Jump to content




DJD

Recommended Posts

θυμαμαι όταν εμενα στην Αθήνα είχα πάει σε ένα περίπτερο και ήθελα να πάρω παγωτό και του δωσα 40 πεντάλεπτα και τα παίρνει στο κρανίο ο περιπτερας και αρχιζε να με βρίζει και μετά μου πέταξε τα πεντάλεπτα πάνω μου.Εγω φυσικά εφυγα τρομαγμένος ουτε τα πενταλεπτα δε έκατσα να μαζεψω απο κάτω

Link to comment
Share on other sites

εχω εναν φιλο που εχει μαζεψει 14 ευρο σε 1λεπτα, 2λεπτα 5λεπτα . καθε φορα που εχω συμβαλω και εγω στον αγωνα του .....

Όταν φτάσετε τα 200, να πάτε στη Πειραιώς

Link to comment
Share on other sites

θυμαμαι όταν εμενα στην Αθήνα είχα πάει σε ένα περίπτερο και ήθελα να πάρω παγωτό και του δωσα 40 πεντάλεπτα και τα παίρνει στο κρανίο ο περιπτερας και αρχιζε να με βρίζει και μετά μου πέταξε τα πεντάλεπτα πάνω μου.Εγω φυσικά εφυγα τρομαγμένος ουτε τα πενταλεπτα δε έκατσα να μαζεψω απο κάτω
εχω εναν φιλο που εχει μαζεψει 14 ευρο σε 1λεπτα, 2λεπτα 5λεπτα . καθε φορα που εχω συμβαλω και εγω στον αγωνα του .....

16641.jpg

Όταν φτάσετε τα 200, να πάτε στη Πειραιώς

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=AvXnEP4XbsA]Ένα λεπτό περιπτερά - Στράτος Διονυσίου - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

εχουμε εναν καθηγητη τιγκα καθυστερα ,

μας κανει εργαστηριο

στο οποιο εργαστηριο δεν υπαρχει εξοπλισμος , και τα οργανα περνουν λαθος μετρησεις

οι σημειωσεις ειναι απο εναν παλιο καθηγητη , και ως γνωστων αυτος κανει διαφορετικο μαθημα με αποτελεσμα να υπαρχει confusion , ο αχρηστος εδω και 6 χρονια δεν εχει παρει τον κολο του να γραψει τις δικες του σημειωσεις με αποτελεσμα να σπαταλαμε 1+ ωρα σε ερωτησεις .

και ολα αυτα εις γνωσην του , αλλα φυσικα κατα τα λεγομενα του , εμεις φταιμε που ειμαστε "χαζοι" και δεν καταλαβαινουμε το "αυτονοητο"

τουλαχιστον οταν γυρισω θα με περιμενουν supernatural + sleepy hollow

Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

Στείλ'τε του τις ερωτήσεις σε e-mail και αν κάνει τον δύσκολο, πείτε του ότι αυτός φταίει που είναι "χαζος" και δεν καταλαβαίνει πως να λειτουργήσει την ηλεκτρονική αλληλογραφία.

Κατά τα άλλα, δεν χρειάζεται να επαναλαμβανομαι με τα 100 αρνητικά της εκπαίδευσης. Έχουν γραφτεί άπειρες φορές στο ίντερνετ. Θα πω κάτι διαφορετικό όμως. Ως επάγγελμα, είσαι σπουδαστης. Δουλειά σου είναι να κάνεις το independent thinking και το extra research (παρότι τις βλακειες άλλων) και να βρεις λύση (ή να φτάσεις σε κάποιο αποτέλεσμα που εσύ επιλέγεις. Εννοώ πχ να το αφήσεις στη μέση)

Έγινε επεξεργασία από Guest
Link to comment
Share on other sites

Είναι υποχρεωμένοι να δεχτούν κάθε νόμιμο κέρμα ή χαρτονόμισμα. Άκου 200€... Ζητάς το διευθυντή και αν αρνηθεί κι εκείνος τους κάνεις επώνυμη καταγγελία. Το 'χουμε χάσει. Δεν ξέρω αν έχουν καμιά φαεινή ιδέα να σου ζητήσουν τίποτα "τέλος καταμέτρησης" ή "ειδική χρέωση εξυπηρέτησης από ταμείο", αλλά εικάζω ότι κι αυτά παράνομες επινοήσεις τους είναι.

εδώ και 2 μήνες λένε οτι τους έχει χαλάσει η μηχανή που μετράει τα ψιλά και δεν μπορούν να δέχονται όλα τα ψιλά γιατί είναι χρονοβόρο το μέτρημα, μόνο σε μεγάλα ποσά κάνουν εξαιρέσεις και όταν χρειάζεται έρχεται άλλος υπάλληλος με μηχανή απο άλλο υποκατάστημα της Πειραιώς.

