Jump to content




DJD

Recommended Posts

βασικα το Νο5 ειναι οτι ειναι στις μερες περιοδου :p

(θυμαμαι ημερομηνια απο ενα παλιο ποστ που χε γραψει ΧD )

η ωρα ειναι 6μιση σχεδον , κοιμαμαι απο τις 4 ..... μιλαμε για 14 ωρες υπνο , δεν ειμαι καλα και δεν νιωθω και καλα . Αν ξαφνικα σταματησω να ειμαι ακτιβ , ξερετε

Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

βασικα το Νο5 ειναι οτι ειναι στις μερες περιοδου :p

(θυμαμε ημερομηνια απο ενα παλιο ποστ που χε γραψει ΧD )

η ωρα ειναι 6μιση σχεδον , κοιμαμε απο τις 4 ..... μιλαμε για 14 ωρες υπνο , δεν ειμαι καλα και δεν νοιωθω και καλα . Αν ξαφνικα σταματησω να ειμαι ακτιβ , ξερετε

image69.jpg

:p

Link to comment
Share on other sites

Ωραία μέρα η Δευτέρα :crazy:

Εγκεφαλικό Νο1 -> 2ωρο στο ταχυδρομείο να γουστάρουμε :fight:

Εγκεφαλικό Νο2 -> Να φτιάχνεις κάτι και μόλις το τελειώσεις να διαπιστώσεις ότι είναι λάθος :wall:

Εγκεφαλικό Νο3 -> Να βάλεις το φαγητό στο φούρνο σε πυρέξ να ψήνεται να γίνεται μούρλια και το γαμ0πυρέξ πέντε λεπτά πριν τελειώσεις να αποφασίσει να σπάσει για άγνωστο λόγο και αιτία. Μένεις με το αυτό στο χέρι καθαρίζοντας το φούρνο από τα λάδια και το φαγητό και καπάκι νηστική. :fist:

Εγκεφαλικο Νο4 -> Μένει ο [MENTION=400]astrolabos[/MENTION] να μου πει ΝΕΟ ΘΕΜΑ :suicide:

Αυτά! Πολύ καλησπέρα σας!

protothema_logo.gif

Link to comment
Share on other sites

Να φτιάχνεις κάτι και μόλις το τελειώσεις να διαπιστώσεις ότι είναι λάθος :wall:

Εγκεφαλικό Νο3 -> Να βάλεις το φαγητό στο φούρνο σε πυρέξ να ψήνεται να γίνεται μούρλια και το γαμ0πυρέξ πέντε λεπτά πριν τελειώσεις να αποφασίσει να σπάσει για άγνωστο λόγο και αιτία.

καινουριο ειναι ? αν ναι εχουν αλλαξει υλικό γυαλιού και είναι ποιο ευαίσθητα

snopes.com: Exploding Pyrex

Αν θυμάμαι καλα το borosilicate ειναι καλύτερο αν μπορεις να βρεις

Link to comment
Share on other sites

καινουριο ειναι ? αν ναι εχουν αλλαξει υλικό γυαλιού και είναι ποιο ευαίσθητα

snopes.com: Exploding Pyrex

Αν θυμάμαι καλα το borosilicate ειναι καλύτερο αν μπορεις να βρεις

Είναι και αόρατο :)

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=gER8z7Y19wU]The Invisible Pyrex Test Tube - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

για καλο ειναι αυτο ? να το χασει κανεις πουθενα , και ετσι οπως πα να κατσει στον καναπε ,τσουπ να του μπει στο κολαρακι ?

ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ με αυτα τα πραματα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.