Jump to content




DJD

Recommended Posts

Επειδή σκέφτομαι να σας χακάρω, μου ήρθε ενημερωτικό από το hoster μου. :p

Αγαπητοί συνεργάτες,

Αυτό το μήνυμα αφορά μόνο όσους χρησιμοποιούν το Vbulletin (forum). Όσοι δεν χρησιμοποιείτε καθόλου το Vbulletin μπορείτε να αγνοήσετε αυτό το μήνυμα.

Σας στέλνουμε αυτό το μήνυμα για να σας ενημερώσουμε για την τελευταία έκδοση Vbulletin που διορθώνει σημαντικό κενό ασφαλείας. Σε περίπτωση που χρησιμοποιείται παλαιότερη εκδόση υπάρχουν πολλές πιθανότητες κάποιος εκμεταλλευόμενος αυτό το κενό ασφαλείας να σας χακάρει τo forum και να αλλάξει κωδικούς χρηστών ή/και του διαχειριστή.

Σε αυτή τη περίπτωση η διόρθωση του προβλήματος είναι διαδικασία χρονοβόρα και όχι πάντα με σίγουρο αποτέλεσμα ειδικά εάν μας ενημερώσετε με καθυστέρηση για το πρόβλημα.

Περισσότερες πληροφορίες για το τι πρέπει να κάνετε θα βρείτε στο:

Security Exploit fixed in vBulletin 4.2.2 and 4.2.3.

Link to comment
Share on other sites

αποφάσισα να αρχίσω πλέξιμο ή βελονάκι,το gaming με κατέστρεψε,3 βδομάδες τώρα πριν τις 4-5 δεν σταματάω,πάλι κύλησα

είχα πει ότι μετά το skyrim δεν θα το ξανακάνω,δεν υπάρχει θεός μάλλον :yawn:

Link to comment
Share on other sites

Κατάρα. ΚΑΤΑΡΑ ΚΑΤΑΡΑ ΚΑΤΑΡΑ.

Άκουγα ένα γατάκι να φωνάζει. Βγαίνω στο μπαλκόνι, κοιτάω δεξιά κοιτάω αριστερά. Το βλέπω λίγο ποιο πάνω στο πεζοδρόμιο. Μόνο του, φώναζε. Είναι διασταύρωση εδώ και αν και δεν είναι φαρδιοί δρόμοι, ο ένας έχει κίνηση. Περνάει ένα αυτοκίνητο κάθε 10-15 δευτερόλεπτα από αυτόν διότι τον χρησιμοποιούν όλοι για να πάνε από Καματερό προς Πετρούπολη. Περνάει ένα, βλέπω το γατάκι που κάνει κίνηση προς το αμάξι. Είναι στα 5 μέτρα από τον δρόμο. Περνάει το δεύτερο, βλέπω το γατάκι που τρέχει προς αυτό, αλλά το αυτοκίνητο φεύγει. Μέχρι να έρθει το τρίτο αυτοκίνητο το γατάκι είναι πάνω στον δρόμο. Πάει το γατάκι. :cry: Και ο μακακάς ο οδηγός δεν το είδε ρε μαμώτο? Αφού σταματάνε εκεί στην διασταύρωση λόγω λακούβας.

Νομίζω έβλεπε τα αυτοκίνητα σαν μεγάλες γάτες και έψαχνε λίγη στοργή έτσι όπως ήταν τρομοκρατημένο. Δεν το κατάλαβα γιατί το έκανε αυτό. ΆΛλη φορά έβλεπα τα γατάκια να πάνε να χώνονται κάτω από ένα σταματημένο αυτοκίνητο. Το πεζοδρόμιο σε εκείνο το σημείο είχε και χόρτα και ενώ αρχικά πήγε να χωθεί σε αυτά, όταν είδε το πρώτο αμάξι, κινήθηκε προς τον δρόμο. :(

Link to comment
Share on other sites

ηταν μια μέρα σαν αυτή γεμάτη ομορφάδα

οπου ο εχθρός προσπάθησε να πάρει την Ελλάδα

η δόλια μάνα φύσηξε μέσα απο την καρδιά της

και έκριψε στις φτερούγες της ολα της τα παιδιά της

τι νανε αυτό που δε μπορεί το έθνος μας να κάνει

μηδε μπροστά να προχωρεί μηδε yo zn τους στόχους του να φτάνει

ολα ειναι δύσκολα μα ποια όλα φαντάζουν ξένα

ολοι μαζί τα αδύνατα και δυνατά για εμένα κ για εσένα !

αυτά ηταν ολα που θα πω και ας έχω άλλα τόσα

και στην καρδιά μου τα κρατώ δε τα εκφράζει η γλώσσα

μπροστά μου τώρα προχωρώ νικώντας Νεφελίμ

και την ελπίδα δε ξεχνώ νανε καλά οι Ελωχίμ.

:rap::rap:

καλημέρα :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος έχει ξεμήνει από gif ή είναι ιδέα μου; :p

Δε θυμάμαι να έχουμε κάνει συμφωνία κάθε μέρα να έχει και άλλο. Συγκεντρώνω εικόνες που αντικατοπρτίζουν την αντίδρασή μου σε κάποια πράγματα και τα χρησιμοποιώ όποτε χρειαστεί. Αν θές daily gif, να σου δώσω paypal να μου κάνεις δωρεά :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.