Jump to content




DJD

Recommended Posts

Είχα να κάνω φορμάτ από όταν πήρα τον ssd (3 χρόνια κοντά :p) και αποφάσισα να το φρεσκάρω το συστηματάκι χθες.

Να θυμηθώ να κάνω backup τα πάντα. texts, docs, ssheets, pics, passwords, bookmarks, game saves. Κοντά στα 15γίγα οκ, ασφαλή σε 2 τοποθεσίες.

Κάνω φορματ - κλασικά patches, updates install τα τυπικά προγράμματα yada...yada..

Εγκατάσταση το gimp....shiiieeeeet.... πάνε τα brushes μου τα script-fu μου...το custom interface..

φακ.

holy....πάνε και οι γραμματοσειρές.

φακ.

τα eventghost settings για το τηλεκοντρόλ.

φακ.

τα settings του MPC-HC...

φακ.

Και αυτά είναι τα πράγματα που πρόσεξα σε μισή μέρα. Ο Lord Gaben ξέρει πόσα πράγματα ξέχασα που θα ανακαλύψω στις επόμενες μέρες. Για αυτό, πριν το φορμάτ συμβουλή, backup όλο το δίσκο πρώτα να πάει στο διάοοοολο.

Το pr0n τουλάχιστον το έκανες backup ;

Μα καλά γιατί δε το ρώτησε κανείς;

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

για τους πιο πανω...

ενα βοριαδακι υποθεση ηταν.

Εγω ειμαι ηδη πιο βορεια βεβαια απο εσας..οποτε ελαχιστη θερμοκρασια τα ξημερωματα ειχαμε 14 C.Τωρα εχουμε 17-18C ..καμμια σχεση με το χθεσινο 26αρι την ιδια ωρα.:p

To καλο ειναι οτι με χθεσινο αερα δεν εχουμε υγρασια.50αρια εχουμε αλλα στη διαρκεια της ημερας θα παει -λογικα- λιγο κατω απο 30%

Link to comment
Share on other sites

Τι ******** κάνει η εφορία ήμαρτον.

ΕΜΦΙΑ: Ήρθε ο φόρος ψιλής κυριότητας σε μένα και ΟΛΟΚΛΗΡΟΣ (και όχι το υπόλοιπο του επικαρπωτή όπως θα έπρεπε) στη μάνα μου.

Με λίγα λόγια 70% του φόρου σε μένα και 100% στη μάνα μου, αντί για 30%.

Παραλίγο να πάθει καρδιακό η γυναίκα. Άντε τώρα να βγάλεις άκρη.

Link to comment
Share on other sites

Τι ******** κάνει η εφορία ήμαρτον.

ΕΜΦΙΑ: Ήρθε ο φόρος ψιλής κυριότητας σε μένα και ΟΛΟΚΛΗΡΟΣ (και όχι το υπόλοιπο του επικαρπωτή όπως θα έπρεπε) στη μάνα μου.

Με λίγα λόγια 70% του φόρου σε μένα και 100% στη μάνα μου, αντί για 30%.

Παραλίγο να πάθει καρδιακό η γυναίκα. Άντε τώρα να βγάλεις άκρη.

Το ερώτημα είναι πώς κατάλαβες ότι δεν έγινε σωστά ο επιμερισμός. Από ό,τι θυμάμαι, δεν γράφουν ποσοστά.

Link to comment
Share on other sites

Το ερώτημα είναι πώς κατάλαβες ότι δεν έγινε σωστά ο επιμερισμός. Από ό,τι θυμάμαι, δεν γράφουν ποσοστά.

Πώς επιμερίζεται ο ΕΝΦΙΑ σε περίπτωση επικαρπίας και ψιλής κυριότητας | Money-money.gr

Link to comment
Share on other sites

Το "σωστό" το ξέρω. Πώς κατάλαβε ότι είναι "λάθος" δεν κατάλαβα. Αλλά κι εγώ ψιλιάζομαι ό,τι είπε ο [MENTION=5271]sstav[/MENTION]... Όπως και να 'χει, καλά ξεμπερδέματα σε όλους.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.