Jump to content




DJD

Recommended Posts

Help. Είμαι στο τσακ να αρχίσω ξανά wow. Είδα ότι έβγαλαν και κάρτες 1ος μήνα, οπότε μετά την εξεταστική και μέχρι να αρχίσουν τα μαθήματα σε full ρυθμούς προλαβαίνω ένα μικρό κάψιμο. Damn. Καλημέρα, σας είπα?

Link to comment
Share on other sites

Help. Είμαι στο τσακ να αρχίσω ξανά wow. Είδα ότι έβγαλαν και κάρτες 1ος μήνα, οπότε μετά την εξεταστική και μέχρι να αρχίσουν τα μαθήματα σε full ρυθμούς προλαβαίνω ένα μικρό κάψιμο. Damn. Καλημέρα, σας είπα?

yes... let the wow flow through you

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τον γρύλλο που λέει τι είναι; Κάποιο παλιό επεισόδιο που δεν το έχω προλάβει; Κάποιο εσωτερικό αστείο που ποτέ δεν θα καταλάβω; Κάτι άλλο;

Ένας άνθρωπος καθώς προχωρούσε με το αυτοκίνητό του σε μια ερημική περιοχή ξαφνικά παθαίνει λάστιχο. Βλέπει ότι δεν έχει γρύλο και θυμάται ότι πριν ένα χιλιόμετρο είχε περάσει ένα σπίτι.

Αποφασίζει να πάει να ζητήσει ένα γρύλο. Στο δρόμο καθώς πήγαινε αναρωτιέται:

- Και αν δε μου δώσει γρύλο;

Θα του πω κύριε έχω μείνει εδώ πιο κάτω και το χρειάζομαι.

- Και αν επιμένει να μην μου το δώσει;

Θα του πω κύριε σας παρακαλώ είναι ανάγκη, δεν ξέρω που να μείνω.

- Και αν συνεχίσει να επιμένει να μην μου το δώσει;

Θα του πω ή θα το δώσεις ή και γω δεν ξέρω τι θα γίνει!

Νευριασμένος από τις σκέψεις που είχε κάνει, φτάνει έξω από τη πόρτα του σπιτιού και τη χτυπάει. Μόλις την ανοίγει ο ιδιοκτήτης του λέει:

- Αϊ γα....υ κι εσύ κι ο γρύλος σου!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.