Jump to content




DJD

Recommended Posts

Γίνεται τώρα ευρεία σύσκεψη της ομάδας του TheLab, για τη θέσπιση thread ban στους "καλημεριτζήδες", ιδιαίτερα αυτούς της Δευτέρας.

Σε λίγη ώρα θα δημοσιευθούν οι αποφάσεις του συμβουλίου.

Link to comment
Share on other sites

Για μετάφραση αναλυτικής βαθμολογίας/πτυχίου, για να την στείλω σε πανεπιστήμια έξω, μπορεί να με βοηθήσει κι ένας απλός δικηγόρος ή δεν γλιτώνω το νταβατζιλίκι του βρετανικού (aka 27€+16€ ανά σελίδα + 3,5€ για κάθε αντίγραφο);;;

Link to comment
Share on other sites

Για μετάφραση αναλυτικής βαθμολογίας/πτυχίου, για να την στείλω σε πανεπιστήμια έξω, μπορεί να με βοηθήσει κι ένας απλός δικηγόρος ή δεν γλιτώνω το νταβατζιλίκι του βρετανικού (aka 27€+16€ ανά σελίδα + 3,5€ για κάθε αντίγραφο);;;

Μια ξαδέρφη μου πάντως που χρειάστηκε να κάνει σε πτυχίο Lower για ΑΕΝ, έκανε απλός δικηγόρος. Πρέπει να έχει να κάνει και με το που θες να το στείλεις. Άλλα μπορεί να το δεχτούν και άλλα όχι ( ; )

Link to comment
Share on other sites

κατι σχετικα γυμνες φωτογραφιες της jennifer lawrence που εμφανιστηκαν , ειναι αραγε real thing ?
Δε κάνεις ένα θεματάκι γιατί ενδιαφέρει και εμένα;

καλό μήνα, Καλή εβδομάδα, Καλημέρα:jump1:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ξέρει κανείς τι πάιζει με τα παπλώματα του ΙΚΕΑ?

Δροσερά λέει, ζεστά, κλίμακες θερμότητας, φτερά χήνας, συνθετικά, τι είναι όλα αυτά?

έχω το τέρμα ζεστό (νο 6 ή 7). δεν θυμάμαι υλικό. μπορείς να κοιμάσαι τσιτσίδι και να ιδρώνεις με 10 βαθμούς θερμοκρασία δωματίου.

Για μετάφραση αναλυτικής βαθμολογίας/πτυχίου, για να την στείλω σε πανεπιστήμια έξω, μπορεί να με βοηθήσει κι ένας απλός δικηγόρος ή δεν γλιτώνω το νταβατζιλίκι του βρετανικού (aka 27€+16€ ανά σελίδα + 3,5€ για κάθε αντίγραφο);;;

http://www.mfa.gr/ypiresies-gia-ton-politi/metafrastiki-ypiresia/i-metaphrastiki-ypiresia.html

Έγινε επεξεργασία από GriGas
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.