Jump to content




DJD

Recommended Posts

Τί ωραία!! Πάνω που ήθελα να πέσω για νανάκια, στην ηλικία μου, έρχεται ένας φίλος με 2 πιπινάκια να βγούμε για ποτό-χορό!!:dance3:

αν νυσταζεις , μπορω να παω εγω στην θεση σου

Link to comment
Share on other sites

Τι στειλε στειλε μωρε?

Τι λεμε τοσες σελιδες τωρα?:p

torrentz=>the fappening.

Υπαρχουν 3-4 πακετα κατεβασε το μεγαλυτερο

Είμαι από κινητό, και δεν περίμενα να μου στείλει ολόκληρο άλμπουμ ο άλλος.

Κάτι άλλο. Εσύ δεν είσαι γενικώς κατά της μόδας? Εγώ γιατί να τρέχω σαν σκύλος από την πρώτη μέρα?

Link to comment
Share on other sites

Πολύ μαστούρα είδα στον ύπνο ότι ήμουν στο Γύθειο και ήθελα να διασχίσω από μια προβλήτα (που δεν υπάρχει στην πραγματικότητα ) και να πάω στο νισακι εκεί που ο Πάρης είχε πάει την ωραία Ελένη... Η προβλήτα είχε σκυλιά όποτε αποφάσισα να πάω γύρω γύρω όμως τα σκυλιά ήρθαν σε μένα, ήταν δυο κοπρόσκυλα μαύρα το ένα με κοίταγε και έκανε κύκλους και το άλλο μου όρμηξε του έριξα κάτι ψηλές και έφυγαν αλλά πρόλαβε να με δαγκώσει στο αριστερό χέρι ελαφρά σε τρία σημεία μπράτσο, λίγο πιο πάνω από τον καρπό...

Μετά το περιστατικό πήγα σε φαρμακείο επειδή τα τραύματα ήταν αρκετά μικρά όπου και μπαλωθηκαν....

Εδώ τελείωνει το όνειρο μπορώ να πω ότι έχω να δω όνειρο πάνω από 8 χρόνια

Απλα έλεος ααα η αρχή πως ξεκίνησε

Επίσης πριν πάω για το νησάκι ήμουν με έναν φίλο μου και μια φίλη μου υποτίθεται και κάναμε μπάνιο στην Σελινιτσα όταν πήγαμε να φύγουμε από ήταν ένας τουρίστας του οποίου του ειχε πέσει ένα πενηντάρικο και πήγενε να τσακωθεί με κάποιον και του έδειξα ότι το πενηντάρικο ήταν κάτω στην άμμο δίπλα του!

Και μετά έγινε το παραπάνω να πω ότι η θάλασσα είχε μπει και καμιά 15αρια μέτρα λες και θα γινότανε τσουνάμι....

Αυτά

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Είμαι από κινητό, και δεν περίμενα να μου στείλει ολόκληρο άλμπουμ ο άλλος.

Κάτι άλλο. Εσύ δεν είσαι γενικώς κατά της μόδας? Εγώ γιατί να τρέχω σαν σκύλος από την πρώτη μέρα?

μπρίκια κολλάμε???

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.