Jump to content




DJD

Recommended Posts

Αν βάλεις το laptop στην πλάτη σου ενώ κάνει κάποια βαριά διεργασία με CD, πχ εγκατάσταση παιχνιδιού, παίζει να σου κάνει πρώτης τάξεως μασάζ βρεις ευκαιρία να αναβαθμίσεις σε SSD αφού θα βγάλεις τα μάτια στο μηχανικό δίσκο του

proper :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν διαφωνώ, αλλά δεν το έχω κάθε μέρα με CD, οπότε θα την παλέψει μέχρι να μαζέψω φράγκα για σταθερό, θέλω να πιστεύω... Επίσης το ταμείο είναι μείον, προφανώς, άρα αποτελεί όνειρο θερινής νυκτός ο SSD, και ψιλοκυριολεκτικά, βάσει υπολογισμών :p

Link to comment
Share on other sites

μηπως δεν ειναι καλα βιδωμενο το dvd ? την ειχα πατησει μια φορα (και ακομα ετσι ειναι ) , που ειχα αλλαξει παστα στο λαπτοπ ενος φιλου , και ξεχασα να βαλω την βιδουλα του dvd ....

και πηγε κατα τυχη να βαλει cd , με αποτελεσμα να τρεμει ολοκληρο

Link to comment
Share on other sites

Λες; Θα το κοιτάξω όταν το ξανά ανοίξω... Αλλά δεν το έχω πειράξει καθόλου, μια φορά το έχω ανοίξει για να το καθαρίσω... Και μία που έπεσε από ύψος περίπου ενός μέτρου και άνοιξε μόνο του... :whistling

Link to comment
Share on other sites

3μηνο FTW!

Μπήκα-Είδα-Βγήκα..Καλά είναι όμως πήρα μια ιδέα κ πάμε για αλλά τώρα.

Τώρα πτυχίο κ φεύγω για Αγγλία![emoji6]

:T:

Βρές και δουλειά, σπίτι, γυναίκα/άντρα (ό,τι προτιμάς) και Ελλάδα μόνο για 10ήμερο διακοπών να έρχεσε, μια φορά στα 3 χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

Λες; Θα το κοιτάξω όταν το ξανά ανοίξω... Αλλά δεν το έχω πειράξει καθόλου, μια φορά το έχω ανοίξει για να το καθαρίσω... Και μία που έπεσε από ύψος περίπου ενός μέτρου και άνοιξε μόνο του... :whistling

Αυτό σημειώνεται για όταν θα θες να το πουλήσεις!:p:P

Link to comment
Share on other sites

Δεν πιστεύω να φτάσει σε τέτοιο σημείο... Είτε θα το κρατήσω για τους γονείς μου ή για δικιά μου χρήση, κάτι θα σηκώνει, έστω browsing, είτε, το πιο πιθανό, θα ψοφήσει :p

Link to comment
Share on other sites

Πωπω νεύρα, έφαγα μιάμιση ωρα να ψάχνω σε 3 "κομπιουτερομάγαζα" ενα splitter για fanakia και μονο σαν εξωγήινο που δε με κοίταζαν. Το ενα μάλιστα με όνομα PC world μου λέει, τι εννοεις; απο τα καλώδια που έχει μέσα το PC; απαπα δεν έχουμε τέτοια, σιχτηρια!

Link to comment
Share on other sites

Πωπω νεύρα, έφαγα μιάμιση ωρα να ψάχνω σε 3 "κομπιουτερομάγαζα" ενα splitter για fanakia και μονο σαν εξωγήινο που δε με κοίταζαν. Το ενα μάλιστα με όνομα PC world μου λέει, τι εννοεις; απο τα καλώδια που έχει μέσα το PC; απαπα δεν έχουμε τέτοια, σιχτηρια!

founder noob!

Δεν έχεις τίποτα spare τσιτσιμπλοκια να φτιάξεις μόνος σου?

Link to comment
Share on other sites

Πωπω νεύρα, έφαγα μιάμιση ωρα να ψάχνω σε 3 "κομπιουτερομάγαζα" ενα splitter για fanakia και μονο σαν εξωγήινο που δε με κοίταζαν. Το ενα μάλιστα με όνομα PC world μου λέει, τι εννοεις; απο τα καλώδια που έχει μέσα το PC; απαπα δεν έχουμε τέτοια, σιχτηρια!

Στείλε ένα μύνημα ναουμ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.