Jump to content




DJD

Recommended Posts

" κακές λέξεις που αλλάχτηκαν απο αντμίν αυτού του σάιτ"

Νέα Υόρκη: Μητέρα ένοχη για την ανθρωποκτονία του αυτιστικού γιου της

Έγινε επεξεργασία από Dolly
Link to comment
Share on other sites

Καθηγητής: "Παιδιά θα σας χωρίσουμε εμείς στην τύχη στις βάρδιες του εργαστηρίου"

Φοιτητής: "Και αν μας βολεύει καλύτερα η μια βάρδια από τη άλλη;"

Καθηγητής: "Λυπάμαι αυτό δεν είναι δικό μου πρόβλημα."

Φοιτητής: "Γιατί το κάνετε έτσι;"

Καθηγητής: "Για να μην πείτε θέλω να είμαι στην ίδια βάρδια με τον Χ, Υ συνάδελφό σας."

Link to comment
Share on other sites

Ωραία ξηγήθηκε ο καιρός. Περίμενε να τελειώσει ο Ολυμπιακός με τον Ερ. Αστέρα, να πάω για τρέξιμο, να γυρίσω, και μετά να αρχίσει να βρέχει. Μπράβο καιρέ.

Εμένα με πέτυχε έξω με το αμάξι. Κάπου όμως πέρασαν νερά και άρχισε να ρετάρει. Μετά από 2 λεπτά έφτιαξε. Παλιόδρομοι με λεία άσφαλτο, πολύ επικίνδυνοι...

Καθηγητής: "Παιδιά θα σας χωρίσουμε εμείς στην τύχη στις βάρδιες του εργαστηρίου"

Φοιτητής: "Και αν μας βολεύει καλύτερα η μια βάρδια από τη άλλη;"

Καθηγητής: "Λυπάμαι αυτό δεν είναι δικό μου πρόβλημα."

Φοιτητής: "Γιατί το κάνετε έτσι;"

Καθηγητής: "Για να μην πείτε θέλω να είμαι στην ίδια βάρδια με τον Χ, Υ συνάδελφό σας."

Και για ποιο λόγο να μην είσαι με τον Χ, Υ συνάδελφό σου;

Link to comment
Share on other sites

Καθηγητής: "Παιδιά θα σας χωρίσουμε εμείς στην τύχη στις βάρδιες του εργαστηρίου"

Φοιτητής: "Και αν μας βολεύει καλύτερα η μια βάρδια από τη άλλη;"

Καθηγητής: "Λυπάμαι αυτό δεν είναι δικό μου πρόβλημα."

Φοιτητής: "Γιατί το κάνετε έτσι;"

Καθηγητής: "Για να μην πείτε θέλω να είμαι στην ίδια βάρδια με τον Χ, Υ συνάδελφό σας."

Αν σε βάλει κάπου που δε θες, πες του ότι δουλεύεις, έχεις άλλο εργαστήριο και τα λοιπά. Λογικά δε θα φέρει αντίρρηση αν δεν τους πεις ότι θέλω να πάω εκεί που είναι ο x,y.

Από την άλλη έχουν και ένα δίκιο. Δε θέλω να φανταστώ τι θα γίνετε σε εργαστήριο που τα μισά άτομα είναι μια παρέα...

Link to comment
Share on other sites

Και για ποιο λόγο να μην είσαι με τον Χ, Υ συνάδελφό σου;

Και καλά για να μη κάνουμε πηγαδάκια φαντάζομαι. Δεν ξέρω... :p

Αν σε βάλει κάπου που δε θες, πες του ότι δουλεύεις, έχεις άλλο εργαστήριο και τα λοιπά. Λογικά δε θα φέρει αντίρρηση αν δεν τους πεις ότι θέλω να πάω εκεί που είναι ο x,y.

Από την άλλη έχουν και ένα δίκιο. Δε θέλω να φανταστώ τι θα γίνετε σε εργαστήριο που τα μισά άτομα είναι μια παρέα...

Your arguement is invalid.

Τόσες φορές που επιλέγουμε εμείς προτιμώμενη βάρδια μια χαρά λειτουργεί το σύστημα και δε τα κάνουμε όλα π0τ@ν@.

Εν γένει είμαστε σοβαρά άτομα :p

Απλά είναι λίγο ιδιότροπος ο συγκεκριμένος.

Τεσπα, δε το έγραψα για να πω το πρόβλημά μου. Σαν γεγονός το έγραψα :)

Έγινε επεξεργασία από papajim
Link to comment
Share on other sites

Συν τοις άλλοις, είναι δόκιμο να θέλει να διδάξει πώς να συνεργάζεστε με ανθρώπους που δε γνωρίζετε ή δε συμπαθείτε. Όμως, θα μπορούσε κάλλιστα να σας αφήσει να επιλέξετε μέρες/ώρες και να σας ανακατέψει εσωτερικά. Μήπως να το προτείνετε;

Link to comment
Share on other sites

Συν τοις άλλοις, είναι δόκιμο να θέλει να διδάξει πώς να συνεργάζεστε με ανθρώπους που δε γνωρίζετε ή δε συμπαθείτε. Όμως, θα μπορούσε κάλλιστα να σας αφήσει να επιλέξετε μέρες/ώρες και να σας ανακατέψει εσωτερικά. Μήπως να το προτείνετε;

Μπα δεν είναι εκεί το θέμα του. Έτσι κι αλλιώς οι ασκήσεις είναι ατομικές.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.