Jump to content




DJD

Recommended Posts

Έφυγα για δουλειά κ ξέχασα κινητά σπίτι. Η καλύτερη Δευτέρα στην ζωή μου. Λέω να το κάμω μόνιμο. Βέβαια όπως πήρα σπίτι άρχισαν το κράξιμο γιατί πρέπει να χτύπαγε κάθε δέκα λεπτά μέχρι που το έκλεισαν. Φοβάμαι να το ανοίξω.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πήγα απο την forthnet να ρωτήσω τι παίζει με την περιοχή που λέω να παω, ναναι καλά το παιδί είναι φίλος και με εξυπηρέτησε :p 2mbps πιάνει η forthnet λέει και ο ΟΤΕ έχει ελπίδες για καμιά 10αριά

Όλοι οι πάροχοι έχουν την ίδια συνεγκατάσταση, δηλαδή συστεγάζονται στο ίδιο dslam. Ως εκ τούτοι η απόσταση και γενικώς όλοι οι παράγοντες που επηρεάζουν την γραμμή σου είναι ίδιοι και στον ένα και στον άλλο πάροχο. Θα μου πείς, μπορεί να παίξει διαφορετικό snr αλλά σε καμία περίπτωση δεν μπορεί να δώσει τέτοιες μεγάλες διαφορές στη ταχύτητα.

Link to comment
Share on other sites

Όλοι οι πάροχοι έχουν την ίδια συνεγκατάσταση, δηλαδή συστεγάζονται στο ίδιο dslam. Ως εκ τούτοι η απόσταση και γενικώς όλοι οι παράγοντες που επηρεάζουν την γραμμή σου είναι ίδιοι και στον ένα και στον άλλο πάροχο. Θα μου πείς, μπορεί να παίξει διαφορετικό snr αλλά σε καμία περίπτωση δεν μπορεί να δώσει τέτοιες μεγάλες διαφορές στη ταχύτητα.

ε κοίτα δεν νομίζω να μουπε ψέμματα ο άνθρωπος, να χάσει πελάτη θέλει;

Link to comment
Share on other sites

Τώρα κατάλαβα τι παθατε όλοι με το "ξαλαφρωμα". Είναι επειδή έγραψα για άγχος πιο πάνω.

Καμία σχέση. Εδώ μιλάμε για προβλήματα. Από έλλειψη συνεννόησης μέχρι που σκατα θα μείνω φέτος. Το πρόβλημα δεν είναι ότι χρειάζεται ένας x+y κόπος. Το πρόβλημα είναι ότι πλέον δεν διατιθεμαι να καταβάλω την ελάχιστη ποσότητα προσπάθειας γιατί νιώθω ότι είναι meaningless. Αυτό μαζί με κάτι μαλακιες από εδώ, κάτι οικογενειακά από εκεί, κάτι βλακειες από παραπέρα,

ε ψοφος.-

Link to comment
Share on other sites

τι να ζηλεψουμε ρε dolly???

που θα πας να ακουσεις τα χορτοκοπτικα?

τεσπα να πας να ακουσεις μικροτερες κατηγοριες ;)

have fun!

haters-gonna-hate.jpg

αν και ο ήχος ήταν ΜΕΓΑΛΗ απογοήτευση όντως.

Τα πόρσε πριν ήταν η ταύλα

Link to comment
Share on other sites

ο πραγματικος ηχος ειναι σε κλανια , ελευθερομενη αργα πανω σε ξυλινη καρεκλα - προτιμουμε υδρομενο κολαρακι - σαν V κινητηρας :p

....δινω και μαθημα σε 1μιση ωρα

Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

Είχα γράψει για νιτρογλυκερίνες, π00τάνες, ΟΜΚ, πολεμικές τέχνες, σκύλους, δυναμίτες, τούρτα με στρίγνκ και κάποιος πάτησε Φ5...

Να σε χαιρόμαστε αγάπη [MENTION=4643]o polonos[/MENTION]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.