Jump to content




DJD

Recommended Posts

Την κάνω για το GP στην Monza, τα λέμε από Δευτέρα!!

Καλό ΣΚ σε όλες!

:dirol:

Μπορώ να του πω ότι μαγιέται βάζοντας στη σωστή θέση το μ και το γ; Ε πλζ μπορώ; Το έχω ανάγκη

Link to comment
Share on other sites

Την κάνω για το GP στην Monza, τα λέμε από Δευτέρα!!

Καλό ΣΚ σε όλες!

:dirol:

Αει γαμ ησου!!!!!!!

Μπορώ να του πω ότι μαγιέται βάζοντας στη σωστή θέση το μ και το γ; Ε πλζ μπορώ; Το έχω ανάγκη

You can thank me later

DO IT (YOLO)

Τα λέμε από Γενάρη guys :-P

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να του πω ότι μαγιέται βάζοντας στη σωστή θέση το μ και το γ; Ε πλζ μπορώ; Το έχω ανάγκη

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=BPYOW5qFsDc]Φτηνά τσιγάρα - YouTube[/ame]

ασε να το πει ο τσακωνας

στο 3.15 βασικα :p

Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

πρεπει να παρουν αδεια για να ειναι αυτονομα, την οποια δεν την πηραν στην ελλαδα.

σε καποια χωρα που ειχαν παρει ( δεν θυμαμαι ποια ) τους αναγκασαν να υπαρχει καποιος στην θεση του οδηγου ακομα και αν δεν οδηγει

Link to comment
Share on other sites

ο απο πανω εχει ξεφυγει , καποιος να τον βαλει στον ισιο δρομο

μυνημα απο CU

"ΕΙΣΑΙ CU ΜΠΑΙΝΕΙς ΤΖΑΜΠΕ ! ΣΟΚ & ΧΡΩΜΑ ΣΤΑ Neon Parties . ΣΤΕΙΛΕ ΚΤΛ ΚΤΛ ΚΤΛ . ΣΑΒΒΑΤΟ 06/9 ΣΤΟ GAGARIN "

λεει η μπα ?

Παει η αδερφή μου στα παρτάκια αυτά. εχουν πολυ πλακα κ γυρνάει μεσα στην μπογια. Φεύγει με ενα μπανακι. Μουσική απο dance κ dub.

Αν θέλετε φωτό μπείτε στο FB τους, έχουν περισσότερες λεπτομέρειες...

Εμενα μου ήρθε αυτό

Είσαι CU? Μπαίνεις τσαμπέ!

#CUatNeon

Σάββατο 6 Σεπτεμβρίου και όχι Παρασκευή 6 Σεπτεμβρίου το επόμενο NEON party.

Κάναμε λάθος sorry, μας αξίζει extra μπουγέλο με χρώμα...

Σάββατο στις 22:00 λοιπόν στο Gagarin έρχεται το επόμενο NEON party με τους All Together Now και καλεσμένο τον Ολλανδό DJ Justin Prime. Τρελιάρικο μίγμα: μουσικές, glowsticks, χρώματα κι άλλα χρώματα και όλοι ντυμένοι στα λευκά.

Κι όπως είπαμε: αν είσαι CU μπαίνεις τσαμπέ! Στείλε ΝΕΟΝ στο 19029.

Έλα όμως από νωρίς για να εξασφαλίσεις την είσοδό σου πριν γίνει sold out!

*Χρέωση: 0,1€/SMS

Έχει ωραία μουσικούλα, αλλά δεν μπουγελώθηκα, μιας και το παρακολουθούσα από ψηλά...

Για περισσότερες πληροφορίες μπείτε στο FB του NEON party, εχει και φωτο από τα προηγούμενα.

Προσοχή όμως έχει μεγάλη ουρά που πιάνει σχεδόν όλο το πεζοδρόμιο του τετραγώνου. Πηγαίντε από νωρίς.

Ορίστε και τα σχετικά screenshots :

IMG-20140905-WA0001_zps9c39c36a.jpg~originalIMG-20140905-WA0000_zps0f51b7b1.jpg~original

IMG-20140905-WA0003_zps3d63ce5c.jpg~original

Έγινε επεξεργασία από felix
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.