Jump to content




DJD

Recommended Posts

Δε θυμάμαι να έχουμε κάνει συμφωνία κάθε μέρα να έχει και άλλο. Συγκεντρώνω εικόνες που αντικατοπρτίζουν την αντίδρασή μου σε κάποια πράγματα και τα χρησιμοποιώ όποτε χρειαστεί. Αν θές daily gif, να σου δώσω paypal να μου κάνεις δωρεά :p

B8ZE1uL.gif

Link to comment
Share on other sites

ποιος ναμε εγώ για να κρυφτώ απο το φως σας

ποιος ναμε εγώ για να αγαπήσω το θεό σας

ποια νανε η γη που θα κρατήσει την ψυχή μου

οταν πεθάνει η ανώτερη ύπαρξη μου

-σ0φ0ς_el0hIm_xXx!!1-

παιδιά , έδωσα να διαβάσει μια γκόμενα τα ποιήματα και τα τραγούδια μου και μου λέει είσαι ηλίθιος και της λέω και εσυ εισαι άσχημη και μυρίζεις σα μπακαλιάρος και με χαστούκισε. :computer: Αμα σας λένε οτι δεν αξίζετε να μην τους πιστεύετε , ζηλεύουν. :victory: . Αφου μου αρέσει να γράφω γιατι να μην το κάνω? μπορεί σε δυο - τρεις μηνες να γράφω καλύτερα και να το κάνω και επαγγελματικά, αφού έχω ταλέντο , το νιώθω.

Link to comment
Share on other sites

Κάτι στα γρήγορα με ένα ναι ή ένα όχι. Σε περίπτωση που κάποιος πάροχος δίνει από διαφορετικό κέντρο internet από αυτό που είσαι, γίνετε να πας σε αυτόν ή όχι;

Για παράδειγμα στο κέντρο που είμαι τώρα δίνει μόνο ο ΟΤΕ και η Cyta, εγώ γίνεται να βάλω Forthnet ή κάποια άλλη εταιρία; Και αν ναι, μου αλλάζουν κέντρο και με μεταφέρουν αλλού;

PS: Μην ακούσω άνοιξε νέο θέμα, δε θέλω να πιάσουμε συζήτηση, μια γρήγορη απάντηση ψάχνω

Link to comment
Share on other sites

τι κιγκλιδώματα και φιφες,άσε τον κόσμο ελεύθερο να παρακολουθήσει-αφού γιαυτον λες ότι κάνεις την παρέλαση-να δούμε πόσες σφαλιάρες

θα μαζώξεις και εσύ πρόεδρε-τρομάρα σου σε τέτοια ηλικία και ο άλλος ο σαύρας :sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.