Jump to content




DJD

Recommended Posts

ας δούμε και την λίστα για το μήνα που μας πέρασε...

πολλές ανακατατάξεις,πάει χάλασε το οφτοπικ :p

LVk4x5y.jpg

Λέω κι εγώ. Σιγά μην καιγόμουνα τόσο πολύ στο ΠΟΘ :p

Great photo editing skills btw :p

Link to comment
Share on other sites

εγώ που έχω στρογγυλό αριθμό τι κερδίζω ?

προσοχή στις γυναίκες στο τιμόνι δεν την παλεύουν καθόλου !

έχεις σταματήσει σε ένα φανάρι το οποίο είναι πράσινο ώστε αν γίνει κόκκινο να μην διακόψεις την κυκλοφορία της διασταύρωσης επειδή μπροστά σου έχουν σταματήσει δύο λεωφορεία για να φορτώσουν ξεφορτώσουν κόσμο !

και έρχεται μία μπιμπ μπιμπ μπιπ απο πίσω και η μισή να είναι είδη στην άλλη λωρίδα με αποτέλεσμα να μην μπορώ να δω για να μπω στην λωρίδα (δεν έκανα κίνηση για να μπω στην άλλη λωρίδα)!

μετά την κυνήγησα (ναι τρελός εδώ) και την έκανα να χέστη πάνω της (εγώ από πίσω απλά να πουσάρω την αριστερή λωρίδα άδεια, (δεξιά άδεια)και αυτή να μην μπαίνει στην δεξιά) ... το ξέρω δεν έκανα καλά αλλά όχι ******** σε μένα !

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Μερικοί μου λένε οτι δεν ειμαι επιτυχημένος γυναικάς αλλα η περιπτερού με κέρασε γλειφιτζούρι :tongue: Της λέω θα το θυμάμαι :cry: και με κοίταζε λες κ ημουν περίεργος :shifty: Ηταν γευση καρπούζι :pleasantry:

Link to comment
Share on other sites

έχεις σταματήσει σε ένα φανάρι το οποίο είναι πράσινο ώστε αν γίνει κόκκινο να μην διακόψεις την κυκλοφορία της διασταύρωσης επειδή μπροστά σου έχουν σταματήσει...

Πολύ σωστά έκανες, είναι πράγμα που το μαθαίνει όποιος θέλει να πάρει δίπλωμα. Αυτή προφανώς όχι μόνο αγνοούσε αυτό τον κανόνα, αλλά δεν είχε και την κοινή λογική να το σκεφτεί...

Link to comment
Share on other sites

εγώ που έχω στρογγυλό αριθμό τι κερδίζω ?

προσοχή στις γυναίκες στο τιμόνι δεν την παλεύουν καθόλου !

έχεις σταματήσει σε ένα φανάρι το οποίο είναι πράσινο ώστε αν γίνει κόκκινο να μην διακόψεις την κυκλοφορία της διασταύρωσης επειδή μπροστά σου έχουν σταματήσει δύο λεωφορεία για να φορτώσουν ξεφορτώσουν κόσμο !

και έρχεται μία μπιμπ μπιμπ μπιπ απο πίσω και η μισή να είναι είδη στην άλλη λωρίδα με αποτέλεσμα να μην μπορώ να δω για να μπω στην λωρίδα (δεν έκανα κίνηση για να μπω στην άλλη λωρίδα)!

μετά την κυνήγησα (ναι τρελός εδώ) και την έκανα να χέστη πάνω της (εγώ από πίσω απλά να πουσάρω την αριστερή λωρίδα άδεια, (δεξιά άδεια)και αυτή να μην μπαίνει στην δεξιά) ... το ξέρω δεν έκανα καλά αλλά όχι ******** σε μένα !

από την πόρτα σου περνώ..

...και τηγανίζεις ψάρια

και μου πετάς έναν κεφτέ

ευχαριστώ δεν καπνίζω

πολύ κατούρημα ρε φίλε...

:p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.