Jump to content




DJD

Recommended Posts

Έχω αρχίσει να πιστεύω πως η Μάγκι κάνει εκπομπή για να έρχεται σε οργασμό...

Ο νίτρο τέτοιες ώρες είναι : έχεις δυνατά και ακούγονται ξαφνικά βογγητά....

Ξανάνοιξε; Κωστόπουλος ξε-Κωστόπουλος, αυτός και ο Best έπαιζαν ωραία μουσικούλα για τα γούστα μου.

Link to comment
Share on other sites

Ξανάνοιξε; Κωστόπουλος ξε-Κωστόπουλος, αυτός και ο Best έπαιζαν ωραία μουσικούλα για τα γούστα μου.

Λειτουργούσε στον αυτόματο, από τους εργαζομένους τόσο καιρό...τα βράδια εξακολουθεί να παίζει μουσικάρες (Παπαζέτης FTW)....

Τα πρωινά ακούω επίσης Nitro & ΕνΛευκώ το Τζούμα και μετά Loutraki FM 13:00-15:00 που παίζει φίλος, τα υπόλοιπα τα έχω κόψει...

On a side note :

Shenzhen: The gadget factory of the world, in pictures - TechRepublic

Link to comment
Share on other sites

#otansaselegakaloxeimwnatsirizatesanpar8enesfatetatwra

[MENTION=1498]SLN[/MENTION]

Εισαι λιγο βλακακος εε? Επειδη εχουμε Οκτωβρη μηνα 28 βαθμους τσιριζουμε οταν βγαινει ο καθε ακυριδης και λεει "καλο χειμωνα" απο τον Ιουλιο.

Μια χαρα ειναι οι 28... Αντε και στους 35... Σε οποιον δεν αρεσει να παει Νορβηγια με τον Ζαχο.

Link to comment
Share on other sites

Εισαι λιγο βλακακος εε? Επειδη εχουμε Οκτωβρη μηνα 28 βαθμους τσιριζουμε οταν βγαινει ο καθε ακυριδης και λεει "καλο χειμωνα" απο τον Ιουλιο.

Μια χαρα ειναι οι 28... Αντε και στους 35... Σε οποιον δεν αρεσει να παει Νορβηγια με τον Ζαχο.

Αμα σου αρέσουν οι υψηλές θερμοκρασίες, γιατί δε πας Σαουδική Αραβία να ησυχάσουμε από σένα; :p

Link to comment
Share on other sites

Εισαι λιγο βλακακος εε? Επειδη εχουμε Οκτωβρη μηνα 28 βαθμους τσιριζουμε οταν βγαινει ο καθε ακυριδης και λεει "καλο χειμωνα" απο τον Ιουλιο.

Μια χαρα ειναι οι 28... Αντε και στους 35... Σε οποιον δεν αρεσει να παει Νορβηγια με τον Ζαχο.

Είσαι παρθένα?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.