Jump to content




DJD

Recommended Posts

μαγκες , πηρα ενα σουβλακι πριν λιγο (γυρο χοιρινο χωρις ντοματα με αρκετα τζατζικι )

λιγο πριν το τελος , βρηκα κατι σκληρο μεσα , το φτησα και αποτελειωσα το σουβλακι μου

τωρα με ψιλοποναει η κοιλιτσα

λετε να με παει αιμα ? XD

Link to comment
Share on other sites

Ενας αντρας δεν παει ποτε για ψωνια.

Στελνει κοπελα/sister να του ψωνισουν.

Και αν αναγκαστει να παει ο ιδιος,αγγαρεια κανει.

Εχεις δίκιο. Next time θα τα παραγγείλω από το ίντερνετ

Link to comment
Share on other sites

Παρήγγειλα κάτι από ebay κατά τις 22.00 πριν λίγο, και μου έρχεται email από τον πωλητή στις 23.00 ότι το ταχυδρόμησε κιόλας! Σημειώστε ότι σύμφωνα με τη διαφορά ώρας (Current local time in Hong Kong – Hong Kong) εκεί ήταν 04:00 το ξημέρωμα όταν μου το ταχυδρόμησε. Λέτε να βρωμάει η δουλειά;:p:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αϋπνίες: Άλλοι κοιτάνε το ταβάνι, άλλοι γράφουν ποιήματα/ βιβλία, άλλοι ακούνε μουσική, άλλοι διαβάζουν βιβλία και άλλοι... ταχυδρομούν δέματα στην άλλη άκρη της υφηλίου.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=31456]kpetros[/MENTION] το είχε ποστάρει λένε στο fb του γιου του που έδινε φέτος κι έπρεπε να διαβάσει το μάθημα αυτό.. ψάξε με κάποια από τις εκφράσεις της παράθεσης και θα το βρεις.. απλά μη διαβάσεις από blog την είδηση, αλλά από κάποιο έγκυρο site.. θυμάμαι εγώ το είχα δει με screenshot από fb..

εγώ fb δεν έχω, αλλά εύκολα βρήκα αυτό:

L1o4Nuv.png

buradas.png

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
Link to comment
Share on other sites

μετά την εθνικη έμεινε η τιβι στο αντ1.. δεν υπαρχει αυτό που γίνεται σε αυτό το σάπιο super game!

δινει 12 γράμματα (1 αγγλικο αναμεσα) και σου λέει φτιαξε μια λέξη με 4 γραμματα, κερδίζουν 5-6 ατομα, μετά σου λέει με 6 γραμματα και βγαινει μια και λέει "ΣΙΡΟΗ" και λέει "ΝΑΙ ΚΕΡΔΙΣΑΤΕ".. και γραφει ΣΙΡΟΗ στον πίνακα ... και λέω ειναι δυνατόν? ψαχνω στο google.. τι στον π@@@@ ειναι η ΣΙΡΟΗ?

ποιος είπε ότι δεν κερδίζεις με τίποτα ? :hehe:

meanwhile το παιχνιδι συνεχίζει και θέλει το όνομα ενός φιλοσόφου με 11 γραμματα (απο τα ίδια 12) που ξεκιναει απο Α ... προφανώς έβγαινε Αριστοτέλης... αλλά το L ήταν αγγλικο ... και ενώ ουρλιάζει η τύπισσα 300 ευρώ για σενα κλπ κλπ...

ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ?

σταματάει να μιλάει, σταματάει η μουσικη και κοιτάει σα χαζη.. λεω πάει.. έπαθε κοκομπλόκο... και λέει

"Το ξέρω παραγωγή μου"..."εγω το έλεγα απο την αρχή..."

ΣΥΓΓΝΩΜΗ δε θέλω τελικα ένα φιλόσοφομε 11 γραμματα απο Α.. βρειτε ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ...

και ενώ ανοίγω το λάπτοπ για να ποστάρω στο ΠΟΘ την π@παρι@ μου, πάει με ύπουλα βήματα προς τον πίνακα και σβήνει τη ΣΙΡΟΗ στη ζούλα για να μη γινουν ρεζίλι...

κωμωδία το σκηνικο

Link to comment
Share on other sites

ο απο πανω εχει ξεφυγει , καποιος να τον βαλει στον ισιο δρομο

μυνημα απο CU

"ΕΙΣΑΙ CU ΜΠΑΙΝΕΙς ΤΖΑΜΠΕ ! ΣΟΚ & ΧΡΩΜΑ ΣΤΑ Neon Parties . ΣΤΕΙΛΕ ΚΤΛ ΚΤΛ ΚΤΛ . ΣΑΒΒΑΤΟ 06/9 ΣΤΟ GAGARIN "

λεει η μπα ?

σε 13 λεπτα τελειωνει επιτελους το DL

και κατι σχετικα με τα βιβλια και τις πανελληνιες

-δεν εμαθα ορθρογραφια στο σχολειο , και εμαθα στα ελληνικα φοραμ για να αποφυγω τις ντοματες-

και μετα απο 13 λεπτα , αρχιζει το pc να κολοκολαει . γιατι αραγε

τελικα μετα το DL ακολουθει και decompressing ....

Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.