Jump to content




DJD

Recommended Posts

Γιατί πρέπει να υπάρχει πάντα κάποιος βούρδουλας από πάνω. Αν έρθω στο σπίτι σου και αρχίσω να φωνάζω και να βρίζω θα με αφήσεις ή θα μου κάνεις σύσταση να σταματήσω ή θα με διώξεις; Για εμάς ο Λάμπης είναι "σπίτι" μας και το θέλουμε καθαρό από βρισιές και ανάρμοστες συμπεριφορές.

Για να μαστε και λιγο δικαιοι. Ενα μαμησου ειχα πει στον ντολλυ χωρις να γινει τιποτα. Αλλα με ενα you-know-what που το εγραψα σκοπιμα για να τραβηξω τη προσοχη σου, ηρθε ban σε δευτερόλεπτα.

και την ειπα την λέξη για να δεις μια γατοεικονα πιο πριν........

Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε. Αν περασεις μια βολτα απο χρεωκοπία και ειδήσεις θα δεις μερικα κείμενα που ειναι ακρως παράλογα και με το ζορι ασχολείται καποιος (οπως ασχολείται εδω). Μην μου πεις οτι καποιος δεν τα εχει δει ενω αφιερωνει χρονο σε ολο το offtopic και τελικα βλεπει μονο τι κανω εγω, γιατί δεν θα σε πιστεψω.

Απο την αλλη, το ξερω ειμαι λιγο επίμονος σε αυτο που κανω και καταλαβαινω οτι μερικους (διορθωση: ολο και περισσοτερους) τους ενοχλει. Εχουν καθε δικαιωμα να επιλεξουν αυτην την οπτική. Αλλα με διπλα τιτλους "αληθινες οι προφητειες του πατσιστιου", "το χωμα κατω απο τον Παρθενώνα ειναι πιο πολυτιμο απο το χρυσο", "τα social sciences δεν ειναι επιστήμες", "τα γκριμλις υπαρχουν", "η νοσος εμπολα ειναι κόλπο φαρμακοβιομηχανιων" που ειναι σχετικα προσφατοι, ε μην μου τον ζαλιζετε που κανω τον χαβαλε μου χωρις να δημιουργώ κατα τη δικη μου γνωμη (την οποια εχω τεκμηριωσει 2-3 φορες αλλα, ας πουμε ο Κωστάκης πρεπει να την ξαναδιαβασει ξανα και ξανα και ξανα για να την εμπεδωσει) σοβαρο πρόβλημα. Αν θεωρει το φορουμ οτι δημιουργω περισσοτερο προβλημα σε συγκριση με ολα τα παραπάνω, ας παρει οριστικές αποφάσεις.

Υπενθυμίζω επισης, οτι για μια ολοκληρη εβδομαδα δεν γραφτηκε το Ban-word αλλα please μην δειχνεις οτι υποτιμας τη νοημοσυνη μου. Εναλλακτικα, κανω λαθος στο τελευταίο.

ΥΓ. Τα 5 παραδείγματα στα εισαγωγικα ειναι εντελως μεταφορικά. Για τα πραγματικά, υπαρχουν στα αναλογα threads. εξυπνοι ειστε και πιστεύω θα τα βρείτε με λιγο search.

Δεν με ενδιαφέρει η γνώμη σου

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1086]Hero[/MENTION] Υπάρχει μια παροιμία που λέει ή στραβός είναι ο γιαλός ή στραβά αρμενίζουμε.

Το να σου λένε τόσα άτομα ότι "ενοχλείς" κάτι θα σημαίνει και πρέπει να το επεξεργαστείς στο μυαλό σου.

Για το ban που λες, σε έκανε ban ο Αντώνης αλλά για να προκαλέσεις κι άλλο, βρήκες παραθυράκι και πόσταρες ενώ είχες γίνει ban. Το γενικό ban μετά αυτή σου την αντίδραση, ήρθε από εμένα. Ξέρεις υπάρχει και η άλλη παροιμία που λέει ότι, όπου δε πίπτει λόγος πίπτει ράβδος.

Μη το τραβάς άλλο λοιπόν και αρκετά το φιλοσοφήσαμε στο ΠΟΘ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν με ενδιαφέρει η γνώμη σου

Τοτε γιατι ασχολεισαι και χαλιεσαι?

[MENTION=1086]Hero[/MENTION] Υπάρχει μια παροιμία που λέει ή στραβός είναι ο γιαλός ή στραβά αρμενίζουμε.

Το να σου λένε τόσα άτομα ότι "ενοχλείς" κάτι θα σημαίνει και πρέπει να το επεξεργαστείς στο μυαλό σου.

