Jump to content




DJD

Recommended Posts

I aggree with Hero!

On another note, μία αστεία εικόνα για το iPhone 6 που να την ανεβάσω; Στα αστεία ή στην είδηση για το iPhone 6; Διχάζομαι...

Ή να την spamαρω παντού, σαν να μην υπάρχει αύριο; :hehe:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=31456]kpetros[/MENTION]

χαχαχα καλά τι τραβάμε και εμείς οι άμπαλοι απο δω και πέρα μόνο SEXFRIENDS :T: νέα κατηγορία μόλις μου ήρθε αν το κάνουμε λίγο μόδα τέλος:tomato: ...

Τέλος πάντων ακόμα συνεχίζω την μελέτη μου με τα ανεμηστιράκια στα pc τελικά τι είναι σωστό και τι όχι

CORSAIR AIR SERIES AF140 QUIET EDITION HIGH AIRFLOW 140MM FAN

CORSAIR AIR SERIES SP120 HIGH PERFORMANCE EDITION HIGH STATIC PRESSURE 120MM FAN

το ένα δίνει πίεση 0,8 και το άλλο 3,1 πάμε να του βάλουμε κανένα turbo πάνω !

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν το έχω πιάσει... που ακριβώς είναι το αστείο με τις καλημέρες?

Χάνει και το νόημά της δηλαδή από κάποιο σημείο και μετά :help:

Όσο "χαζό" είναι αυτό με το καλημέρα όλη μέ(θ)ρα, άλλο τόσο είναι και η απάντηση των υπολοίπων με τα ΝΟΟΟΟΟΟ και λοιπές π*πες..

Link to comment
Share on other sites

Η λογική αντίδραση είναι να λες καλημέρα στις 12 το βράδυ; Οκ, I rest my case.

Εννοείται πως δεν είναι φυσιολογικό και είναι γελοίο.

Επαναλαμβάνω για 3η φορά, ότι ούτε και το "μην τολμήσεις να πεις καλημέρα" είναι λογικό...

Link to comment
Share on other sites

Ημουν φανατικός οπαδός του gimp. Οι τελευταίες εκδόσεις όμως - τουλάχιστον οι windows build - σέρνονται. Λέω ας δω το PS, έχω 4-5 χρόνια να το αγγίξω, κατεβάζω μια "δανεική" έκδοση να δω performance.

ΦΥΣΑΕΙ. Εδώ είμαστε. Ούτε lag στο selection, τσάκα-τσάκα το paning. Λες και έκανα αναβάθμιση από pentium II σε ι7 8core.

Άντε να πάθω το καρδιακό. Ας βρω καμιά φτηνή άδεια - τπτ student/teacher editιon.

Μόνο συνδρομή. $20/μήνα.

Ρε είστε με τα καλά σας;

Να κύριοι γιατί υπάρχει πειρατεία.

Πάω να φτιάξω dual boot ubuntu μπας και η linux build του gimp παίζει καλύτερα. Αλλιώς το μαύρο patch στο μάτι, το γάτζο στο χέρι και yaaaarrr...τουλάχιστον μέχρι να βρω που σκ@τ@ είναι το πρόβλημα στο gimp.

Link to comment
Share on other sites

το PS3 ηταν το πιο γρηγορα αποσα εχω δοκιμασει , ακυρονννν

η τιμες τις adobe ειναι ακρος απαγορευτηκες για οποιαδηποτε αγορα

πρεπει να εισαι κανας γραφιστας με τρελο τζιρο για να τα αγορασεις αυτα ....

ευτυχος ομως τα βγαζουν οι ιδιοι μαυρα ..

Link to comment
Share on other sites

Προβληματίστικα.

Κάνω το παρακατω τεστ

Σε ποια φυλή της Νέας Δημοκρατίας ανήκεις? (quiz) - Ντεμέκ site λέμε

και μου βγάζει:

Hardcore σαμαρική (τέρμα) δεξιά

Πιο δεξιά βρίσκεις τοίχο. Είσαι δεξιός και είσαι υπερήφανος για αυτό. Είσαι επίσης Σαμαρικός μέχρι το κόκκαλο. Ο Αντώνης είναι ο Ηγέτης που χρειαζόταν η χώρα και η δεξιά. Είναι πατριώτης και για αυτό τον χτυπάνε οι άθεοι μπολσεβίκοι του ΣΥΡΙΖΑ και το σύστημα. Ο Σαμαράς θα σώσει τον τόπο. Τον έχει δηλαδή ήδη σώσει, αλλά ο κόσμος είναι αχάριστος. Εσύ πάντως πιστεύεις πως σύντομα θα φύγει η τρόικα και θα ξεκινήσει η εθνική παλιγγενεσία. Είσαι απόδειξη ότι της Καλαμάτας είναι η καλύτερη.

Πολιτικό φετίχ: Τα άρθρα του Φαήλου στην Κυριακάτικη Δημοκρατία.

Απο τη μια αισθάνομαι μια ελαφρά δόση ειρωνείας απο την άλλη με όσα περιγράφει συμφωνώ.

Link to comment
Share on other sites

Ημουν φανατικός οπαδός του gimp. Οι τελευταίες εκδόσεις όμως - τουλάχιστον οι windows build - σέρνονται. Λέω ας δω το PS, έχω 4-5 χρόνια να το αγγίξω, κατεβάζω μια "δανεική" έκδοση να δω performance.

ΦΥΣΑΕΙ. Εδώ είμαστε. Ούτε lag στο selection, τσάκα-τσάκα το paning. Λες και έκανα αναβάθμιση από pentium II σε ι7 8core.

Άντε να πάθω το καρδιακό. Ας βρω καμιά φτηνή άδεια - τπτ student/teacher editιon.

Μόνο συνδρομή. $20/μήνα.

Ρε είστε με τα καλά σας;

Να κύριοι γιατί υπάρχει πειρατεία.

Πάω να φτιάξω dual boot ubuntu μπας και η linux build του gimp παίζει καλύτερα. Αλλιώς το μαύρο patch στο μάτι, το γάτζο στο χέρι και yaaaarrr...τουλάχιστον μέχρι να βρω που σκ@τ@ είναι το πρόβλημα στο gimp.

To gimp 2.8+ σε SSD πάει λίγο καλύτερα, αλλά κι εγώ έχω αποφύγει να αναβαθμίσω κάτι παλιές εγκαταστάσεις (<2.8) γιατί ήταν πιο σπιρτόζικες :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.