Jump to content




DJD

Recommended Posts

ποια εισαι

απο που γνωριζεις τον πετρο

γιατι μιλατε τοσο συχνα

...

την εβαλα και να με βλεπει offline

ΜΠΑΜ quest complited

Καλά εσύ δεν ήσουν που έψαχνες τα άλλα κοριτσάκια τις προάλλες? Τώρα σουταρεις κοπέλες που σε ψιλογουσταρουν?

Link to comment
Share on other sites

Καλά εσύ δεν ήσουν που έψαχνες τα άλλα κοριτσάκια τις προάλλες? Τώρα σουταρεις κοπέλες που σε ψιλογουσταρουν?

Έλα μου ντε!

Μάγκες επειδή η βοήθεια που πήρα ήταν ανύπαρκτη, καλή μέρα να έχετε.

Βοήθεια σε ποιο θέμα;

Link to comment
Share on other sites

A Monopoly Board That’s Too Rich for Boardwalk - Metropolis - WSJ

OB-KL198_monopo_Q_20101013145040.jpg

This gold and jewel-encrusted Monopoly game set, on display Friday at the Museum of American Finance, is estimated to be worth roughly $2 million.

Εγώ πεινάω; Εσύ πεινάς, αυτός πεινά.

Εμείς πεινάμε; Εσείς πεινάτε, αυτοί πεινούν.

:sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις καποιο μαγαζι που να εχει μεγαλη ποικιλια σε all star παπουτσια ? (και λογικες τιμες)

θελω αμεση αγορα εν οψη γενεθλιων αλλα αργησα και δεν θα με παρει ο χρονος απο αποψη αναμονης σε ιντερνετομαγαζο :S

15870.gif

Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

Ημέρα 95, φυλακές φυσικού αθήνας

το σωφρονιστικό ίδρυμα ακόμα δεν έχει καθαρίστριες. οι τουαλέτες είναι απροσπέλαστες. τα σκουπίδια ξεχειλίζουν από παντού. μυρωδιά σαπίλας υπάρχει σε όλους τους χώρους. Ακόμη και τα αδέσποτα που στις παλιές καλές εποχές έκοβαν βόλτες στο κτίριο, μας έχουν εγκαταλείψει.

Ευτυχώς, όμως, η διοίκηση του ιδρύματος φρόντισε να σβήσει το σύνθημα "η κυβέρνηση κερνάει, ο τόμπρας σερβίρει. Πανούκλα(ή κάποια άλλη αρρώστια)", και δεν ασχημαίνει η σχολή φυλακή. Τους ενοχλούν τα συνθήματα, γιατί χαλάνε την αισθητική. Ή μπορεί και να λένε αλήθειες.

Επόμενη ενημέρωση, όταν αρρωστήσει κάποιος από την κατάσταση στις φυλακές. Ή όταν θα μπορέσω να βγάλω φωτογραφίες από την τραγική κατάσταση στην οποία έχουμε περιέλθει.

Link to comment
Share on other sites

Πόσο μου αρέσουν οι εργοδότες που νομίζουν ότι πληρώνουν (και μάλιστα κακά και εκπρόθεσμα ) ότι θα σε π... ασάλιωτα...

Εμ τσο και λο που τους χρειάζετε και έρχεται η ώρα τους κουφάλεςςςς:rap::rap:

και όπως λέει το άσμα σφύριξες και έληξες

Link to comment
Share on other sites

Πόσο μου αρέσουν οι εργοδότες που νομίζουν ότι πληρώνουν (και μάλιστα κακά και εκπρόθεσμα ) ότι θα σε π... ασάλιωτα...

Εμ τσο και λο που τους χρειάζετε και έρχεται η ώρα τους κουφάλεςςςς:rap::rap:

και όπως λέει το άσμα σφύριξες και έληξες

edngymF.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ημέρα 95, φυλακές φυσικού αθήνας

το σωφρονιστικό ίδρυμα ακόμα δεν έχει καθαρίστριες. οι τουαλέτες είναι απροσπέλαστες. τα σκουπίδια ξεχειλίζουν από παντού. [...]

Ξέρω καλά ότι η κατάσταση είναι απελπιστική, αλλά για να φτάσει σε αυτό το σημείο σημαίνει ότι οι χρήστες του χώρου αρνούνται να προσαρμοστούν στοιχειωδώς στις τραγικές ελλείψεις. Δεν είναι λογική απαίτηση νοήμονος ανθρώπου να παίρνει ο καθένας μαζί του τα σκουπίδια του σε σακούλα φεύγοντας, αντί να πετάει στο σωρό με τα υπόλοιπα; :o

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.