Jump to content




DJD

Recommended Posts

σήμερα είπαν για χαλάζι,έξω έχει ξαστεριά,προχτές λέγανε για κάλμα,έριξε 40mm νερού σε 1 ώρα και τα μαμησε όλα....:nada:

είναι η μετεωρολογία πραγματική επιστήμη ή τπτ τσαρλατάνοι με όργανα τελικά;

Link to comment
Share on other sites

παλιά έπινα περίπου 2 λίτρα τη μέρα coca cola έφτανα και τα 3-4 καμιά φορά

αποφάσισα να την κόψω πριν αρχίσω την διαδικασία να χάσω κιλά, ήταν δύσκολα αλλά τώρα δεν θέλω να την βλέπω

Link to comment
Share on other sites

είναι η μετεωρολογία πραγματική επιστήμη ή τπτ τσαρλατάνοι με όργανα τελικά;

Έχω ένα φίλο που είναι μετεωρολόγος και δεν πιστεύει τίποτα από Θεούς, αστρολογία, κλπ. Οπότε σε κάθε τέτοια ευκαιρία τον trollάρω, αφού πιό συχνά πέφτουν μέσα οι αστρολόγοι στις προβλέψεις :D

Link to comment
Share on other sites

το αντικείμενο που μελετάνε είναι άπυρο και απρόβλεπτο πολλές φορές

Δηλαδή; Δεν καίγεται; :hehe:

Ας μην το λένε επιστήμη τότε... Ας φοράνε μαντήλες και χαϊμαλιά και να διαβάζουν τη σφαίρα...

Link to comment
Share on other sites

Η εφορία άνοιγε στις 8, ηρθα στις 8:23 και πήρα νούμερο 64. Έκτοτε πήγα και πηρα φωτοτυπία ταυτότητας (γιατί δεν τους φτάνει η ταυτότητα μου), πήγα με το ποδήλατο και αραξά μισή ώρα στην ακροθαλασσιά, γύρισμα να δω το νούμερο, ξαναέφυγα, πήγα σπίτι, πήρα το tablet, γύρισμα, και τώρα κοντά 2 ώρες μετά είναι στο 55..

Καλημέρα

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.