Για το ban που λες, σε έκανε ban ο Αντώνης αλλά για να προκαλέσεις κι άλλο, βρήκες παραθυράκι και πόσταρες ενώ είχες γίνει ban. Το γενικό ban μετά αυτή σου την αντίδραση, ήρθε από εμένα. Ξέρεις υπάρχει και η άλλη παροιμία που λέει ότι, όπου δε πίπτει λόγος πίπτει ράβδος.

Μη το τραβάς άλλο λοιπόν και αρκετά το φιλοσοφήσαμε στο ΠΟΘ.

Καρμεν θα σου μιλησω ευθυτατα και ειλικρινα. Στραβα αρμενιζετε (μερικοι, οπως εξηγω παρακατω), οσον αφορα τη πρωτη παραγραφο.

Για τη δευτερη παραγραφο, δεν ειναι το θεμα το αν εγινε ban ή οι moderators τι εκαναν. Ουτε εκατσα να κανω θεμα κατα ποσο δικαιο/αδικο ειναι το/τα ban(s), καρτες κλπ που κατα καιρους εχω φάει. Με εξαιρεση το τελευταιο post που περισσοτερο το ειπα 'απλα για να το πω' παρα να το κανω θέμα.

Για να κλεισω στο "οπου δε πιπτει λογος, πιπτει ραβδος", επετρεψε μου να απαντησω με το "ανθρωποι ειμαστε, λαθη κανουμε".

Αυτα απο μένα

Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε. Αν περασεις μια βολτα απο χρεωκοπία και ειδήσεις θα δεις μερικα κείμενα που ειναι ακρως παράλογα και με το ζορι ασχολείται καποιος (οπως ασχολείται εδω). Μην μου πεις οτι καποιος δεν τα εχει δει ενω αφιερωνει χρονο σε ολο το offtopic και τελικα βλεπει μονο τι κανω εγω, γιατί δεν θα σε πιστεψω.

Απο την αλλη, το ξερω ειμαι λιγο επίμονος σε αυτο που κανω και καταλαβαινω οτι μερικους (διορθωση: ολο και περισσοτερους) τους ενοχλει. Εχουν καθε δικαιωμα να επιλεξουν αυτην την οπτική. Αλλα με διπλα τιτλους "αληθινες οι προφητειες του πατσιστιου", "το χωμα κατω απο τον Παρθενώνα ειναι πιο πολυτιμο απο το χρυσο", "τα social sciences δεν ειναι επιστήμες", "τα γκριμλις υπαρχουν", "η νοσος εμπολα ειναι κόλπο φαρμακοβιομηχανιων" που ειναι σχετικα προσφατοι, ε μην μου τον ζαλιζετε που κανω τον χαβαλε μου χωρις να δημιουργώ κατα τη δικη μου γνωμη (την οποια εχω τεκμηριωσει 2-3 φορες αλλα, ας πουμε ο Κωστάκης πρεπει να την ξαναδιαβασει ξανα και ξανα και ξανα για να την εμπεδωσει) σοβαρο πρόβλημα. Αν θεωρει το φορουμ οτι δημιουργω περισσοτερο προβλημα σε συγκριση με ολα τα παραπάνω, ας παρει οριστικές αποφάσεις.

Υπενθυμίζω επισης, οτι για μια ολοκληρη εβδομαδα δεν γραφτηκε το Ban-word αλλα please μην δειχνεις οτι υποτιμας τη νοημοσυνη μου. Εναλλακτικα, κανω λαθος στο τελευταίο.

ΥΓ. Τα 5 παραδείγματα στα εισαγωγικα ειναι εντελως μεταφορικά. Για τα πραγματικά, υπαρχουν στα αναλογα threads. εξυπνοι ειστε και πιστεύω θα τα βρείτε με λιγο search.

Δεν καταλαβαινω τι εννοεις και τι υποννοεις, οποτε δεν εχω τιποτα παραπανω να προσθεσω. Σου ειπα δυο-τρεις φιλικες κουβεντες αν τις καταλαβαινεις εχει καλως. Σε αφηνω στους αλλους :)

Link to comment
Share on other sites

Όπως είπες άνθρωπος είσαι και δικαιούσαι να κάνεις λάθη. Όπως και οι mods/admin το ίδιο. ΟΧΙ ΟΜΩΣ να επαναλαμβάνεις λάθη που ενοχλούν/προκαλούν κλπ.

Αυτά και από εμένα.-

Σε άλλα νέα και για να επανέλθει και το ΠΟΘ στα καλά του.

