Jump to content




DJD

Recommended Posts

οι αλλοι γυρο ζωα ειναι ? αντι να τον σπασουν στο ξυλο , να τους σπασουν και την μηχανη , καθονται και κοιτανε ?
gun.

αν είχε από την παρέα κάποιος μαζί τους όπλο θα έπρεπε να ήταν ποιο πίσω από το συμβάν για να μπορέσει να ενεργήσει και να μην τον έχει δει ο δράστης !

1-2-3-4-5-6-7 σφαίρες στα πόδια και σίγουρα μετά την έχεις κάνει για άλλη χώρα όχι διότι αμύνθηκες

Argentina Gangs θα σε βρούνε και θα σε φάνε !

Link to comment
Share on other sites

3 γκομενακια , μου μιλησαν , τους μιλησα

εφυγαν , εφυγα

(χρονοκαθυστερηση)

ερωτευτηκα , ?????????????????????????-αν?

ειμαι Μ@Κ@Κ@Σ

ουτε ενα ονομα ρε πετρο ? εστω να ψαξεις λιγο fb μπας και ...

dust in the wind

Τον ήπιες :D

Αυτά ή τα κάνεις σωστά με την μια ή πέταξε το πουλάκι.

Link to comment
Share on other sites

Τον ήπιες :D

Αυτά ή τα κάνεις σωστά με την μια ή πέταξε το πουλάκι.

αντι να πεις κατι να με ανεβασεις ..... χτυπας κι'αλλο!!!

δεν βγαινω και καθε μερα για να πει κανεις οτι εχω τις ευκαιριες μου XD

Link to comment
Share on other sites

ένας φίλος μου πάει για γαμπρός (<--δεν το ξέρει) στην Γερμανία

ο λόγος :

Μια γκόμενα η οποία μάλλον δεν έχει στον ήλιο μοίρα και ψάχνει απελπισμένα γαμπρό (ναι όπως θα υποψιαστήκατε του πλήρωσε τα εισιτήρια) :banging: και από ότι βλέπω είναι εισιτήριο δίχως επιστροφή

:D

Για να πάτε Γερμανία οικονομικά θα καβαλήσετε το τραίνο από την Αθήνα θα πάτε θεσσαλονίκη και μετά αεροπλάνο για Γερμανία 160 ευρώ όλα μαζί από ότι μου είπε

Link to comment
Share on other sites

ένας φίλος μου πάει για γαμπρός (<--δεν το ξέρει) στην Γερμανία

ο λόγος :

Μια γκόμενα η οποία μάλλον δεν έχει στον ήλιο μοίρα και ψάχνει απελπισμένα γαμπρό (ναι όπως θα υποψιαστήκατε του πλήρωσε τα εισιτήρια) :banging: και από ότι βλέπω είναι εισιτήριο δίχως επιστροφή

:D

Για να πάτε Γερμανία οικονομικά θα καβαλήσετε το τραίνο από την Αθήνα θα πάτε θεσσαλονίκη και μετά αεροπλάνο για Γερμανία 160 ευρώ όλα μαζί από ότι μου είπε

Παίζει και ταξίδι του μέλιτος; :p

Έγινε επεξεργασία από UltraB
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.