Jump to content




DJD

Recommended Posts

Επειδή δεν το έχω πιάσει... που ακριβώς είναι το αστείο με τις καλημέρες?

Χάνει και το νόημά της δηλαδή από κάποιο σημείο και μετά :help:

Θες να στο εξηγήσω με μανικα ή χωρίς?

(στην αρχή ήταν αστείο λόγω ώρας. Μετά έγινε καθημερινοτητα)

Έγινε επεξεργασία από Guest
Link to comment
Share on other sites

Μ@μημένες αϋπνίες και ψυχολογικά !

τελικά τα video editing programs σε ssd πάνε νεράκι !

και ένας που έχει φτάσει το mordor 91% του λείπει 1 αποστολή από το main mision

http://www.twitch.tv/limpy

Link to comment
Share on other sites

ειναι ενα 18χρονο στο φουμπου , που το εκανα αρχικα add για να λεμε τα χαρτια μας στο tichu , και τωρα εδω και αρκετο καιρο μου πριζει τα @@@@ .

πως σκατα κανεις delete με το γαντι ? δεν μαρεσει να γινομαι κακος :whip:

Link to comment
Share on other sites

ειναι ενα 18χρονο στο φουμπου , που το εκανα αρχικα add για να λεμε τα χαρτια μας στο tichu , και τωρα εδω και αρκετο καιρο μου πριζει τα @@@@ .

πως σκατα κανεις delete με το γαντι ? δεν μαρεσει να γινομαι κακος :whip:

Δεν υπάρχει delete με το γάντι. :p

Link to comment
Share on other sites

Define "πρήξιμο @@ών"

μιλαει συνεχεια , ωρες ωρες ξεπερναει και την φιλικη κοκκινη γραμμη

μου λεει τα ψυχολογικα της κτλ κτλ κτλ , ολη μερα "τι κανω " και "πως ειμαι " wtf dld

αλλα ειμαι και εγω μ@@@@ς που καθομαι και απανταω -.-

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περίπτωση να μην είναι "φιλικό" και απλά να κάνει μια προσέγγιση περίεργη ?

Σε κάθε περίπτωση πάντως, το "un-avalability" το δικό σου θα την κόψει σιγά σιγά...δεν υπάρχει να απαντάς στο fb διαρκώς, μην κόψεις τις απαντήσεις μαχαίρι, μείωσέ τες σταδιακά.

Link to comment
Share on other sites

έχει φάει ο άλλος κάτι σκορδούχο και ενώ σου μιλά,έρχονται κάτι ριπές που δεν μπορείς να αποφύγεις,λιποθυμία :nada:

ΚΤΕΛ->θέση παράθυρο εσύ->θέση διάδρομο γέρος που έχει φάει 7 πλεξούδες σκόρδο->no escape...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περίπτωση να μην είναι "φιλικό" και απλά να κάνει μια προσέγγιση περίεργη ?

Σε κάθε περίπτωση πάντως, το "un-avalability" το δικό σου θα την κόψει σιγά σιγά...δεν υπάρχει να απαντάς στο fb διαρκώς, μην κόψεις τις απαντήσεις μαχαίρι, μείωσέ τες σταδιακά.

Βάζω στοίχημα ότι ο kpetros έμμεσα έμμεσα μας λέει οτι βρήκε γκομενα (έστω εξ αποστασεως)

[emoji14] [emoji14]

Έγινε επεξεργασία από Guest
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.