Είχα απλώσει ρούχα, είχα κατεβάσει τη τέντα και λέω μη τα μαζέψεις μωρέ δε θα βραχούνε. Όντως από τη βροχή δε βράχηκαν... Ελα όμως που ο αέρας έριξε κάτω την απλώστρα και πήγανε και σκάσανε ακριβώς στην έξοδο της σωλήνας που κατεβάζει τα νερά από τη ταράτσα! :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαινω τι εννοεις και τι υποννοεις, οποτε δεν εχω τιποτα παραπανω να προσθεσω. Σου ειπα δυο-τρεις φιλικες κουβεντες αν τις καταλαβαινεις εχει καλως. Σε αφηνω στους αλλους :)

Αφου στην πρωτη προταση δεν καταλαβαινεις τι λεω ή τι υποννοω τοτε πως δινεις συμβουλες αν δεν ξερεις τι λεει ο συνομιλητης σου? Πολυ προσβλητικο μου φαινεται ετσι οπως το γραφεις.

Μηπως οντως προσπαθεις ματαια να με πατροναρεις?

Σε άλλα νέα και για να επανέλθει και το ΠΟΘ στα καλά του.

Είχα απλώσει ρούχα, είχα κατεβάσει τη τέντα και λέω μη τα μαζέψεις μωρέ δε θα βραχούνε. Όντως από τη βροχή δε βράχηκαν... Ελα όμως που ο αέρας έριξε κάτω την απλώστρα και πήγανε και σκάσανε ακριβώς στην έξοδο της σωλήνας που κατεβάζει τα νερά από τη ταράτσα! :crazy:

Τα ρουχα συμπεριελαβαναν και τις ζαρτιερες? Για να ξερουμε να μην σχολιάσουμε :-P

Έγινε επεξεργασία από Guest
Link to comment
Share on other sites

Στην Πειραιώς δεν παίρνουν 2λεπτα και μονόλεπτα? πάω να τους δώσω 20 δίλεπτα και 30 μονόλεπτα μετρημένα έτοιμα και μου λένε παίρνουμε μόνο απο 200 ευρώ και πάνω ! Επίσης ήθελα να χαλάσω ένα 50αρικο σε 2ευρα και μονοευρα και μου λένε δεν κάνουμε τέτοιες συναλλαγές wtf? με λένε να πάω στον Μασούτη, λέω δηλαδή ο Μασούτης είναι μεγαλύτερο μέγεθος απο την Πειραιώς, μου λέει ο ταμίας τι λέτε κύριε εμείς δεν είμαστε ψιλικατζίδικο, μου ήρθε να τον πιάσω απο το κεφάλι έτσι όπως ηταν καθισμένος και να του το χτυπήσω πάνω στο γκισσέ μπαμ μπαμ μπαμ 3 φορές για να καταλάβει τι μου λέει.

Link to comment
Share on other sites

Στην Πειραιώς δεν παίρνουν 2λεπτα και μονόλεπτα? πάω να τους δώσω 20 δίλεπτα και 30 μονόλεπτα μετρημένα έτοιμα και μου λένε παίρνουμε μόνο απο 200 ευρώ και πάνω ! Επίσης ήθελα να χαλάσω ένα 50αρικο σε 2ευρα και μονοευρα και μου λένε δεν κάνουμε τέτοιες συναλλαγές wtf? με λένε να πάω στον Μασούτη, λέω δηλαδή ο Μασούτης είναι μεγαλύτερο μέγεθος απο την Πειραιώς, μου λέει ο ταμίας τι λέτε κύριε εμείς δεν είμαστε ψιλικατζίδικο, μου ήρθε να τον πιάσω απο το κεφάλι έτσι όπως ηταν καθισμένος και να του το χτυπήσω πάνω στο γκισσέ μπαμ μπαμ μπαμ 3 φορές για να καταλάβει τι μου λέει.

Δεν ξερω τι ισχυει αλλα Εγω θα ζητουσα υπευθυνο επι τοπου και θα τον ρωτουσα αν δεχονται ή οχι. Παντα υπαρχει το ενδεχομενο ο ταμιας να σου λεει μπουρδες επειδη βαριεται να κανει τη δουλεια του.

Link to comment
Share on other sites

Στην Πειραιώς δεν παίρνουν 2λεπτα και μονόλεπτα? πάω να τους δώσω 20 δίλεπτα και 30 μονόλεπτα μετρημένα έτοιμα και μου λένε παίρνουμε μόνο απο 200 ευρώ και πάνω ! Επίσης ήθελα να χαλάσω ένα 50αρικο σε 2ευρα και μονοευρα και μου λένε δεν κάνουμε τέτοιες συναλλαγές wtf? με λένε να πάω στον Μασούτη, λέω δηλαδή ο Μασούτης είναι μεγαλύτερο μέγεθος απο την Πειραιώς, μου λέει ο ταμίας τι λέτε κύριε εμείς δεν είμαστε ψιλικατζίδικο, μου ήρθε να τον πιάσω απο το κεφάλι έτσι όπως ηταν καθισμένος και να του το χτυπήσω πάνω στο γκισσέ μπαμ μπαμ μπαμ 3 φορές για να καταλάβει τι μου λέει.

