Jump to content




DJD

Recommended Posts

Βασικα ΠΟΤΕ χαλια στην κουζινα. Την εχω παθει με σαλτσα απο γαριδομακαροναδα. :hehe:

Εγώ ποτέ σε χαλί... Αλλά ακόμα θυμάμαι όταν άδειασα μια καρμπονάρα πάνω σε ένα καστόρινο δερμάτινο σακάκι, αιωνία του η μνήμη :p

Εγώ πίνω τσαγάκι πλέον γιατί είχα φτάσει να πίνω 3καφέδες την ημέρα και θέλω να τους κόψω σιγά σιγά. Πλέον καφέ μόνο στο πανεπιστήμιο, όταν πάω.

Αν κόψεις εντελώς το Πανεπιστήμιο, θα γίνεις άλλος άνθρωπος :D

Link to comment
Share on other sites

3-4 ανάλογα το πόσο ζουμερά είναι

Ενώ δεν θα μπορούσες να φας πάνω από 2 πορτοκάλια δηλαδή 140 θερμίδες άνετα καταπίνεις 280 θερμίδες χυμό.

Ενώ το πορτοκάλι είναι χαμηλού γλυκαιμικού δείκτη η πορτοκαλάδα είναι υψηλού, αυξάνοντας την έκκριση ινσουλίνης και την πιθανότητα να πάθεις διαβήτη.

Link to comment
Share on other sites

To πορτοκάλι με την τσίμπλα στο μάτι και με άδειο στομάχι μετά απο βραδινό ύπνο είναι πιο όξυνο απο τα πάντα και τα κοάλα, ειδικά σε σχέση με το γιαούρτι.

Έγινε επεξεργασία από Dolly
Link to comment
Share on other sites

Φραπεδάκι με 2 κουταλιές Jacobs και φρεσκοστριμμένο τσιγαράκι μπλε Old Holborn, με ασορτί φιλτράκι και πράσινο Rizla χαρτάκι... Εάν ξυπνήσω με βαρύ στομάχι από βραδινά κοψίδια, μπορεί να πιω και ένα ποτηρι Coca Cola για καλύτερο ρέψιμο...

Και ναι το ξέρω, κάνω κακό στην υγεία μου, δεν χρειάζεται να μου το πείτε...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.