Jump to content




DJD

Recommended Posts

υπερβαλεις!!! δεν βαζω τοσο δυνατα :p

ΤΙΙ; ΔΕΝ ΑΚΟΥΩ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ, ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΑ Η ΜΟΥΣΙΚΗ!

Σήριουσλι, Ποιες είναι οι ώρες κοινής ησυχίας και τι να κάνω σε περίπτωση που παραβιάζονται; - Υπ. Δημόσιας Τάξης & Προστασίας του Πολίτη - Ελληνική Αστυνομία. Μπορείτε να καταγγέλλετε ο ένας τον άλλο! ;)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το Tropico, χειρότερο από το Football Manager είναι. Ξεκινάς Σεπτέμβριο και μπορεί να μπουν Χριστούγεννα και να μην πάρεις χαμπάρι...

Καιρό είχα να παίξω κάτι τόσο καλοφτιαγμένο και ραφιναρισμένο

Link to comment
Share on other sites

Φτύνω αίμα για 2 μέρες στον TeamViewer, με 2 φίλους που δεν ξέρουν να χρησιμοποιούν το μυαλό τους για να χρησιμοποιήσουν google, και έρχεται καπάκι μάνα, αδερφή, με διαφορά 2 ωρών να τους φτιάξω τα πισιά! :crazy:

Just that:

10665251_10152677979791840_1451364075166082824_n.jpg?oh=a33f86eea48a2c3e5228deaeed5a3075&oe=549CD833&__gda__=1419693158_146c9a818b2695840899d7ba2d92ebb0

Ευτυχώς δεν έγινα τεχνικός, που ήθελα πολύ μικρός, γιατί δεν έχω καθόλου υπομονή γενικά, και θα είχα φλιπάρει. Ακόμα και το δικό μου βαριέμαι να φτιάχνω. :suicide:

Link to comment
Share on other sites

μια παλιοπορτα μου χτυπησε το γνωστο μικρο δαχτυλακι της δεξιας πατουσας :p

καιρος να βαλω καλτσες

Εμένα οι κάλτσες δε κάνουν δουλειά πάντως. Πάλι το χτυπάω...

Link to comment
Share on other sites

Πήγα ΔΕΘ.

Μια πολύ ωραία γιορτή για όλες τις ηλικίες.

Αυτά που μου άφησαν εντύπωση

3D εκτυπωτες

Διαδραστικος χώρος σχετικα με τον CERN

Retro consoles έπαιξα για πρώτη φορά αυτο:

pong_cabbig-web.jpg

google's developers είχε κάτι ωραία πραγματάκια

band festival με διάφορες μπάντες να παίζουν τραγούδια rock και διάφορα

e-gaming περίπτερο που είχε τον περισσότερο κόσμο οπότε δε κάθησα πολύ αλλά είχε στατικο μοντελισμο,cosplays, κατι anime:crazy:, razer,intel,dell stunts ,xbox one πολύ, 360 ακομα περισσότερο, board games φυσικά, Lol και διάφορα πολλά ακόμα.

Συν το εργοστάσιο σοκολάτας που είχε καμιά 200αρια άτομα σειρά, οπότε θα πάω αφού τελειώσει η έκθεση.

[ame=http://vimeo.com/105809851]Εργοστάσιο & Μουσείο Σοκολάτας - Θεσσαλονίκ&et[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.