Unleash the HellhammeR upon the teller....

Link to comment
Share on other sites

Στην Πειραιώς δεν παίρνουν 2λεπτα και μονόλεπτα? πάω να τους δώσω 20 δίλεπτα και 30 μονόλεπτα μετρημένα έτοιμα και μου λένε παίρνουμε μόνο απο 200 ευρώ και πάνω ! Επίσης ήθελα να χαλάσω ένα 50αρικο σε 2ευρα και μονοευρα και μου λένε δεν κάνουμε τέτοιες συναλλαγές wtf? με λένε να πάω στον Μασούτη, λέω δηλαδή ο Μασούτης είναι μεγαλύτερο μέγεθος απο την Πειραιώς, μου λέει ο ταμίας τι λέτε κύριε εμείς δεν είμαστε ψιλικατζίδικο, μου ήρθε να τον πιάσω απο το κεφάλι έτσι όπως ηταν καθισμένος και να του το χτυπήσω πάνω στο γκισσέ μπαμ μπαμ μπαμ 3 φορές για να καταλάβει τι μου λέει.

Είναι υποχρεωμένοι να δεχτούν κάθε νόμιμο κέρμα ή χαρτονόμισμα. Άκου 200€... Ζητάς το διευθυντή και αν αρνηθεί κι εκείνος τους κάνεις επώνυμη καταγγελία. Το 'χουμε χάσει. Δεν ξέρω αν έχουν καμιά φαεινή ιδέα να σου ζητήσουν τίποτα "τέλος καταμέτρησης" ή "ειδική χρέωση εξυπηρέτησης από ταμείο", αλλά εικάζω ότι κι αυτά παράνομες επινοήσεις τους είναι.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1086]Hero[/MENTION] κουλαρησε ρε μποι,εχουμε κι άλλα να πούμε στο ποθ εκτός καλημερας,τώρα πχ κάποιος λαλακας κάνει πρόβα στα τύμπανα (παρέλαση μάλλον) και θα πάρω την καραμπίνα σε λίγο,με 4 ώρες ύπνο είμαι γαμωτεν :crazy:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1086]Hero[/MENTION] κουλαρησε ρε μποι,εχουμε κι άλλα να πούμε στο ποθ εκτός καλημερας,τώρα πχ κάποιος λαλακας κάνει πρόβα στα τύμπανα (παρέλαση μάλλον) και θα πάρω την καραμπίνα σε λίγο,με 4 ώρες ύπνο είμαι γαμωτεν :crazy:

(με κίνδυνο την διαδικτυακή μου ακεραιότητα) καλησπέρα εσύ.

Διευθυντής ακόμα καλύτερα (από υπεύθυνος που εγραψα). Μην το αφήσεις πάντως, γνώμη μου. Σπάμμαρε τους στα παράπονα, όπως εγώ το ΠΟΘ τα βράδια. Εμ δουλεύουν σε σοβαρό περιβάλλον με καλές (φανταζομαι) συνθήκες, Εμ δεν κάνουν την δουλειά τους? Έλεος...

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1086]Hero[/MENTION] κουλαρησε ρε μποι,εχουμε κι άλλα να πούμε στο ποθ εκτός καλημερας,τώρα πχ κάποιος λαλακας κάνει πρόβα στα τύμπανα (παρέλαση μάλλον) και θα πάρω την καραμπίνα σε λίγο,με 4 ώρες ύπνο είμαι γαμωτεν :crazy:

Ba-dum-tss_-_Trollface_Drum_Render_-_TST.png

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι?

Γιατί τόση αυστηρότητα στα φορουμς?

Δηλαδη αν γράψει κάποιος σε κάποιον μια πολύ άσχημη βρισιά και δε σβηστεί τι θα γίνει?

Εχετε επιπτώσεις εσεις οι moderators/administrators?

Σας επιβλέπει κάποιος ανώτερος?

Γιατί όταν ξυπνάμε το πρωί θέλουνε να μπαίνουμε και να διαβάζουμε το αγαπημένο μας site καθαρό από μπινελίκια και εξυπνάδες. Δεν είναι δύσκολο να μη βρίσεις δηλαδή. Δόξα τον άγιο cpu η ελληνική γλώσσα προσφέρει ένα τεράστιο λεξιλόγιο.

Link to comment
Share on other sites

Στην Πειραιώς δεν παίρνουν 2λεπτα και μονόλεπτα? πάω να τους δώσω 20 δίλεπτα και 30 μονόλεπτα μετρημένα έτοιμα και μου λένε παίρνουμε μόνο απο 200 ευρώ και πάνω !

δεν γινεται να μη το δεχθουν, τηλέφωνο στην αστυνομια επιτόπου

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.