Jump to content




DJD

Recommended Posts

παραδοξος ...καταφερα και ξυπνησα

οποτε ειμαι μονο με 3 ωρες υπνο , βρισκομαι μαλλον σε υπερενταση

εχω 2 ασκησεις να κανω για αυριο ....

να κοιμηθω τωρα , η να το τρεναρω μεχρι νωρις το βραδυ (υποψην αυριο εχω 3-7 απογευμα)

ασε τα ΣΝΡ ΑΒΝΤΟΥ κτλ κτλ , σε προγραμμα πρεπει να μπω ....

Link to comment
Share on other sites

Κάτι άσχετο μιας και είμαστε στο "Πείτε ό,τι θέλετε".

Κάθε Τετάρτη είχα θεωρία στη σχολή, κενό δύο ώρες, εργαστήριο, κενό δύο ώρες και πάλι θεωρία. Τώρα μας άλλαξε επειδή ήμασταν πολλά άτομα και με μετέφερε σε ένα της Πέμπτης.

Την Πέμπτη λοιπόν έχω 8 με 10 εργαστήριο και 11 με 1 είναι αυτό που μεταφέρθηκα.

Λέτε να το αφήσω έτσι ή να προσπαθήσω να το αλλάξω σε Τετάρτη που δεν θα έχω άλλο εργαστήριο, θα έχω παρέα και σε περίπτωση που χρειαστεί να λείψω Πέμπτη να παίρνω απουσία σε ένα εργαστήριο αντί δύο και να υποστώ το δίωρο κενό της Τετάρτης;

Είπαμε είναι το "πείτε ότι θέλετε" όχι το "ρωτήστε ότι θέλετε" :p

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα το HWMonitor να δω θερμοκρασίες στο laptop και λέει 100 βαθμούς στον επεξεργαστή, μόνο ο Chrome ανοιχτός με 6 καρτέλες. Και αναρωτιέμαι εγώ: τα αβγά να τα βάλω τώρα πάνω στο laptop να τα βράσω ή να το ζορίσω λίγο ακόμα; :computer:

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα το HWMonitor να δω θερμοκρασίες στο laptop και λέει 100 βαθμούς στον επεξεργαστή, μόνο ο Chrome ανοιχτός με 6 καρτέλες. Και αναρωτιέμαι εγώ: τα αβγά να τα βάλω τώρα πάνω στο laptop να τα βράσω ή να το ζορίσω λίγο ακόμα; :computer:

είσαι ο voziniotis-3 απο το ινσομνια?

ΜΙΛΑ ΡΕ!!!

Link to comment
Share on other sites

Ξεκινησα πρακτικη.

Eχει να πεσει πολυ ξυσιμο οπως το κοβω.

Με εχουν βαλει σε ενα χρεπι που δεν παει βημα λεμε και εχω μπει με remote desktop στo pc μου λαγκαρει λιγο αλλα απο το να περιμενω 2 λεπτα να ανταποκριθει ο μοζιλα...

Σκυλοβαριεμαι.

πειτε τπτ ρε.τι αλλα εσεις?οι οικογενειες καλα?

Link to comment
Share on other sites

Who dafuq is he????? :nada: :boxed: :wassat: :hm: :no:

Δεν διαβάζω καν insomnia εν τω μεταξύ... Αλλά με έψησες να ξανά κοιτάξω, έχω χρόνια :p

Σε συμβουλευω να μην πας. Έχουν τον νικοκ89 εκεί που τους μαμαει όλους.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.