Jump to content




DJD

Recommended Posts

Η γειτόνισσα έχει ρέντα απόψε.....

Αφησε το πιάνο και το ρεπερτόριο έχει σε καραοκε στυλ

Καρδιά μου καημένη............................................................. και ............. άνοιξε πέτρα για να μπω :suicide:

Link to comment
Share on other sites

Σε άλλα νέα, περιμένω τόσο καιρό να βάλουν τον mx100 512GB στα 160-170 φράγκα, αλλά δε μου κάνουν τη χάρη. Πάλι θα έχω επισκέπτες από Ελβετία, και πάλι με άδεια χέρια θα μου έρθουν...

Link to comment
Share on other sites

Δύσκολα για όσο καιρό παίζει η crucial χωρίς ανταγωνισμό σε αυτή τη κατηγορία τιμής...

175 στο γαλλικό amazon.fr τώρα, υπολόγισε +12-15 ευρα για Ελληνικό φπα και μεταφορικά. Στο γερμανικό παίζει Μ550 στα 195 επίσης.

Link to comment
Share on other sites

199 φράγκα (165€) το βρίσκω τώρα. Μεταφορικά δε με νοιάζουν. Όλοι και κάποιος θα έρχεται από Ζυρίχη, να μου τον φέρει. Όμως, επειδή digitec.ch & microspot.ch (2 από τα μαγαζιά που ψωνίζω συνήθως) βάζουν κάθε μέρα ένα προϊόν σε προσφορά, περιμένω πότε θα βάλουν τον mx100 :p

ΥΓ Ας είναι και ο 850pro, δε με πειράζει. Αρκεί να μην είναι πιο πάνω από τα 150€ που έχω θέσει ως όριο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.