - πω ωωω τώρα πρέπει να αναφέρω το όνομα τις στάσης (κρπί) μιλάμε πιο βαρεμάρα πεθαίνεις ...

μετά στο αεροδρόμιο μας έβγαλε έξω ένας ελεγκτής (πάλη καλά δεν φάγαμε κλίση μας έστειλε πάνω στα tickets να πάρουμε πληροφορίες (μέχρι και αυτός βαριότανε να μας πει πως που τι θα πάμε Πειραιά)

πάμε πάνω πάμε εκεί που λέει metro κλπ σε μια ωραία ξανθούλα τις λέμε το και το και μας λεει μπορείτε να πάτε με το μετρό αλλά θα πληρώσετε 8 ευρώ η με το χ96 με 5 ευρώ .... της λέμε θα πάρουμε το λεωφορείο που βρίσκεται (τρέχαγυρεβόπουλος ) αφού μας έδωσε τις οδηγίες την ευχαριστήσαμε και φύγαμε να βρούμε την στάση ....

βγαίνουμε έξω πωω α ου (πως κάναν οι χωριάτες παλιά όταν έρχονταν στην αθήνα κάπως έτσι εγώ και ο φίλος μου) δρόμος απο εδώ δρόμος από εκεί αμάξια άνθρωποι της τρελής (μάλλον έφταιγε η ώρα που είχε φτάσει 1 και κάτι κοντά) τέλος πάντων χαθήκαμε και λέμε τι να ρωτήσουμε τι να ρωτήσουμε , τελικά πήγαμε στους cops μας είπαν πήγαμε βρήκαμε το λεωφορείο και επιστρέψαμε τελικά στα σπίτια μας ....

Πέραμα-Πεύκο 30-40 λεπτά με αμάξι το κάναμε 3 ώρες !!!!!!!! :banging:

Link to comment
Share on other sites

Από προχθές θα πρέπει ν' αλλάξω όνομα σε RoboTαμτάκο. Έχω 6 βίδες και μια πλάκα στον εξωτερικό και 3 βίδες στον εσωτερικό αστράγαλο του αριστερού μου ποδιού. Οπότε θα μου κρατάτε παρέα Αύγουστο και Σεπτέμβριο τουλάχιστον..."αμφισφύριο κάταγμα ποδοκνημικής"

Γρήγορα όρθιος σου εύχομαι

Link to comment
Share on other sites

Τι αηδία έχει καταντήσει το history channel... Εξωγήινοι της αρχαιότητας, όλα στο σφυρί, οικογένεια ενεχειροδανειστών κλπ τόσα ιστορικά θέματα και προβάλει όλο αηδίες...

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Link to comment
Share on other sites

Τι αηδία έχει καταντήσει το history channel... Εξωγήινοι της αρχαιότητας, όλα στο σφυρί, οικογένεια ενεχειροδανειστών κλπ τόσα ιστορικά θέματα και προβάλει όλο αηδίες...

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Κάτι πήρε το μάτι μου στο memebase :sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

Τι αηδία έχει καταντήσει το history channel... Εξωγήινοι της αρχαιότητας, όλα στο σφυρί, οικογένεια ενεχειροδανειστών κλπ τόσα ιστορικά θέματα και προβάλει όλο αηδίες...

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

το μεγαλυτερο κακο ειναι οτι περαν του ειδους των εκπομπων

εχουν γ@μηθει και στις επαναληψεις σε σημειο αηδιας πλεον

και δεν μιλαω για τωρα τον Αυγουστο αλλα τα τελευταια 2 χρονια ειδικοτερα

(αραγε η Νova εχει τη δυνατοτητα να διαλεξει ποιες εκπομπες θα προβαλλονται στο καθε καναλι

ωστε να διαμορφωσει το κοστος του πακετου αναλογα?)

+ φυσικα το γεγονος οτι πολλες απο τις εκπομπες που προβαλλουν ως ντοκιμαντέρ

ειναι ουσιαστικα στημενα ή/και σκηνοθετημενα reality (storage wars, pawn stars, κ.α.)

Ακομα κι ετσι ομως

προτιμω αυτη τη μορφη τηλεορασης απο οποιοδηποτε mega, ANT1 κτλ

anyday οf the week

μιας κι εδω που τα λεμε

ακομα κι στη χειροτερη εκπομπη του history/discovery/κτλ

μπορεις να βρεις κατι πραγματικα ενδιαφερον

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.