Jump to content




DJD

Recommended Posts

Θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες, σαν πολλά δεν ξέρετε; Ύποπτο... Και εγώ για καθισιό ήξερα, αν και είχα δει μια κοπέλα μια φορά που πήγαινε λίγο παράξενα και κατάλαβα από τι ήταν.... :whistling

:yes4:

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ναι. Τον πρώτο μήνα που πήγα γυμναστήριο και κάναμε προσαγωγούς, απαγωγούς και γλουτιαίους, δεν μπορούσα να περπατήσω 3 μέρες.

ωραία αυτά τα μηχανήματα , έχω δει πολλές γυναίκες να τα χρησιμοποιούν , πρέπει να κάνουν δουλειά :banging:

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ναι. Τον πρώτο μήνα που πήγα γυμναστήριο και κάναμε προσαγωγούς, απαγωγούς και γλουτιαίους, δεν μπορούσα να περπατήσω 3 μέρες.

Εγώ είχα 2-3 βδομάδες να κάνω πόδια και το πήραν πολύ πατριωτικά... Μπορώ να περπατήσω έξω, με παπούτσια, και χορεύω κανονικά, αλλά μέσα στο σπίτι και ειδικά αν κάθομαι ώρα... Μαρτύριο!

Link to comment
Share on other sites

σιγά μωρέ ! 6 μέρες έχω που ήρθα , που να ξέρω οτι το Πείτε ότι θέλετε δεν ειναι για να λέμε οτι θέλουμε :agree: . Λες και έχω καιρό εδω μέσα :haha: Να σας πω κάτι τώρα ontopic , ξέρετε γιατί τα lidl ειναι ανοιχτά την Κυριακή ? θέλω να αγοράσω κάτι κεφτέδες με κολοκύθα "halloween" να κάνω φάρσα στην γυναίκα μου οτι μαγείρεψα και κάπου πηρε το μάτι μου οτι θα ειναι ανοιχτά και την Κυριακή και μου έκανε εντύπωση , κανονικά δεν ειναι κλειστά ?

Έγινε επεξεργασία από Spoderman
ορθογραφικό λάθος , μη με περάσουν και για αμόρφωτο
Link to comment
Share on other sites

Skyscanner.net πας,

Έχει τεράστια σημασία το ΠΟΤΕ πας, και πόσο ΠΡΙΝ κλείνεις.

Εγώ προσωπικά δεν πετάω με Ryanair/Easyjet ούτε νεκρός, αλλά σου βγάζει όλες τις τιμές για όλες τις εταιρίες το skyscanner.

Τιπς, πετάς μεσοβδόμαδα, όχι σε peak περιόδους, και πτήσης που δεν είναι πρωί ή βράδυ γιατί είναι πάντα πιο ακριβώς.

Σε low cost, (easy/ryanair) προσέχεις ΠΟΛΎ τα κρυμμένα κόστη.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.