Jump to content




DJD

Recommended Posts

μήπως είναι η παλιά εκπομπή..;

έχω ξαναδεί μία που είχαν βγάλει τη Χριστιάνα από gameworld.gr και την έκαναν τη κοπέλα ρεζίλι.. μόνο που δεν της είπαν ότι θέλει ψυχιατρική φροντίδα άμεσα...

Link to comment
Share on other sites

Μπουχουχου....:cry: :bye:

Μόλις ανακάλυψα ότι χάλασε το στικάκι μου (παλιό, 8gb), αλλά έκανα τη δουλειά μου.:wall:

Χωρίς να κολλήσει και να μη γράφει. Απλά δεν το αναγνωρίζει το pc ως Corsair, αλλά σαν άδειο drive, χωρίς να μπορώ να του κάνω κάτι...

Πρέπει να είχα και κάτι λίγα χαζοτράγουδα μέσα που δεν τα έχω αλλού,:rant::shout::angry:

Αντίο, στικάκι! :rip:

Link to comment
Share on other sites

Clumsy_Sandwich.jpg

Κάποιος, στο ποστ της "Ντορίτσας" στο φέσιμπουκ, είχε κάνει κι ένα μοντάζ βάζοντας το Γκαργκαμέλ στην τούρτα, αλλά αυτό και αρκετά ακόμα ποστ φάγανε σουτ.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ νέκρα ρε παιδιά, τι έγινε; Για να ξυπνάμε λίγο! Καλημέρα, καλησπέρα, όλα καλά και ωραία! Επιτέλους πέρασα σε σχολή!! :dance3: :magic: :jump: :happy2: :pleasantry: :clap: :worship: (και λοιπά χαρούμενα ανθρωπάκια, βαριέμαι να ψάχνω και τα άλλα μισά... Enough :spam: is enough.)

Link to comment
Share on other sites

Χειρότερο....ενημέρωση για major πατατα....ευτυχώς όχι για θέμα υγείας...

αν και με αυτό που έγινε και με το πώς με επηρεάζει, θα μπορούσα να νιώθω ένα πόνο στον κ@λο...ευτυχώς φοράω τσίγκινο σωβρακάκι...

Η αντιμετώπισή μου ήταν επιπέδου Phd σε Anger Management....αφού έχω ακόμη keyboard/mouse/οθόνη και μίλησα σαν την Οσία Αικατερίνη από πλευράς ηρεμίας....όλα καλά....

Πάω να ταΐσω κανα περιστέρι να ηρεμήσω...:jester:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.