Εδώ μου έχουν πει οτι δεν τους έχουν ανανεώσει τις μηχανές, που μετράνε και ελέγχουν την αυθεντικότητα των χαρτονομίσματων, για το καινούργιο 5ευρω που έχει κυκλοφορήσει μερικούς μήνες τώρα, και είναι διστακτικοί σε κάθε 5ευρω που παίρνουν, το ελέγχουν με το χέρι και τον οπτικό έλεγχο. Πριν μερικές βδομάδες να φανταστείς κυκλοφόρησε και νέο 10ευρο...

Επίσης στο παρελθόν μου έχουν αρνηθεί να πάρουν 20ευρω που είχε γραμένο πάνω του με μαρκαδόρο "Καλές Δουλειές" και ας ήταν γνήσιο και παιρνούσε απο την μηχανή τους. Υποχρεούνται να το πάρουν απο νόμο απο ότι ξέρω και να το στείλουν στην τράπεζα της Ελλάδος αλλά στα τέτοια τους... Το κορυφαίο είναι πως την ίδια στιγμή πήγα στο αυτόματο μηχάνημα που έχουν και το κατάθεσα στον εαυτό μου και γύρισα πίσω και του το είπα στον τύπο που μου αρνήθηκε να το πάρει και έμεινε μλκας :suicide:

Τι έχεις να πεις για όλα αυτά? :dance3:

Link to comment
Share on other sites

Τι έχεις να πεις για όλα αυτά? :dance3:

:blink:

Και να σκεφτείς με είχαν πάρει πρόσφατα και με ρώταγαν πόσο πιθανό είναι να προτείνω την Πειραιώς σε γνωστούς -απάντησα 8/10. Ευτυχώς δεν πήραν εσένα... :haha:

Link to comment
Share on other sites

:blink:

Και να σκεφτείς με είχαν πάρει πρόσφατα και με ρώταγαν πόσο πιθανό είναι να προτείνω την Πειραιώς σε γνωστούς -απάντησα 8/10. Ευτυχώς δεν πήραν εσένα... :haha:

σε οποιαδήποτε τράπεζα πιστεύω θα συμβαίνουν ευτράπελα αν πρέπει να πηγαίνεις καθημερινά λόγο δουλειάς όπως εγώ. Το πρόβλημα είναι η βαρεμάρα των ταμείων και η αδιαφορία των προισταμένων, το βλέπουν σαν δημόσιο ενώ δεν είναι..

Link to comment
Share on other sites

Σε άλλα νέα και για να επανέλθει και το ΠΟΘ στα καλά του.

Είχα απλώσει ρούχα, είχα κατεβάσει τη τέντα και λέω μη τα μαζέψεις μωρέ δε θα βραχούνε. Όντως από τη βροχή δε βράχηκαν... Ελα όμως που ο αέρας έριξε κάτω την απλώστρα και πήγανε και σκάσανε ακριβώς στην έξοδο της σωλήνας που κατεβάζει τα νερά από τη ταράτσα! :crazy:

Και κοροϊδεύω τη μάνα μου που δένει την απλώστρα χειμώνα καλοκαίρι...

Μονο με δεσιμο παιδια

Link to comment
Share on other sites

Είχα απλώσει ρούχα, είχα κατεβάσει τη τέντα και λέω μη τα μαζέψεις μωρέ δε θα βραχούνε. Όντως από τη βροχή δε βράχηκαν... Ελα όμως που ο αέρας έριξε κάτω την απλώστρα και πήγανε και σκάσανε ακριβώς στην έξοδο της σωλήνας που κατεβάζει τα νερά από τη ταράτσα! :crazy:

Για να μην γυρεύετε τα ρούχα σας στις αυλές των άλλων, τα βρίσκετε βρεγμένα ή στο πάτωμα, η λύση είναι μια! Στεγνωτήριο ρούχων TheLab!

Link to comment
Share on other sites

Για να μην γυρεύετε τα ρούχα σας στις αυλές των άλλων, τα βρίσκετε βρεγμένα ή στο πάτωμα, η λύση είναι μια! Στεγνωτήριο ρούχων TheLab!

Δεν υπάρχει περίπτωση να ήταν έτσι...

Θα είχαν βάλει το χέρι του ο Lakisss κι ο Seafalco, για να σου χτυπάει και φραπέ ενώ στεγνώνει ρούχα.

Παράλληλα η karmen κι ο κοπρίτης θα το είχαν περιποιηθεί στιλιστικά και δεν θα είχε αυτό το αδιάφορο άσπρο χρώμα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.