Jump to content




DJD

Recommended Posts

τώρα που σκοτεινιάζει νωρίτερα με χαλάει ρε γμτ....

Κι εμένα.

do not feed the trolls

Εσύ τελικά έχεις Ιnternet ή δεν έχεις; Όλο online είσαι. Και αν δεν έχεις, γιατί ποστάρεις; Και άμα ποστάρεις, σημαίνει ότι έχει, αλλά αν έχεις, γιατί γκρινιάζεις;;; :p:P:P

Link to comment
Share on other sites

true dat ...(ανοιξε η όρεξη τώρα :computer:)

Φιλαρακι spoderman πρέπει να γεμίσεις το ψυγείο σου άμα θες γκομενακια

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=IBRL7D0wcXM]Keeping your refrigerator stocked will get you many women - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

true dat ...(ανοιξε η όρεξη τώρα :computer:)

Φιλαρακι spoderman πρέπει να γεμίσεις το ψυγείο σου άμα θες γκομενακια

ναι τώρα με την κρίση όλες αυτό κοιτάνε! αφου σε λίγο θα σου κάθονται για ενα πακέτο ρύζι

έχω πολύ ρύζι στην αποθήκη , σακιά!... :triniti:

Link to comment
Share on other sites

που ειναι οι εποχες που κλειδωνε το ποθ για πλακα..??

Θα πρεπει να μεινει καμμια εβδομαδα κλειστο μπας και γυρισουν τα τρολακια εκει απο οπου ηρθαν ...:hmm:....:hmm::hmm::hmm:..

και να έκλεινε θα έβρισκαν τρόπο να συνεχίσουν , μερικοί ίσως να έχουν και 20βάλε accounts και μερικά να ειναι 5 χρονών ++ , τρέχα γύρευε δηλαδή :suicide:

Έχει πεσει πολύ η ποιότητα του ποθ ή είναι η ιδέα μου; :p

πάντα έτσι ηταν , θυμάμαι ακόμα και πριν 4-5 χρόνια οι ίδιοι κομπλεξικοί nerds με περίοδο να γκρινιάζουν σαν γεροντοκόρες .. και να τρολλάρουν ..

γιαυτό δεν έκανα account μέχρι τώρα , παρακολουθούσα σιωπηλά

Έγινε επεξεργασία από Spoderman
Link to comment
Share on other sites

και να έκλεινε θα έβρισκαν τρόπο να συνεχίσουν , μερικοί ίσως να έχουν και 20βάλε accounts και μερικά να ειναι 5 χρονών ++ , τρέχα γύρευε δηλαδή :suicide:

πάντα έτσι ηταν , θυμάμαι ακόμα και πριν 4-5 χρόνια οι ίδιοι κομπλεξικοί nerds με περίοδο να γκρινιάζουν σαν γεροντοκόρες .. και να τρολλάρουν ..

γιαυτό δεν έκανα account μέχρι τώρα , παρακολουθούσα σιωπηλά

52777674.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.